Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya
Telefon:0 (212) 343-1212
Web Sitesi:www.cankatklinik.comHata Bildir
41.05518328.998761

Kurum Hakkında

Kliniğimiz, anne-fetus sağlığı ve kadın sağlığında modern tıbbın gerektirdiği kalitede hizmet vermektedir. Bu amaçla en son teknolojik ekipmanı, hijyenik ve kişiye özel bir ortamda kullanarak 25 yıllık tecrübemizle birleştirdik. Böylelikle, birinci sınıf sağlık hizmeti vererek bu uyumdan hastalarımızın üst düzeyde faydalanmasını amaçlıyoruz.

Normal jinekolojik kontrollerden başlayıp gebelik ve doğumla sonlanan süreç, çocuk hastalarımızın takibiyle devam edecektir. Hastalarımızla menopoz ve sonrası döneme kadar da uzayan birlikteliğimiz ve dostluğumuz hizmetimizin devamlılığı sonucu oluşmaktadır.

İstanbul’un en seçkin kliniklerinin yan yana sıralandığı Fulya vadisi’nde kendi binamızda ve hemen yanımızdaki binalarda bulunan genel cerrahi, üroloji, KBB, onkoloji, ortopedi, radyoloji, fizik tedavi, göz ve diş sağlığı gibi merkezler konusunda en uzman ekipleri bulundurmaktadır. Bu merkezlerle oluşturduğumuz grup çalışması içinde sizlere en güvenli ve en kaliteli sağlık yardımını yine en hızlı biçimde sunmaktayız.

Lokalizasyon olarak Acıbadem Beşiktaş hastanesi, Amerikan hastanesi, İstanbul Cerrahi hastanesi, Metropolitan Florence Nightingale ile Jinemed gibi konusunda en iyi hizmetleri veren hastanelerin tam merkezinde yer almaktayız.

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tansan Onkoloji Polikliniği
0 metre uzaklıkta
Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:17, Kat 3 Doğu İş Merkezi
Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi
10 metre uzaklıkta
Hakkı Yeten cad. Doğu İş Merkezi No:15/2
Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
30 metre uzaklıkta
Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat:3 Terrace Fulya
Surgimed Genel Cerrahi Merkezi
40 metre uzaklıkta
Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd. Aşçıoğlu Plaza K:1 D:3
Rufus Göz Kliniği
40 metre uzaklıkta
Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10 Kat :2 D:6 Fulya
İstanbul Retina Enstitüsü
90 metre uzaklıkta
Hakkı Yeten Cad. Unimed Center No: 19/7 Fulya
İstanbul Cerrahi Hastanesi
90 metre uzaklıkta
Fulya Bayırı Ferah Sk. No:22 Teşvikiye