Özel Avrupagöz Isparta Göz Merkezi

Özel Avrupagöz Isparta Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Avrupagöz Isparta Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:Çelebiler Mahallesi 1414 Sokak No:22
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.76139130.554200

Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Isparta Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Hızla büyüyen ve yeni yatırımlar ile hizmet ağını genişleten Avrupagöz Grubu, 15. merkezini Isparta'da açtı. 2013 yılında yüzde 300'lük büyüme kaydeden Avrupagöz, merkezlerine bir yenisini daha ekleyerek Isparta'da da hizmet vermeye başladı.

13 milyon dolara mal olan merkez son teknolojik cihaz donanımları ve kaliteli medikal kadrosu ile halkımızın hizmetine sunuyoruz. Merkezimiz 7 hekim, 9 sağlık personeli ve toplamda 33 çalışanı ile yılda ortalama 40.000 hastaya tedavi ve 5.000 hastaya da ameliyat imkanı sağlamaktadır. 850 metrekare açık, 1.250 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş Isparta'nın en kapsamlı göz merkezi olacaktır.

Özel Avrupagöz Isparta Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupagöz Isparta Göz Merkezi, Isparta şehrinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Avrupagöz Isparta Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Avrupagöz Isparta Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Avrupagöz Isparta Göz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Avrupagöz Isparta Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atanur Göz Hastanesi
240 metre uzaklıkta
Kurtuluş mah. 137 cad. No:31
Isparta Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
720 metre uzaklıkta
Hızırbey Mahallesi Halis Sokak No:6
Davraz Yaşam Hastanesi
750 metre uzaklıkta
Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1
Isparta Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16
Isparta Şehir Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Sanayi Mah. 104. Cadde No:51
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Sanayi Mahallesi 142. Cad. No:72/A