Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gebze
Adres:Osman Yılmaz Mh. İstanbul Cad. No:38
Telefon:0 (850) 840-2112
Web Sitesi:www.gebzetipmerkezi.comHata Bildir
40.78991629.421198

Kurum Hakkında

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi 7/24 acil servis, fizik tedavi ve rehabilitasyon, İç hastalıkları, genel cerrahi, ortopedi, nöroloji ve psikiyatri, kadın hastalıkları ve doğum, kulak-burun-boğaz, çocuk sağlığı ve hastalıkları, ağız ve diş sağlığı, tanı ve görüntüleme, estetik merkezimiz ile dahili ve cerrahi branşlarda hizmet sunmaktadır. Yaklaşık 5.000 metrekarelik kapalı kullanım alanı, açık-kapalı otoparkı, 2 ameliyathanesi ve 20 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Uzman doktor ve profesyonel sağlık kadromuz, dünya standartlarında teknolojik donanımımızla insan sağlığına değer katmaya devam ediyor. Kurulduğumuz günden bugüne sürekli artan başarımız ve insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bakış açımız gücümüze güç katıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi, Kocaeli ili Gebze ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Murat Muratoğlu
Eşim geçen sene bu hastanede ssk kurumdan ücretsiz faydalanarak boyundan fizik tedavi gördü. Devletin her sene 1 kere hak tanıdığı fizik tedavi için bu sene tekrar dokrorumuz Seyfettin beye uğradık ve tekrar fizik tedavi verdi, evrakları çıkardı ve aşağıya indik. SSK bunu karşılayacak ama 240 TL para istediler bizde bunu kabul ettik sabah tedavi gelsin dediler. Fakat eşim öteki gün tedaviye başlamak için gittiginde 1500 TL para istenildi. Biz şok olduk resmen soygun yapılıyor!! İdari işler de *** *** sanki babasının kurumu gibi insanları soyuyorlar. Devletimiz bu konuya bir el atsın bunun peşini asla bırakmıyacagım sağlık bakanlığına bunu bildirecegim.
Güçlü Şimşek
★★★★
Selamlar ortopedi bölümünde fizik tedavisi görüyorum, çalışanlar güleryüzlü ve samimi ancak ilk seanslarda daha önce hiç karşılaşmadığım bir durum oldu. Tedavi gördüğüm yerde çığlıklar feryat figan sanki işkence yapılıyordu, genç bir kızın çığlıkları, nerdeyse kalkıp gidecektim hayatımda böle bir çığlık duymadım. Muhtemelen çok acı çekiyor ancak ben bu çığlıkları duymak zorunda mıyım yada diğer hastalar. Bu hastalık hertürlü rehabilitasyonu gerektiriyor, bu tarz hastaları genel içinde tedavi etmek bence doğru değil, ayrıca hafif klasik müzik ve duvar renkleri daha güzel olabilir... Teşekkürler

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Novak Gebze Diyaliz Merkezi
20 metre uzaklıkta
Osman Yılmaz Mah. İstanbul Cad. No:36/1
Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
120 metre uzaklıkta
Osman Yılmaz, 632/1. Sk. No:10 B
Gebze Fatih Devlet Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Osman Yılmaz Mah. İlyas Uzuner Cad. No:1
Medar Gebze Hastanesi
140 metre uzaklıkta
Osman Yılmaz mah. İstanbul Cad. No:26
Gebze Merkez Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Güzeller Mahallesi Bağdat Caddesi No:583
Darıca Hayat Tıp Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Kazım Karabekir Mah. Atatürk Cad. No:8