Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Saray Mh. Siteyolu Cd. No:7/A
Telefon:0 (216) 524-1399
Web Sitesi:hisarhiperbarik.comHata Bildir
41.02662529.115743

Kurum Hakkında

Hiperbarik Oksijen Tedavisi; %100 oksijen verilen bir medikal uygulama olup, deniz seviyesinde, atmosferik basıncın 2-3 katı (genelde 2.5-2.6 katı) oksijen ile yapılan bir tedavidir. Hastalar oturarak ya da yatarak (sedyeyle), basınç odasına alınırlar. Yavaş yavaş odanın içindeki basınç, içeriye hava verilerek, artırılır. Planlanan basınca gelindiğinde (genellikle normal basıncın 2-3 katı kadar) hasta özel maskesini takarak %100 oksijen solumaya başlar. Sağlık görevlilerinin talimatları doğrultusunda tedavisine devam eder. Basınç azaltılarak tedavisi sonlandırılır. Tedavi basıncı ve süresi her hastalığa ve hastalığın karakterine göre değişmektedir.

Hisar Intercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen tedavi ünitesi Amerika'daki ve Avrupa'daki uluslararası standartlar tarafından kabul görmüş üstün güvenlik ekipmanlaıyla donatılmıştır. Özel hastane bünyesinde Hiperbarik Oksijen Tedavi merkezine sahip olma özelliğine sahip tek özel hastane Hisar Intercontinental Hospital'da 12 hasta aynı anda hiperbarik tedavisi görebilmektedir. Yoğun bakım ünitesinden hastalar sedyeleriyle birlikte taşınarak basınç odasında tedavi imkanına sahiptir. Kapalı devre televizyon izleme sistemi ile ön ve ana bölmedeki tüm hastalar izlenmekte, görüntüler bilgisayar ortamında kaydedidilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hisar İntercontinental Hastanesi
50 metre uzaklıkta
Saray Mah. Site Yolu Cad. No:7
NP İstanbul Beyin Hastanesi
290 metre uzaklıkta
Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No:18
Erdem Tıp Merkezi
550 metre uzaklıkta
Saray Mah. Sanayi Cad. No:8
Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi
670 metre uzaklıkta
Alemdağ Cad. Sezer Sok. No:3-5
Çakmak Erdem Hastanesi
670 metre uzaklıkta
Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5
Atlas Hastanesi
990 metre uzaklıkta
İstiklal Mh. Tabip Sk. No:5 Ümraniye
Ümraniye Deva Polikliniği
1.2 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:204