Özel Damla Tıp Merkezi

Özel Damla Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Damla Tıp Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Eyüp
Adres:Karadolap mah. Saya yolu Cad. Sevinç Sitesi D Blok No:3/4 Alibeyköy
Telefon:0 (212) 664-4248
Web Sitesi:www.damlatipmerkezi.com.trHata Bildir
41.07649828.937566

Kurum Hakkında

Özel Damla Tıp Merkezi, İstanbul ili Eyüp ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz Üroloji alanında; spesifik olarak böbrek ve idrar yolu taşlarının tedavisi konusunda hizmet vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Üroloji polikliniği bünyesinde ağırlıklı olarak yetişkin ve çocuk hastaların ESWL (Böbrek Taş Kırma) tedavileri gerçekleştirilmektedir. Üroloji alanında özel olarak minimal girişimsel işlemlerle hastalıkların tedavisi yapılmaktadır. Ameliyathanenin teknik donanımı özellikle minimal girişimsel işlemler gerçekleştirilmek üzere yapılandırılmıştır. Bu sayede işlemler sonrası ağrı vb. yakınmalar klasik yöntemlere göre çok az olmakta, iyileşme saatler içerisinde gerçekleşmekte ve hastahane kalışı gerektirmemektedir.

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen tedavi edici uygulamaları kapsayan; kaliteli hizmetimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayırımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır. Amacımız Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulama ve teknolojisi ile örnek gösterilen ve özellikle uluslararası standartlarda tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Damla Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Üroloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • ESWL

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Cem Divan
★★★★★
Damla tıp merkezine gercekden çok tşk ederim beni büyük dertten kurtardılar ne sorduysam cevabını aldım gerek rapor olsun gerek ilgi alaka tedavim başarılı bir şekilde gerçekleşti başarılarının devamını diliyorum Allah razı olsun diyorum.
Fikret Sezer
★★★★
Tarihini tam olarak hatırlayamadığım bir tarihte böbrek taşı sorunu ile gitmiştim, taşın idrar kesesine düştüğü için kırılmasının mümkün olamayacağını operasyonla kırılıp alınması gerektiğini söylediler operasyona girdim gerek nakkozda bulunan beyfendi gerekse Murat bey başarılı bir operasyonla taşı kırıp almışlardı çok modern görünümlü bir yer olmadığından korkmuş idim ancak büyük bir memnuniyetle ayrılmıştım yine böbreğimde bir sorun olursa Murat beye seve seve giderim, tüm ekibe teşekkürler.
Kaya Gürbüzel
★★★
İleri yaş erkeklerini başının belası prostat büyümesi sorunum var. 2009 yılında bi plazma tur kinetik operasyonu geçirdim. Tıp merkezinde bu sorunun gideren çalışmalar olduğunu öğrendim. Bilgilendirilmek istiyorum. Teşekkürler..

Özel Damla Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Damla Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Alibey Hastanesi
Özel Alibey Hastanesi
869 metre uzaklıkta
Kurum Çetinler Polikliniği olarak sağlık hizmetine başlamış olup, 2007 yılında Çetinler Cerrahi Tıp Merkezi, 2011 yılında ise Alibey Hospital hastanesine dönüşerek gelişimini sürdürmüştür.
Eyüpsultan Devlet Hastanesi
Eyüpsultan Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Dönüşüm programı kapsamında donanımsal ve hizmet altyapısı yenilenmiş ve gurur duyabileceğimiz modern bir hastaneye dönüşmüştür.
Özel Elif Tıp Merkezi
Özel Elif Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Özel Elif Tıp Merkezi alanında uzman hekim kadrosuyla farklı branşlarda poliklinik ve acil servisi ile hizmetinizdedir.
Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa
Ülkemizin önemli sağlık kuruluşları arasında yer alan Avrasya Hospital, ikinci hastanesi ile Gaziosmanpaşa Küçükköy'de hizmet sunmaktadır.
Özel Başarı Hastanesi
Özel Başarı Hastanesi
3 km. uzaklıkta
2000 yılında Medi Başarı Tıp Merkezi olarak kurulan kurum 2014 yılında Başarı Hastanesi olarak yenilenmiş ve hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Bilge Hastanesi
Özel Bilge Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Bilge Hastanesi; özellikli 2 ameliyathane, 2 doğumhane, 28 hasta odası, 20 poliklinik, 10 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi, endoskopi ünitesinden tomografiye, 24 saat acil ve ambulans hizmetinden yoğun bakıma, güvenliğinden
Özel Belde Tıp Merkezi
Özel Belde Tıp Merkezi
3 km. uzaklıkta
Özel Belde Tıp Merkezi olarak son teknoloji cihazlarımız ile hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel Avrupa Şafak Hastanesi
1998 yılında açılışı yapılan Avrupa Şafak Hastanesi ileri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Asya Hastanesi
Özel Asya Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel Asya Hastanesi, Gaziosmanpaşa Küçükköy'de 17 branşda, modern ve çağdaş hizmet anlayışıyla 2008 yılından bu yana hizmetinizdedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Damla Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉