Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği
Kurum Adı:Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sk. No:25
Telefon:0 (212) 274-7878
Web Sitesi:humanitepsikiyatri.comHata Bildir
41.07003729.007287

Kurum Hakkında

Humanite Psikiyatri Merkezi depresyondan şizofreniye, panik ataktan takıntılara kadar her türlü psikiyatrik ve psikolojik soruna hastaya özel tedavi çözümler sunmaktadır.

Merkezimiz evrensel üniversite, bilimsel disiplin ve standardını; hizmet sunumunda, klinik sorumluluk, etik ilkeler ve insancıl yaklaşımı esas almaktadır. Merkezimizde hizmetler öğretim üyesi sorumluluğunda, kendi alanlarında uluslararası düzeyde uzmanlaşmış bir ekip tarafından bütünlük içerisinde sunulmaktadır. Ekip; psikiyatri uzmanı, konsültasyon liyezon psikiyatrisi uzmanı, çocuk - ergen psikiyatrisi, klinik psikolog, aile ve eş terapisi uzmanı, psikiyatrik tıp alanında uzmanlaşmış hemşireler ve mediatörden oluşmaktadır.

Psikiyatri hastalarını, aile ve toplumdan koparmadan, hastane hizmetlerinin tümünü tedavi edici ortam içinde sunan, yatış gereksiminin azaltan Gün Hastanesi Modeli gerektiğinde kısa süreli gözlem ve yatış olanağı hastaların topluma yeniden işlevsel ve üretken katılımına yönelik Rehabilitasyon ünitesi Tıbbi – fiziksel hastalığı olan ya da cerrahi girişim uygulanmış hastalara tüm psikiyatrik tedavi ve psikososyal destek imkanı.

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
120 metre uzaklıkta
Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No:1
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
410 metre uzaklıkta
Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A
Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi
440 metre uzaklıkta
Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sok. 10/1 Mecidiyeköy
Intertıp Üroloji Kliniği
440 metre uzaklıkta
Büyükdere Caddesi Oya Sokak Devran Apt. Kat 4 Daire 8 No:2/1 Gayrettep
Sağlıklı Yaşam Polikliniği
480 metre uzaklıkta
Kore Şehitleri Cad. No:49 Esentepe
Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi
590 metre uzaklıkta
Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:2