Özel İstanbul Tıp Merkezi

Özel İstanbul Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbul Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No:30 Gülbağ
Telefon:0 (212) 217-9535
41.07099528.999057

Kurum Hakkında

Hasta memnuniyeti odaklı çalışan Özel İstanbul Tıp Merkezi 1998 yılında 5 ana branş ile hizmete açılmıştır. Şu an Tıbbi Laboratuar ve Radyoloji bölümleri ile toplam 16 branşta 24 saat hizmet vermektedir.

Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan İstanbul Tıp Merkezi, çalışmalarını; konusunda uzman kadrolarla, dürüst, güvenilir ve bilimsel ilkelere bağlı olarak, "En üstün hizmet insana hizmettir" inancıyla sürdürmektedir.

Hayatın en önemli ve kutsal emanetidir sağlığımız. Bu emanetin ağır sorumluluğu ile hekimlik mesleği icra edilir. Kaliteli sağlık hizmeti almak insanın en doğal hakkıdır. İstanbul Tıp Merkezi olarak bu temel anlayışla, halkımıza bilimsel yaklaşımlar ışığında, en uygun koşullarda sağlık hizmetlerini sunmak azmindeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Özel İstanbul Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nesrin Doğan · 8 Mart 2018

En son 05.03.2018 tarihinde fizik tedavi gördüğüm sözde tıp merkeziniz tamamen gençlerin orta yaşlı ve yaşlı insanlar ile tedavi ediyorum diye dalga geçip alay konusu ettiği ellerinden telefonların düşmediği sürekli fotograf ve video çektikleri makara yaptıkları hasta ile ilgilenmedikleri tamamen çocuk parkı gibi biryer. geçen yıl çok memnundum ancak yeni teknikerler berbat. kendimi hiç rahat hissetmedim üstelik f... isimli kadın sözde tekniker ama daha makineyi bağlamayı bile beceremiyor kaba davranışlarıda ileri derecede rahatsız etti ya en kısa zamanda fizik tedavi kadrosunu değiştirin yada birdaha önünden geçmem geçen arkadaşlarımı da uyarmak zorunda kalırım....

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İstanbul Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İstanbul Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi

330 metre uzaklıkta

Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sok. 10/1 Mecidiyeköy

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A

Mecidiyeköy Çevre Hastanesi

450 metre uzaklıkta

Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy

Hospitadent Mecidiyeköy

560 metre uzaklıkta

Fulya Mh. Akıncıbayırı Sk. No:8 Mecidiyeköy

Intertıp Üroloji Kliniği

570 metre uzaklıkta

Büyükdere Caddesi Oya Sokak Devran Apt. Kat 4 Daire 8 No:2/1 Gayrettep

İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi

650 metre uzaklıkta

Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No:1