Özel Beykoz Tıp Merkezi

Özel Beykoz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Beykoz Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beykoz
Adres:Ortaçeşme Mh. Çayır Cd. No:148 Beykoz
Telefon:0 (216) 323-2828
Web Sitesi:www.beykoztipmerkezi.comHata Bildir
41.14349929.086910

Kurum Hakkında

Özel Beykoz Tıp Merkezi, İstanbul ili Beykoz ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Beykoz Tıp Merkezi 7/24 kesintisiz acil ve laboratuvar hizmeti vermektedir. Anlaşmalı poliklinikleri ile ağız diş sağlığı ve hastalıkları branşları ile hafta içi ve c. Tesi günleri iç hastalıkları, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz hastalıkları, kulak burun boğaz hastalıkları branşlarında poliklinik hizmeti vermektedir. Kurum bünyesinde panoromic çene röntgeni, mammografi çekilmektedir. Ameliyathane ve doğumhanesi ile hastalarına hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Beykoz Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Naile Cankan
★★★★★
Kızımın sedasyonla diş çekiminde bize yardımcı olan Esra hanıma, anestezi doktoruna, diş hekimi Emre beye, röntgen çeken abiye, danışmadaki arkadaşlara, damar yolunu açan hemşire hanıma çok ama çok teşekkür ederiz. Allah sizden razı olsun iyiki varsınız...
Ayla Özsaraç
★★
Cuma günü diş doktorunuza oğlumu gönderdim. Bir gece öncesi acil Çubuklu Diş Hastanesinde doktorun verdiği ilaçlara devam edin demiş. Verilen İlaçlar Largopen ve Arveles. Yani daha önceden başka bir doktor bu ilaçları verdi diye mi daha etkili antibiyotikler verilebilecekken verilmedi. Oğlum o kadar acı çekerken bir ağrı kesici ilaç yapılmadı. Başka bir kliniğe gittiğimizde yapılan iğne en azından o geceyi rahat geçirmesini sağladı. Ben bir türlü anlayamadım. Yazık değil mi çekilen acıya.

Özel Beykoz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.3 / 5

Özel Beykoz Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel North Clinics Tıp Merkezi
Boğazın incisi Beykozda 6 katlı ve yaklaşık 3000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan Özel North Clinics Tıp Merkezi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
Beykoz Devlet Hastanesi
Beykoz Devlet Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Beykoz Devlet Hastanesi ile Paşabahçe Devlet Hastanesi tek başhekimlik altında birleştirilerek hizmetlerin Beykoz Devlet Hastanesi adı altında yürütülmesine karar verilmiştir.
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi
Türk Onkoloji Vakfı Yeniköy Tıp Merkezi, tam teşekküllü bir tıp merkezi olarak, kar amacı gütmeden halkımıza en kaliteli sağlık hizmetini sunmayı kendisine görev ve hedef olarak seçmiştir.
Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi
Özel Sarıyer Diyaliz Merkezi İstanbul Sarıyer İlçesi Yeniköy Mahallesi Bağlar Mevkiinde 2010 aralık ayında faaliyete geçmiştir.
Özel Sarıyer Tıp Merkezi
Özel Sarıyer Tıp Merkezi, 1983 yılından beri sağlık sektörünün çeşitli alanlarında hizmet vermektedir.
Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi
Kurum günümüzde Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı İsmail Akgün Ek Hizmet Binası olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Tarabya Tıp Merkezi
Özel Tarabya Tıp Merkezi, İstanbul Sarıyer ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
İstinye Devlet Hastanesi
İstinye Devlet Hastanesi
4 km. uzaklıkta
128 yataklı İstinye Devlet Hastanesi Sarıyer ilçesinde erişkin genel yoğun bakım ünitesi, diyaliz ünitesi, ameliyathaneler, patoloji, biyokimya, mikrobiyoloji, endoskopi laboratuvarı ile tıbbi hizmet vermektedir.
Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi
Beykoz Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı diyaliz merkezi olup, 30 adet hemodiyaliz cihazı ile faaliyet göstermekte ve 180 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Beykoz Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉