Özel Damla Üroloji Merkezi

Özel Damla Üroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Damla Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2
Telefon:0 (212) 664-4248
40.99534328.911177

Kurum Hakkında

Büyük sağlık tesislerinin hızla arttığı günümüzde Damla Üroloji ve Taş kırma Merkezi felsefe olarak spesifik bir konuda hastalarımıza butik hizmet sunmak ve başvuran her hastaya yeterli zaman ayırarak tedavilerini takip etmek üzere Nisan 2007 tarihinde kurulmuştur.

Tıp alanında giderek alt dallar ve bölümler oluşmakta ve her bir bölümde kaliteli ve güncel hizmet verebilmek için ilgili konuya özel ilgi ve zaman ayırmak gerekmektedir. Bu düşünceden hareketle kurulan Damla Üroloji Merkezi çok çeşitli konuları ve hastalıkları barındıran üroloji alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Faaliyete geçmesinden kısa bir süre içerisinde Merkezimize olan ilgi ve hasta memnuniyeti kararlarımızın doğruluğunu bize göstermiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Üroloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • ESWL

Özel Damla Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Damla Üroloji Merkezi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Fikret Sezer · 7 Ağustos 2019

Tarihini tam olarak hatırlayamadığım bir tarihte böbrek taşı sorunu ile gitmiştim, taşın idrar kesesine düştüğü için kırılmasının mümkün olamayacağını operasyonla kırılıp alınması gerektiğini söylediler operasyona girdim gerek nakkozda bulunan beyfendi gerekse Murat bey başarılı bir operasyonla taşı kırıp almışlardı çok modern görünümlü bir yer olmadığından korkmuş idim ancak büyük bir memnuniyetle ayrılmıştım yine böbreğimde bir sorun olursa Murat beye seve seve giderim, tüm ekibe teşekkürler.

Kaya Gürbüzel · 20 Kasım 2016

İleri yaş erkeklerini başının belası prostat büyümesi sorunum var. 2009 yılında bi plazma tur kinetik operasyonu geçirdim. Tıp merkezinde bu sorunun gideren çalışmalar olduğunu öğrendim. Bilgilendirilmek istiyorum. Teşekkürler..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Damla Üroloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Damla Üroloji Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Damla Üroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Erkli Diyaliz Merkezi

70 metre uzaklıkta

elsiz Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. 69/1 Sok. No:2

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

290 metre uzaklıkta

Telsiz Mah. Balikli Kazlıçeşme Yolu No:1

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

320 metre uzaklıkta

Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme

Balıklı Rum Hastanesi

350 metre uzaklıkta

Belgrad Kapıyolu No:2

Yeşiltepe Polikliniği

820 metre uzaklıkta

Veliefendi Mah. 74. Sokak No:22/A

Avrasya Hastanesi Zeytinburnu

950 metre uzaklıkta

Beştelsiz Mah. Seyitnizam Cad. 101 Sok No:107