Özel Güneypark Hastanesi

Özel Güneypark Hastanesi
Kurum Adı:Özel Güneypark Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Hatay
İlçe:Samandağ
Adres:Atatürk Mah. Korutürk Cad. No:20 Samandağ
Telefon:0 (326) 512-8080
Web Sitesi:www.guneyparkhastanesi.comHata Bildir
36.08545935.982333

Kurum Hakkında

Özel Güneypark Hastanesi, Hatay ili Samandağ ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz, büyük bir yatırım olmasının yanı sıra barındırdığı yüksek teknolojik imkânlar ve özenle seçilmiş hekim kadrosuyla özel hastanecilik alanına tam donanımıyla adımını atmıştır. Toplum sağlığına odaklanan hizmet anlayışını ilke edinerek; başta Samandağ, Defne ve Antakya olmak üzere bütün Hatay’a hitap ediyoruz, Eğitim hastanesi anlayışıyla sosyal içerikli projelere de ağırlık vererek hizmetimizi sunmayı amaçlıyoruz. Sosyal içerikli projelerimizden biri; organ nakli dostu bir kuruluş olmamız. Türkiye’de organ nakli iki noktada gerçekleştiriliyor. Biz de Güneypark Hastanesi olarak bunlardan bir tanesiyle koordineli çalışıp insanları organ nakli konusunda bilinçlendirerek yönlendireceğiz ve nakil sonrası süreçte bu kişilerin tetkik ve tahlillerini hastanemizde gerçekleştireceğiz, bu konuda çalışmaları başlatmış durumdayız. Bir diğer sosyal projemiz, teşhis ve tedavinin yanı sıra koruyucu sağlık hizmetleri sunmak olacak.

Hastanemizin temelinden sonuçlandırılmasına kadar yapı malzemesinden tutun laboratuarımızda, ameliyathanemizde, yoğun bakımlarımızda kullanılan bütün cihazlar en iyilerinden titizlikle seçildi. Laboratuarımız bizleri doğru tanıya en hızlı şekilde ulaştıracak hassas ölçümler yapan cihazlarla donatıldı. Bu sayede hastalarımız test sonuçlarını çok uzun saatler boyu beklemek zorunda kalmayacak. Normalde uzun süren biyokimya testleri 2 saat, hormon testi 3 saat, hemogram testi 15 dakika içerisinde sonuçlandırılabilecek. Bu da herhangi bir hastalık durumunda bize erken teşhis şansı tanıyacak. Sahip olduğumuz cihazlar her türlü testi hastanemizde gerçekleştirmemize imkân tanıyor. Hızlı ve doğru hizmeti sunmak adına hastanemizde bu testleri yapan cihazlardan 2 ‘şer adet bulunuyor. Hastanemiz bünyesinde ayrıca ultrason cihazımızla (bölgenin en yeni ve iyilerinden) 2’li 3’lü 4’lü taramaları yapabiliyoruz. 1, 5 Tesla MR cihazımızla her türlü görüntülemeyi normalinden hızlı, net ve ayrıntılı şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Güneypark Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Güneypark Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Güneypark Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Güneypark Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Samandağ Devlet Hastanesi
Samandağ Devlet Hastanesi
198 metre uzaklıkta
Hatay Samandağ Devlet Hastanesi 50 yataklı olup poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır.
Özel Samandağ Deniz Hastanesi
Özel Samandağ Deniz Hastanesi
610 metre uzaklıkta
Özel Samandağ Deniz Hastanesi, halkımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak, onları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzere 2019 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz, Hatay ili Samandağ
Özel Karaçay Tıp Merkezi
Özel Karaçay Tıp Merkezi, Hatay Samandağ ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Emir Diyaliz Merkezi
Özel Emir Diyaliz Merkezi
19 km. uzaklıkta
Emir Diyaliz Merkezi en iyi sağlık hizmetini hastalarına sunabilmek amacıyla 5 katlı yeni binasına taşınarak kalite ve hizmet bakımından vazgeçilmez bir sağlık merkezi haline gelmiş bulunmaktadır.
Özel Hatay Hastanesi
Özel Hatay Hastanesi
19 km. uzaklıkta
1990 yılında kurulan ve halkımızın tüm sağlık sorunlarını çözmek amacıyla 2008 yılında yeniden yapılanmaya giren Özel Hatay Hastanesi 32 yatak, 2 ameliyathane, yetişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, acil servisi, tam donanı
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi, 1997 yılında Antakya’da kuruldu. Hastane, 64 yataklı olup dahili ve çocuk yoğun bakım ünitelerine sahip. Ayrıca iki adet doğum salonu ve üç adet ameliyathane de mevcuttur.
Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi
Kardiyoloji Dal Merkezi olarak kurulan kurum, 2013 yılından beri Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi ismiyle faaliyet göstermektedir.
Özel Antakya Diyaliz Merkezi
2 katlı merkezde, 1100 m2 lik bir alanda, modern ve konforlu iç görünümüyle hizmet veren Antakya Diyaliz Merkezi, biri yedek olmak üzere son model toplam 42 cihazımızla hastalarımıza tedavi hizmeti sağlamaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Güneypark Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉