Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği
Kurum Adı:Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sk. No:25
Telefon:0 (212) 274-7878
41.07003729.007287

Kurum Hakkında

Humanite Psikiyatri Merkezi depresyondan şizofreniye, panik ataktan takıntılara kadar her türlü psikiyatrik ve psikolojik soruna hastaya özel tedavi çözümler sunmaktadır.

Merkezimiz evrensel üniversite, bilimsel disiplin ve standardını; hizmet sunumunda, klinik sorumluluk, etik ilkeler ve insancıl yaklaşımı esas almaktadır. Merkezimizde hizmetler öğretim üyesi sorumluluğunda, kendi alanlarında uluslararası düzeyde uzmanlaşmış bir ekip tarafından bütünlük içerisinde sunulmaktadır. Ekip; psikiyatri uzmanı, konsültasyon liyezon psikiyatrisi uzmanı, çocuk - ergen psikiyatrisi, klinik psikolog, aile ve eş terapisi uzmanı, psikiyatrik tıp alanında uzmanlaşmış hemşireler ve mediatörden oluşmaktadır.

Psikiyatri hastalarını, aile ve toplumdan koparmadan, hastane hizmetlerinin tümünü tedavi edici ortam içinde sunan, yatış gereksiminin azaltan Gün Hastanesi Modeli gerektiğinde kısa süreli gözlem ve yatış olanağı hastaların topluma yeniden işlevsel ve üretken katılımına yönelik Rehabilitasyon ünitesi Tıbbi – fiziksel hastalığı olan ya da cerrahi girişim uygulanmış hastalara tüm psikiyatrik tedavi ve psikososyal destek imkanı.

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi

120 metre uzaklıkta

Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No:1

RTS Avrupa Diyaliz Merkezi

200 metre uzaklıkta

Esentepe Gazeteciler Mah. Haberler Sok. No:19

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi

410 metre uzaklıkta

Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A

Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi

440 metre uzaklıkta

Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sok. 10/1 Mecidiyeköy

Intertıp Üroloji Kliniği

440 metre uzaklıkta

Büyükdere Caddesi Oya Sokak Devran Apt. Kat 4 Daire 8 No:2/1 Gayrettep

Sağlıklı Yaşam Polikliniği

480 metre uzaklıkta

Kore Şehitleri Cad. No:49 Esentepe