Özel North Clinics Tıp Merkezi

Özel North Clinics Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel North Clinics Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beykoz
Adres:Ortaçeşme Mahallesi Çayır Caddesi No:178 Beykoz
Telefon:0 (216) 424-3000
Web Sitesi:www.northclinics.comHata Bildir
41.14610229.087374

Kurum Hakkında

North Clinics olarak doğru tanı ve tedaviyi etik ve ekonomik koşullarda sunmayı görev sayıyoruz. Bu bilinçle sürekli daha iyiye, daha güzele ulaşmak için modern teknolojiyi izlemekle birlikte, kendimizi de sürekli geliştirmenin gerekliliğine inanıyoruz.

2002 yılından bugüne değişmeyen adresiyle, 2016 yılında ise tüm branşlarda yenilenen cerrahi merkezimiz ve uzman kadromuzla verdiğimiz hizmeti her gün daha nitelikli hale getirmeye özen gösteriyoruz. Butik hizmet anlayışımızı ileri teknolojik yöntemlerle bütünleştirip, sağlık hizmetlerini siz değerli misafirlerimize sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Boğaz’ın incisi Beykoz’da 6 katlı ve yaklaşık 3000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren merkezimiz, Obezite Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Dahiliye, Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Göğüs Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ağrı ve Anestezi, Acil Tıp, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Laboratuvar Hizmetleri, Ağız ve Diş Hastalıkları (Diş Estetiği, Ortodonti), Radyoloji, Manyetik Rezonans (MR- Açık MR), Dört Boyutlu Renkli Doppler Ultrasonografi, Dijital Rontgen hizmetleri vermektedir.

Kliniğimizde son teknolojik yöntemler olan Laparoskopi, Lazer, Radiofrekans kullanılarak özellikle obezite cerrahisi ve minimal invazif cerrahi işlemler konusunda tecrübeli ekibimizle hastalarımıza en doğru çözümleri sunmaktayız. .

North Clinics olarak, Sağlıklı Yaşam Merkezi North Fit ve North Estetik gibi yeni proje ve atılımlarımızla kendimizi daha da geliştirerek, her zaman sizlere en iyi sağlık hizmetini sunan yerde olmaya kararlıyız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel North Clinics Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel North Clinics Tıp Merkezi, İstanbul ili Beykoz ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yıldız Kocameşe
★★★★★
Ameliyat oldum hastanenizde. Doktorum kadın doğumcu Cemal Gülseven ve ebe Süheyla hanıma çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakadan dolayı. Çok memnun kaldiım kendimi evimde gibi hissettirdiler ilgileri ve guler yüzleri sayesinde cok rahattım yakınlarıma tüm çevreme tavsiye etmekten kaçınmayacağım.
Kemal Metinel
Gece telefona bakan kişi hastahanede ne çeşit radyoloji makinesi olduğunu bilmiyor ismini vermiyor. Bu ne biçim sağlık kuruluşu kriter ne her önüne gelene iş mi veriyorsunuz? Hastahanenin adı Özel North Clinics Tıp Merkezi Beykoz adı bile yarı türkçe yarı ingilizce.
Özgür Nizam
★★★★★
Açık MR hizmeti başlamıştır.
Batuhan Cakir
★★★★★
14.01.2013 tarihinde Özel Emsey Tıp merkezine implant yaptırmak üzere baş vurdum. Yurt dışından gelmiştim ve de yorgundum, o gün beni misafir ettiler. Ertesi gün sabah dokuzdaki randevumda hazır bulundum. Dr. Bilal bey ve yardımcı ekibi profosyonelce çalışmasıyla çene kemiğime 4 tane implantı yerleştirdiler. Hizmet ve ücret hususunda memnun bir şekilde aynı gün oradan ayrıldım. Dr.Bilal beyin uygun bulduğu zamanda tekrar gidip ikinci işlemle tedavimi inşallah sonlandıracağım. Şu ana kadar hiç bir şikayetim olmadı, ben burdan Dr.Bilal bey ve personeline çok teşekkür ediyorum. Bilhassa yurt dışından gidecek olanlar için hiç şüphesiz tavsiye ediyorum. Ömer Çakır
Sezer Günay
★★★★★
Dr. Bilal Turan - sizden çok memnunum gerçekten iyi bir diş hekimi. Eliniz kolunuz dert görmesin. Allah sizden razı olsun.

Özel North Clinics Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel North Clinics Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 128 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel North Clinics Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Beykoz Tıp Merkezi
290 metre uzaklıkta
Ortaçeşme Mh. Çayır Cd. No:148 Beykoz
Beykoz Devlet Hastanesi
3.3 km. uzaklıkta
Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1
Sarıyer Tıp Merkezi
3.6 km. uzaklıkta
Sarıyer Deresi Sokak No:4
TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi
3.6 km. uzaklıkta
Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. No:2 Yeniköy
Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi
3.6 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Dursun Fakih Sok. No:1
Sarıyer Diyaliz Merkezi
3.8 km. uzaklıkta
Yeniköy Mah. Narçiçeği Sok. No:3
Tarabya Tıp Merkezi
4.2 km. uzaklıkta
Ferahevler Mah. Adnan Kahveci Cad. No:49