Özel Derma Dermatoloji Merkezi

Özel Derma Dermatoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Derma Dermatoloji Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Gazi Mahallesi Milli Egemenlik Bulvarı No:63/A
Telefon:0 (342) 336-3639
37.06754837.347389

Kurum Hakkında

Özel Derma Dermatoloji Merkezi, cilt sağlığı ve hastalıkları konusunda 2008 yılından, Dermatolog Dr.Gülten Kirman ve Dermatolog Dr.A.Sevil (Dülger) Bakır önderliğinde hastalara kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.

Haziran 2008 den itibaren Gaziantep ve çevresine hizmet vermek üzere yaklaşık 6 ay süren dekorasyon ve iç dizayn çalışmaları sonunda, 3 katlı, geniş bir alanda 3 bekleme salonu, 15 adet değişik amaçlar için hazırlanmış odadan oluşmaktadır. Teknolojik donanım ve alt yapısı, ileriye dönük birçok yeni çalışma için de uygun olarak hazırlanmıştır.

Giriş Katta : Cilt hastalıklarına yönelik geleneksel muayene olanakları, karanlık oda muayenesi, mikroskopik incelemeler ve dermatoskopik incelemeler, cryo terapi, elektro-cerrahi tedavileri, aşırı el, ayak terlemeleri tedavisi için özel olarak hazırlanmış donanımlı odalar mevcuttur. Ayrıca uzman doktorlarımıza ait, hastalarını n sorunlarını daha rahat bir ortamda uygun koşullarda anlatabilecekleri büro odaları yer almaktadır.

Üst Katta : Cildinizde hastalanma olmadan korunması ve düzenlenmesine yönelik çalışmalar günümüzün sağlık alanında kullanılan en ileri teknolojileri ile yapılmaktadır.

Alt Katta : Gündüz yataklı takip gerektiren hastalarımıza hizmet vermekte olan 3 yataklı gözlem odası, gözlem altında olan hasta yakınlarının dinlenme ve bekleme salonu, ayrıca bazı özel tedavi yöntemlerinin uygulanabileceği odalar ve personel birimi bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)

Özel Derma Dermatoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Derma Dermatoloji Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Derma Dermatoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Derma Dermatoloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Derma Dermatoloji Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Derma Dermatoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

80 metre uzaklıkta

Milli Egemenlik Bulvarı Anıl Apt. No:59

Gaziantep Diyaliz Merkezi

720 metre uzaklıkta

Emek Mahallesi 19008 nolu Sokak No:5

Gaziantep Emek Hastanesi

780 metre uzaklıkta

Emek Mah. Ali Nadi Ünler Bulvarı Şakir Sabri Cad. No:13

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Sarıgüllük Mah. İbrahim Bali Cad. 25 Aralık Devlet Hastanesi Bahçe İçi

Mirkelamgöz Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:94

RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Üniversite Bulvarı Konak Mah. No:131

Nokta Polikliniği

1.4 km. uzaklıkta

Değirmiçem Mah. Mithat Ent Cad. No:19