Özel Dünya Tıp Merkezi

Özel Dünya Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Dünya Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Bandırma
Adres:İhsaniye Mahallesi 2. Okul Sokak No:55
Web Sitesi:www.ozeldunyatipmerkezi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.35380327.974921

Kurum Hakkında

Özel Dünya Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Dünya Tıp Merkezi ; Bandırma ve çevresindeki vatandaşlarımızın kaliteli sağlık hizmeti alabilmeleri amacıyla 14 Mayıs 2012 tarihinde hizmete girmiştir.

Ayakta teşhis ve tedavi merkezi olarak; kadın hastalıkları ve doğum, iç hastalıkları, genel cerrahi, göz hastalıkları, nöroloji, psikiyatri, radyoloji, biyokimya ve mikrobiyoloji branşlarında, konularında uzmanlaşmış hekimlerimiz ve tüm teknik imkânlarımız ile siz saygıdeğer Bandırma halkına kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti verebilmek amacıyla hizmetinizdeyiz.

Özel Dünya Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünya Tıp Merkezi, Balıkesir ili Bandırma ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dünya Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dünya Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dünya Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünya Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Esen Psikiyatri Tıp Merkezi

230 metre uzaklıkta

İhsaniye Mh. Şehit Mehmet Gönenç Sk. No:2

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Sunullah Mah. Ordu Cad. Lalelik Mevkii Eski SSK Hastanesi No:2

Bandırma Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Paşakonak Mah.Sağlık Sok.No:16

Arce Diyaliz Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Ayyıldız Tepe Mh. Erdek Yolu Cd. No:116

Bandırma Devlet Hastanesi

3.7 km. uzaklıkta

Çanakkale Yolu Üzeri 6.Km

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi

16.1 km. uzaklıkta

Yalı Mah. Hükümet Cad.