Özel HDY Diyaliz Merkezi

Özel HDY Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel HDY Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Balkiraz Mah. Asım Gündüz Cad. No:129/E-D
Telefon:0 (312) 389-8989
39.93481032.894968

Kurum Hakkında

Ankara'nın Mamak/Saimekadın semtinde bulunan Özel HDY Diyaliz Merkezi 2006 yılından beri hizmet vermektedir. 18 adet Alman üretimi B.BRAUN DİALOG markalı makine ve Biotek endotoksin filtreli şu sistemi ile çalışmaktayız. Merkezimizde 1 kat diyaliz salonu bulunmaktadır. HCV ve HBS odalarımız ayrıdır. Hastalarımızın K.B.Y. dışındaki her türlü hastalıklarıyla da ilgilenmekte olup tetkik, tahlil, gerekli görülen operasyon ve transferlerini yapmaktayız.

Hastalarımızı 3 adet servis aracımız ile bekletmeden evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız. Servis hizmeti için hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışından gelen hastaları kabul etmekteyiz. Bütün kurumlarla anlaşmamız bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel HDY Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel HDY Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel HDY Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel HDY Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel HDY Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel HDY Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

RFM Mamak Diyaliz Merkezi

980 metre uzaklıkta

Arif Yıldız Cad. Güzelbağ Sok. No:1 Gülveren

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Balkiraz Mah. Tıp Fakültesi Cad. No:1/4 Mamak

Meltem Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Gülveren Mah. Arif Yıldız Cad. 47/A

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Çağlayan Mh. 286/1 Sk. No:8 Kat:2-3

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Şükriye Mh. Ulucanlar Cd. No:89

75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Şükriye Mah. Ulucanlar Cad.