Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gebze
Adres:Osman Yılmaz Mh. İstanbul Cad. No:38
Telefon:0 (850) 840-2112
Web Sitesi:www.gebzetipmerkezi.comHata Bildir
40.78991629.421198

Kurum Hakkında

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi, Kocaeli ili Gebze ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi 7/24 acil servis, fizik tedavi ve rehabilitasyon, İç hastalıkları, genel cerrahi, ortopedi, nöroloji ve psikiyatri, kadın hastalıkları ve doğum, kulak-burun-boğaz, çocuk sağlığı ve hastalıkları, ağız ve diş sağlığı, tanı ve görüntüleme, estetik merkezimiz ile dahili ve cerrahi branşlarda hizmet sunmaktadır. Yaklaşık 5.000 metrekarelik kapalı kullanım alanı, açık-kapalı otoparkı, 2 ameliyathanesi ve 20 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Uzman doktor ve profesyonel sağlık kadromuz, dünya standartlarında teknolojik donanımımızla insan sağlığına değer katmaya devam ediyor. Kurulduğumuz günden bugüne sürekli artan başarımız ve insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bakış açımız gücümüze güç katıyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Murat Muratoğlu
Eşim geçen sene bu hastanede ssk kurumdan ücretsiz faydalanarak boyundan fizik tedavi gördü. Devletin her sene 1 kere hak tanıdığı fizik tedavi için bu sene tekrar dokrorumuz Seyfettin beye uğradık ve tekrar fizik tedavi verdi, evrakları çıkardı ve aşağıya indik. SSK bunu karşılayacak ama 240 TL para istediler bizde bunu kabul ettik sabah tedavi gelsin dediler. Fakat eşim öteki gün tedaviye başlamak için gittiginde 1500 TL para istenildi. Biz şok olduk resmen soygun yapılıyor!! İdari işler de *** *** sanki babasının kurumu gibi insanları soyuyorlar. Devletimiz bu konuya bir el atsın bunun peşini asla bırakmıyacagım sağlık bakanlığına bunu bildirecegim.
Güçlü Şimşek
★★★★
Selamlar ortopedi bölümünde fizik tedavisi görüyorum, çalışanlar güleryüzlü ve samimi ancak ilk seanslarda daha önce hiç karşılaşmadığım bir durum oldu. Tedavi gördüğüm yerde çığlıklar feryat figan sanki işkence yapılıyordu, genç bir kızın çığlıkları, nerdeyse kalkıp gidecektim hayatımda böle bir çığlık duymadım. Muhtemelen çok acı çekiyor ancak ben bu çığlıkları duymak zorunda mıyım yada diğer hastalar. Bu hastalık hertürlü rehabilitasyonu gerektiriyor, bu tarz hastaları genel içinde tedavi etmek bence doğru değil, ayrıca hafif klasik müzik ve duvar renkleri daha güzel olabilir... Teşekkürler

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezinde pazar günü hariç haftanın 6 günü hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Gebze Fatih Devlet Hastanesi
Gebze Fatih Devlet Hastanesi
74 metre uzaklıkta
Gebze Fatih Devlet Hastanesinin yeni binasında; 400 hasta yatağı, 12 ameliyathane, 68 yoğun bakım yatağı, 35 kişilik fizik tedavi ünitesi, tek kişilik doğum odaları, diyaliz ünitesi, endoskopi ünitesi, Kalp damar cerrahisi ve koro
Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurulduğumuz günden itibaren Gebze ve çevre illerde hizmet vermekteyiz. Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar (Şeker hastalığına bağlı olanlar veya olmayanlar), kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları gibi hastalar tedaviye a
Özel Medar Gebze Hastanesi
Özel Medar Gebze Hastanesi
144 metre uzaklıkta
Gebze Medar Hastanesi alanında uzman deneyimli doktorları, modern tıbbi altyapısı ve 18.000 m2’lik tesis alanıyla 2015 yılının eylül ayından itibaren hasta kabul etmeye başlamıştır.
Özel Gebze Merkez Hastanesi
2003 yılında kurulan Özel Gebze Merkez Hastanesi, Kocaeli ve Gebze bölgesinin en modern hastanelerinden birisidir.
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Kocaeli'nin Darıca ilçesinde uzman doktorlar ve gelişmiş tanı ve tedavi cihazları eşliğinde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi
Özel Yüzyıl Hastanesi 1996 yılı Ekim ayında Gebze Bölgesinin ilk özel hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Medical Park Gebze Hastanesi
Kocaeli Gebze'de kurulan 136 yatak kapasiteli, 7 ameliyathaneye sahip Medical Park Gebze Hastanesi, dahiliye, kadın doğum, kardiyoloji, KVC, genel cerrahi, çocuk ve birçok branşta hizmet vermektedir.
Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
43 diş üniti kapasitesine sahip Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2008 yılında kendi binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉