Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Ballıpınar ADSP
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Bankalar Cad. Özel İdare İşhanı No:33
Telefon:0 (272) 215-2607
38.75542530.539369

Kurum Hakkında

Diş hekimliği bir meslek dalı olmakla birlikte sanat yönüde bulunmaktadır. Önemli ve detaylı tedavilerin yapılması için tam teşekküllü bir polikliniğin olması gerekir. 600 metrekare kapalı alanda hizmet veren Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği belirtilen bölümlerle hizmet sunmaktadır.

Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Afyonkarahisar şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Öznur Şen Hız · 22 Kasım 2016

telefonlarınız sürekli meşgul çalıyor...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Umut Polikliniği

550 metre uzaklıkta

Alparslan Türkeş Bulvarı Türkiz Apt. No:18

Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

890 metre uzaklıkta

Sümer Mah. Kurtuluş Cd. No:52 Afyonkarahisar

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi

930 metre uzaklıkta

Derviş Paşa Mh. Dr. Mazhar Paşa Cd. No:5

Telek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

970 metre uzaklıkta

Dervişpaşa Mh. Abdullah Göbeloğlu Cd. No:10

Afyon Park Tıp Merkezi

1000 metre uzaklıkta

Ordu Bulvarı girişi, Stadyum Karşısı