Özel Bilgin Diyaliz Merkezi

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bilgin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Fevzi Çakmak 2 Sok. No:30/4 Demirtepe
Telefon:0 (312) 232-1122
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.92280632.849440

Kurum Hakkında

Hemodiyaliz konusunda uzmanlaşmış kadrodan oluşan ekibimiz her türlü sağlık sorununuzda gereğinde branş hekimleriyle de konsülte ederek yanınızda bulunmaktadır. Hastalar hepatit durumuna göre ayrı cihazlarda işleme alınmaktadır. Hepatitli hastalarımız için ana salondan ayrı bir bölümde ikinci bir diyaliz salonu mevcuttur. Hepatit B ve C odalarımız ayrılmıştır. Ayrıca jeneratör sayesinde hizmetlerimizin elektrik kesintisinden etkilenmesi mümkün değildir.

Hastalarımız servis araçlarımızla evlerinden alınıp tedavi bitiminde aynı biçimde evlerine bırakılmaktadır. Hasta ve hasta yakınları için dinlenebilecekleri bekleme salonumuz mevcuttur. Kadın ve erkek hastalarımız için özel eşyalarını koyabilecekleri dolaplarda içeren ayrı soyunma odaları mevcuttur.

Tedavi sırasında hastalarımızın optimum konforu için her yatak için kişiye özel bir adet kulaklık ve televizyon tahsis edilmiştir. Tedavi öncesinde, sırasında ve sonrasında klimalı mekanlarda tercihinize göre günlük gazete okuyabilir, müzik ya da televizyon yayınından yararlanabilirsiniz Salonda ısıtma ve havalandırma split klimalar aracılığı ile sağlanmakta, böylece hastalarımızın sakin, sessiz ve huzurlu bir ortamda tedavi süresini tamamlamaları mümkün olmaktadır.

Kurumlar, SGK kapsamındaki tüm hastalar ve yurtdışından misafir olarak gelen hastalarımıza herhangi bir katkı payı alınmaksızın tedavi hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bilgin Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

80 metre uzaklıkta

Necatibey Cad. No:62/A Kızılay

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği

380 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay

Özkaya Tıp Merkezi

440 metre uzaklıkta

Milli Müdafaa Caddesi No:16 Kızılay - Güvenpark Dolmuş Durakları Karşı

Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

650 metre uzaklıkta

Strazburg Caddesi No. 12/A Sıhhiye

İnkılap Özkaya Tıp Merkezi

710 metre uzaklıkta

İnkılap Sokak No:27 Kızılay

Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

810 metre uzaklıkta

Eti Mah. Celal Bayar Bul. Tok Sok. No:7

Kudret İnternational Hospital

850 metre uzaklıkta

GMK Bulvarı No:81 Maltepe