Özel Damla Tıp Merkezi

Özel Damla Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Damla Tıp Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Eyüp
Adres:Karadolap mah. Saya yolu Cad. Sevinç Sitesi D Blok No:3/4 Alibeyköy
Telefon:0 (212) 664-4248
Web Sitesi:www.damlatipmerkezi.com.trHata Bildir
41.07649828.937566

Kurum Hakkında

Merkezimiz Üroloji alanında; spesifik olarak böbrek ve idrar yolu taşlarının tedavisi konusunda hizmet vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Üroloji polikliniği bünyesinde ağırlıklı olarak yetişkin ve çocuk hastaların ESWL (Böbrek Taş Kırma) tedavileri gerçekleştirilmektedir. Üroloji alanında özel olarak minimal girişimsel işlemlerle hastalıkların tedavisi yapılmaktadır. Ameliyathanenin teknik donanımı özellikle minimal girişimsel işlemler gerçekleştirilmek üzere yapılandırılmıştır. Bu sayede işlemler sonrası ağrı vb. yakınmalar klasik yöntemlere göre çok az olmakta, iyileşme saatler içerisinde gerçekleşmekte ve hastahane kalışı gerektirmemektedir.

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen tedavi edici uygulamaları kapsayan; kaliteli hizmetimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayırımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır. Amacımız Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulama ve teknolojisi ile örnek gösterilen ve özellikle uluslararası standartlarda tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Üroloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • ESWL

Özel Damla Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Damla Tıp Merkezi, İstanbul ili Eyüp ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Cem Divan
★★★★★
Damla tıp merkezine gercekden çok tşk ederim beni büyük dertten kurtardılar ne sorduysam cevabını aldım gerek rapor olsun gerek ilgi alaka tedavim başarılı bir şekilde gerçekleşti başarılarının devamını diliyorum Allah razı olsun diyorum.
Fikret Sezer
★★★★
Tarihini tam olarak hatırlayamadığım bir tarihte böbrek taşı sorunu ile gitmiştim, taşın idrar kesesine düştüğü için kırılmasının mümkün olamayacağını operasyonla kırılıp alınması gerektiğini söylediler operasyona girdim gerek nakkozda bulunan beyfendi gerekse Murat bey başarılı bir operasyonla taşı kırıp almışlardı çok modern görünümlü bir yer olmadığından korkmuş idim ancak büyük bir memnuniyetle ayrılmıştım yine böbreğimde bir sorun olursa Murat beye seve seve giderim, tüm ekibe teşekkürler.
Kaya Gürbüzel
★★★
İleri yaş erkeklerini başının belası prostat büyümesi sorunum var. 2009 yılında bi plazma tur kinetik operasyonu geçirdim. Tıp merkezinde bu sorunun gideren çalışmalar olduğunu öğrendim. Bilgilendirilmek istiyorum. Teşekkürler..

Özel Damla Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Damla Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Damla Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alibey Hastanesi
870 metre uzaklıkta
Karadolap Mah. Neşeli Sok. No:22 Eyüp
Eyüpsultan Devlet Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Silahtarağa Cad. No:53-55-57
Elif Tıp Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Mevlana Mah. Sefa Cad. No:11 Yeşilpınar
Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa
2.6 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mh. Hekimsuyu Cd No:26/34
Başarı Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Hekimsuyu Caddesi No:53 Küçükköy
Bilge Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Şemsipaşa Mahallesi 56. Sokak Küçükköy