Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16
Telefon:0 (232) 462-4447
38.42959227.151232

Kurum Hakkında

Özel Dr. İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, Ağustos 2004 yılında İzmir’de kurulan ISO9001-2000 belgeli ilk fizik tedavi merkezidir. Edindiğimiz kurumsal tecrübeyle artık yeni yerimizde Alsancak- Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 katlı, 1200 metrekare alanda kurulu modern binamızla, 3 Fizik Tedavi Uzmanı, 7 Fizyoterapist ve sağlık personeli ile başta İzmir ve bölge halkına sağlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Yeni tedavi yaklaşımlarını kapsayan rehabilitasyon uygulamaları ile hizmet vermektedir. Fizik tedavi ve rehabilitasyon dışında kas, sinir ve eklem enjeksiyonu, manipülasyon, mobilizasyon teknikleri, osteopatik yaklaşımlar, lenfödem tedavisi, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri uygulanmaktadır.

Amacımız kaliteli fizik tedavi hizmetini güler yüzle sunmaktır. Özel Dr.İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, modern fizik tedavi cihazları ve rehabilitasyon ekibiyle branşımızla ilgili tüm hastalıklarda tedavi ve koruyucu egzersiz programı vermektedir.

Ekibimiz fizik tedavi rehabilitasyon uzman doktorları, konusunda deneyim sahibi fizyoterapistler, tecrübeli hemşireler ve tıbbi sekreterlerden oluşmaktadır. Ekibimiz önceliği çağdaş tıbbın gereklerine uygun olarak, modern fizik tedavi cihazları ile hastalarımıza en etkin ve kaliteli tedavi hizmetini vermektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmir Ege Onkoloji Merkezi

40 metre uzaklıkta

1428 Sk No:24/B Kahramanlar

Gazi Hastanesi

80 metre uzaklıkta

1421. Sokak No. 29 Alsancak

Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi

200 metre uzaklıkta

1431. Sokak No. 14/C Alsancak

İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi

250 metre uzaklıkta

1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi

360 metre uzaklıkta

1399 Sokak No.17 Alsancak

İzmir Üroloji Merkezi

360 metre uzaklıkta

1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak

Uzman Tıp Laboratuarı

380 metre uzaklıkta

1420 Sokak No:90 Z:2 El-Sel Sitesi (Özel Ege Sağlık Hastanesi Karşısı)