Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi

Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Piripaşa Mah. Kumbarahane Cad. No:72
Telefon:0 (212) 369-8550
Web Sitesi:www.halicioglupoliklinik.comHata Bildir
41.04340228.948142

Kurum Hakkında

Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde hizmet veren özel sağlık kuruluşlarından biridir.

Özel Halıcıoğlu Polikliniği ve Endoskopi Ünitesi, Operatör Doktor Veysel Kırca idaresinde 1997 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Başta genel cerrahi ve gastroentroloji branşlarında uzman ve güleryüzlü personelimiz ile hastalarımızın hizmetindeyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Kardiyoloji
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Radyoloji
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Hakkı Cengiz
★★★★★
Psikaytri servisindeki Dr. uzman bir doktor. Tavsiye ederim. Kolonoskopide sürekli takibim var iki yılda bir giderim toplam üç kez gittim. Çok memnunum.
Aylin Altay Yılmaz
Geçen cumartesi günü endeskopi ile parça alınmıştı. Bugün 1 hafta olmasına rağmen sonucum bir mail kadar yakınken hala mail atamıyorlar. Çok yoğun olduğunu iddaa eden sekreterya görevlisi telefonda bana cevap verene kadar bana maili atabilirdi. Bekliyorum dediğimde de bana bekleyin cevabını verdiğinde ise dumur oldum. Tavsiye etmiyorum kesinlikle !!!

Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Balat Or-Ahayim Hastanesi
Özel Balat Or-Ahayim Hastanesi
600 metre uzaklıkta
İnsani yardım kuruluşu olarak dinler üstü bir anlayışla şifa dağıtan Balat Or-Ahayim Hastanesi, kuruluş misyonuna uygun olarak sağlık hizmetine ihtiyacı olan herkesi kucaklıyor.
Özel Okmeydanı Hastanesi
Özel Okmeydanı Hastanesi, İstanbul Beyoğlu ilçesinde Özel Hastane olarak hizmet sunmaktadır.
Eyüpsultan Devlet Hastanesi
Eyüpsultan Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Dönüşüm programı kapsamında donanımsal ve hizmet altyapısı yenilenmiş ve gurur duyabileceğimiz modern bir hastaneye dönüşmüştür.
Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Binası
Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Ek Binası ya da eski adlarıyla Taksim İlk Yardım Hastanesi, Kasımpaşa Asker Hastanesi, İstanbul Deniz Hastanesi ve Bahriye Merkez Hastanesi, İstanbul'un Kasımpaşa semtinde Taksim Eğit
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi
Özel Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi, Kasımpaşa Bülent Demir caddesinin üst kısmında kalan Kızılay Meydanında dahiliye ana branş olmak üzere farklı branşlarda hizmet sunmaktadır.
Özel Çarşamba Tıp Merkezi
Özel Çarşamba Tıp Merkezi, İstanbul Fatih ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Fatih Nur Polikliniği
Nur Polikliniği Fevzipaşa Cad. No:154 (Karagümrük Stadı Yanı) adresinde 2000 yılından beri konusunda tecrübeli hekimleriyle faaliyetlerini sürdürmekte olup, gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir.
Özel Renin Diyaliz Merkezi
Özel Renin Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.
Özel Rami Hastanesi
Özel Rami Hastanesi
2 km. uzaklıkta
1998 yılında Bayrampaşa’da faaliyete giren Bayrampaşa Hastanesi fiziki alt yapısını, akademik ve uzman kadrosunu, tıbbi cihaz teknolojilerini yenileyerek, güvenilir, ulaşılabilir ve tercih edilen özel hastane olma misyonu ile Rami
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉