Özel North Clinics Tıp Merkezi

Özel North Clinics Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel North Clinics Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beykoz
Adres:Ortaçeşme Mahallesi Çayır Caddesi No:178 Beykoz
Telefon:0 (216) 424-3000
41.14610229.087374

Kurum Hakkında

North Clinics olarak doğru tanı ve tedaviyi etik ve ekonomik koşullarda sunmayı görev sayıyoruz. Bu bilinçle sürekli daha iyiye, daha güzele ulaşmak için modern teknolojiyi izlemekle birlikte, kendimizi de sürekli geliştirmenin gerekliliğine inanıyoruz.

2002 yılından bugüne değişmeyen adresiyle, 2016 yılında ise tüm branşlarda yenilenen cerrahi merkezimiz ve uzman kadromuzla verdiğimiz hizmeti her gün daha nitelikli hale getirmeye özen gösteriyoruz. Butik hizmet anlayışımızı ileri teknolojik yöntemlerle bütünleştirip, sağlık hizmetlerini siz değerli misafirlerimize sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Boğaz’ın incisi Beykoz’da 6 katlı ve yaklaşık 3000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren merkezimiz, Obezite Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Dahiliye, Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Göğüs Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ağrı ve Anestezi, Acil Tıp, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Laboratuvar Hizmetleri, Ağız ve Diş Hastalıkları (Diş Estetiği, Ortodonti), Radyoloji, Manyetik Rezonans (MR- Açık MR), Dört Boyutlu Renkli Doppler Ultrasonografi, Dijital Rontgen hizmetleri vermektedir.

Kliniğimizde son teknolojik yöntemler olan Laparoskopi, Lazer, Radiofrekans kullanılarak özellikle obezite cerrahisi ve minimal invazif cerrahi işlemler konusunda tecrübeli ekibimizle hastalarımıza en doğru çözümleri sunmaktayız. .

North Clinics olarak, Sağlıklı Yaşam Merkezi North Fit ve North Estetik gibi yeni proje ve atılımlarımızla kendimizi daha da geliştirerek, her zaman sizlere en iyi sağlık hizmetini sunan yerde olmaya kararlıyız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel North Clinics Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel North Clinics Tıp Merkezi, İstanbul ili Beykoz ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yıldız Kocameşe · 24 Temmuz 2017

Ameliyat oldum hastanenizde. Doktorum kadın doğumcu Cemal Gülseven ve ebe Süheyla hanıma cok tesekkur ediyorum ilgi ve alakadan dolayı. Çok memnun kaldiım kendimi evimde gibi hissettirdiler ilgileri ve guler yüzleri sayesinde cok rahattım yakınlarıma tüm çevreme tavsiye etmekten kaçınmayacağım.

Kemal Metinel · 14 Haziran 2017

Gece telefona bakan kişi hastahanede ne çeşit radyoloji makinesi olduğunu bilmiyor ismini vermiyor. Bu ne biçim sağlık kuruluşu kriter ne her önüne gelene iş mi veriyorsunuz? hastahanenin adı Özel North Clinics Tıp Merkezi Beykoz adı bile yarı türkçe yarı ingilizce.

Özgür Nizam · 23 Kasım 2014

Açık MR hizmeti başlamıştır.

Batuhan Cakir · 7 Şubat 2013

14.01.2013 tarihinde Özel Emsey Tıp merkezine implant yaptırmak üzere baş vurdum. Yurt dışından gelmiştim ve de yorgundum, o gün beni misafir ettiler. Ertesi gün sabah dokuzdaki randevumda hazır bulundum. Dr. Bilal bey ve yardımcı ekibi profosyonelce çalışmasıyla çene kemiğime 4 tane implantı yerleştirdiler. Hizmet ve ücret hususunda memnun bir şekilde aynı gün oradan ayrıldım. Dr.Bilal beyin uygun bulduğu zamanda tekrar gidip ikinci işlemle tedavimi inşallah sonlandıracağım. Şu ana kadar hiç bir şikayetim olmadı, ben burdan Dr.Bilal bey ve personeline çok teşekkür ediyorum. Bilhassa yurt dışından gidecek olanlar için hiç şüphesiz tavsiye ediyorum. Ömer Çakır

Sezer Günay · 2 Ağustos 2012

Dr. Bilal Turan - sizden çok memnunum gerçekten iyi bir diş hekimi. Eliniz kolunuz dert görmesin. Allah sizden razı olsun.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel North Clinics Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel North Clinics Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 127 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel North Clinics Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Beykoz Tıp Merkezi

290 metre uzaklıkta

Ortaçeşme Mh. Çayır Cd. No:148 Beykoz

Orthopaedia Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Köybaşı Cd. Sarı Asma Sk. No:7 Yeniköy

Beykoz Devlet Hastanesi

3.3 km. uzaklıkta

Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1

Sarıyer Tıp Merkezi

3.6 km. uzaklıkta

Sarıyer Deresi Sokak No:4

TOV Nurhan Kocabıyık Yeniköy Tıp Merkezi

3.6 km. uzaklıkta

Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. No:2 Yeniköy

Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Dursun Fakih Sok. No:1

Sarıyer Diyaliz Merkezi

3.8 km. uzaklıkta

Yeniköy Mah. Narçiçeği Sok. No:3