Özel İstanbul Tıp Merkezi

Özel İstanbul Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbul Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No:30 Gülbağ
Telefon:0 (212) 217-9535
Web Sitesi:www.istanbultipmerkezi.com.trHata Bildir
41.07099528.999057

Kurum Hakkında

Hasta memnuniyeti odaklı çalışan Özel İstanbul Tıp Merkezi 1998 yılında 5 ana branş ile hizmete açılmıştır. Şu an Tıbbi Laboratuar ve Radyoloji bölümleri ile toplam 16 branşta 24 saat hizmet vermekte olan İstanbul Tıp Merkezi 1 Ocak 2021 tarihinde Özel İstanbul Tıp Birleşik Muayeneler olarak hizmete devam etme kararı almıştır.

Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan İstanbul Tıp Merkezi, çalışmalarını; konusunda uzman kadrolarla, dürüst, güvenilir ve bilimsel ilkelere bağlı olarak, "En üstün hizmet insana hizmettir" inancıyla sürdürmektedir.

Hayatın en önemli ve kutsal emanetidir sağlığımız. Bu emanetin ağır sorumluluğu ile hekimlik mesleği icra edilir. Kaliteli sağlık hizmeti almak insanın en doğal hakkıdır. İstanbul Tıp Merkezi olarak bu temel anlayışla, halkımıza bilimsel yaklaşımlar ışığında, en uygun koşullarda sağlık hizmetlerini sunmak azmindeyiz.

Hizmetlerimiz
 • Tıbbi Laboratuvar
 • Check Up
 • Panoramik Röntgen
 • Cildiye
 • Kadın Hastalıkları Ve Doğum
 • Üroloji
 • Ağız Ve Diş Sağlığı Hastalıkları
 • Evde Sağlık Hizmeti
 • Lazer Epilasyon
 • Geleneksel Tamamlayıcı Tıp
 • Beslenme Ve Diyetetik
 • Akupunktur

Özel İstanbul Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nesrin Doğan
En son 05.03.2018 tarihinde fizik tedavi gördüğüm sözde tıp merkeziniz tamamen gençlerin orta yaşlı ve yaşlı insanlar ile tedavi ediyorum diye dalga geçip alay konusu ettiği ellerinden telefonların düşmediği sürekli fotograf ve video çektikleri makara yaptıkları hasta ile ilgilenmedikleri tamamen çocuk parkı gibi biryer. geçen yıl çok memnundum ancak yeni teknikerler berbat. kendimi hiç rahat hissetmedim üstelik f... isimli kadın sözde tekniker ama daha makineyi bağlamayı bile beceremiyor kaba davranışlarıda ileri derecede rahatsız etti ya en kısa zamanda fizik tedavi kadrosunu değiştirin yada birdaha önünden geçmem geçen arkadaşlarımı da uyarmak zorunda kalırım....

Özel İstanbul Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel İstanbul Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
330 metre uzaklıkta
Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A
Mecidiyeköy Çevre Hastanesi
450 metre uzaklıkta
Cemal Sair Sok. No.2 Mecidiyeköy
Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi
560 metre uzaklıkta
Fulya Mh. Akıncıbayırı Sk. No:8 Mecidiyeköy
İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
650 metre uzaklıkta
Esentepe Mah. Keskin Kalem Sok. No:1
Humanite Psikiyatri Tıp Merkezi
700 metre uzaklıkta
Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sk. No:25
Anatomica Tıp Merkezi
800 metre uzaklıkta
Mevlüt Pehlivan Sok. No:23 Gayrettepe