Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16
Telefon:0 (232) 462-4447
Web Sitesi:www.ismailatabek.comHata Bildir
38.42959227.151232

Kurum Hakkında

Özel Dr. İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, Ağustos 2004 yılında İzmir’de kurulan ISO9001-2000 belgeli ilk fizik tedavi merkezidir. Edindiğimiz kurumsal tecrübeyle artık yeni yerimizde Alsancak- Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 katlı, 1200 metrekare alanda kurulu modern binamızla, 3 Fizik Tedavi Uzmanı, 7 Fizyoterapist ve sağlık personeli ile başta İzmir ve bölge halkına sağlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Yeni tedavi yaklaşımlarını kapsayan rehabilitasyon uygulamaları ile hizmet vermektedir. Fizik tedavi ve rehabilitasyon dışında kas, sinir ve eklem enjeksiyonu, manipülasyon, mobilizasyon teknikleri, osteopatik yaklaşımlar, lenfödem tedavisi, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri uygulanmaktadır.

Amacımız kaliteli fizik tedavi hizmetini güler yüzle sunmaktır. Özel Dr.İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi, modern fizik tedavi cihazları ve rehabilitasyon ekibiyle branşımızla ilgili tüm hastalıklarda tedavi ve koruyucu egzersiz programı vermektedir.

Ekibimiz fizik tedavi rehabilitasyon uzman doktorları, konusunda deneyim sahibi fizyoterapistler, tecrübeli hemşireler ve tıbbi sekreterlerden oluşmaktadır. Ekibimiz önceliği çağdaş tıbbın gereklerine uygun olarak, modern fizik tedavi cihazları ile hastalarımıza en etkin ve kaliteli tedavi hizmetini vermektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göğüs Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmir Ege Onkoloji Merkezi
40 metre uzaklıkta
1428 Sk No:24/B Kahramanlar
Gazi Hastanesi
80 metre uzaklıkta
1421. Sokak No. 29 Alsancak
İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
250 metre uzaklıkta
1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar
Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi
330 metre uzaklıkta
Kahramanlar Mah. 1414. Sok No: 2-12
Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
360 metre uzaklıkta
1399 Sokak No.17 Alsancak
İzmir Üroloji Merkezi
360 metre uzaklıkta
1420 Sk. No.98 Sağlıker Sitesi Kahramanlar Alsancak
Sağlık Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. 1399. Sokak No. 25 Alsancak