Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi

Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Piripaşa Mah. Kumbarahane Cad. No:72
Telefon:0 (212) 369-8550
41.04340228.948142

Kurum Hakkında

Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde hizmet veren özel sağlık kuruluşlarından biridir.

Özel Halıcıoğlu Polikliniği ve Endoskopi Ünitesi, Operatör Doktor Veysel Kırca idaresinde 1997 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Başta genel cerrahi ve gastroentroloji branşlarında uzman ve güleryüzlü personelimiz ile hastalarımızın hizmetindeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Kardiyoloji
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Radyoloji

Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hakkı Cengiz · 3 Kasım 2013

Psikaytri servisindeki Dr. uzman bir doktor. Tavsiye ederim. Kolonoskopide sürekli takibim var iki yılda bir giderim toplam üç kez gittim. Çok memnunum.

Erol Siriş · 28 Nisan 2013

Arkadaşlar psikiyatri servisine gitmek istiyorum giden arkadaşlar memnunmu tavsiye edermisiniz cevap yazarsanız sevinirim

Aylin Altay Yılmaz · 19 Ocak 2013

Geçen cumartesi günü endeskopi ile parça alınmıştı. Bugün 1 hafta olmasına rağmen sonucum bir mail kadar yakınken hala mail atamıyorlar. Çok yoğun olduğunu iddaa eden sekreterya görevlisi telefonda bana cevap verene kadar bana maili atabilirdi. Bekliyorum dediğimde de bana bekleyin cevabını verdiğinde ise dumur oldum. Tavsiye etmiyorum kesinlikle !!!

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi

600 metre uzaklıkta

Ayvansaray Mh. Ayvansaray Cd. No:2 Balat

Aysal Medica Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Balat Mah. Ayan Cad. No :74

Okmeydanı Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Fatihsultan Cad. Osmanoğlu Sok. No:12 Okmeydanı

Eyüp Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Silahtarağa Cad. No:53-55-57

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Binası

1.8 km. uzaklıkta

Kadımehmet Mah. Bahriye Hastanesi Ykş.