Özel Derma Dermatoloji Merkezi

Özel Derma Dermatoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Derma Dermatoloji Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Gazi Mah. Milli Egemenlik Bulvarı No:63/A
Web Sitesi:www.dermadermatoloji.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.06754837.347389

Kurum Hakkında

Özel Derma Dermatoloji Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Derma Dermatoloji Merkezi, cilt sağlığı ve hastalıkları konusunda 2008 yılından, Dermatolog Dr.Gülten Kirman ve Dermatolog Dr.A.Sevil (Dülger) Bakır önderliğinde hastalara kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.

Haziran 2008 den itibaren Gaziantep ve çevresine hizmet vermek üzere yaklaşık 6 ay süren dekorasyon ve iç dizayn çalışmaları sonunda, 3 katlı, geniş bir alanda 3 bekleme salonu, 15 adet değişik amaçlar için hazırlanmış odadan oluşmaktadır. Teknolojik donanım ve alt yapısı, ileriye dönük birçok yeni çalışma için de uygun olarak hazırlanmıştır.

Giriş Katta : Cilt hastalıklarına yönelik geleneksel muayene olanakları, karanlık oda muayenesi, mikroskopik incelemeler ve dermatoskopik incelemeler, cryo terapi, elektro-cerrahi tedavileri, aşırı el, ayak terlemeleri tedavisi için özel olarak hazırlanmış donanımlı odalar mevcuttur. Ayrıca uzman doktorlarımıza ait, hastalarını n sorunlarını daha rahat bir ortamda uygun koşullarda anlatabilecekleri büro odaları yer almaktadır.

Üst Katta : Cildinizde hastalanma olmadan korunması ve düzenlenmesine yönelik çalışmalar günümüzün sağlık alanında kullanılan en ileri teknolojileri ile yapılmaktadır.

Alt Katta : Gündüz yataklı takip gerektiren hastalarımıza hizmet vermekte olan 3 yataklı gözlem odası, gözlem altında olan hasta yakınlarının dinlenme ve bekleme salonu, ayrıca bazı özel tedavi yöntemlerinin uygulanabileceği odalar ve personel birimi bulunmaktadır.

Özel Derma Dermatoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Derma Dermatoloji Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayten Güneş
★★
Telefon devamlı meşgul neden ulaşamıyorum hasta kabulu şu an var mıdır?

Özel Derma Dermatoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Derma Dermatoloji Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Derma Dermatoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
80 metre uzaklıkta
Milli Egemenlik Bulvarı Anıl Apt. No:59
Gaziantep Diyaliz Merkezi
720 metre uzaklıkta
Emek Mah. 8 Nolu Sokak No:5
Gaziantep Emek Hastanesi
780 metre uzaklıkta
Emek Mah. Ali Nadi Ünler Bulvarı Şakir Sabri Cad. No:13
Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Sarıgüllük Mah. İbrahim Bali Cad. 25 Aralık DH Bahçe İçi
Mirkelamgöz Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:94
Nokta Polikliniği
1.4 km. uzaklıkta
Değirmiçem Mah. Mithat Enç Cad. No:19
Güneydoğu Diyaliz Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Üniversite Bulvarı Konak Mah. No:131