Özel İstanbul Tıp Merkezi

Özel İstanbul Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbul Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No:30 Gülbağ
Telefon:0 (212) 217-9535
Web Sitesi:www.istanbultipmerkezi.com.trHata Bildir
41.07099528.999057

Kurum Hakkında

Özel İstanbul Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Hasta memnuniyeti odaklı çalışan Özel İstanbul Tıp Merkezi 1998 yılında 5 ana branş ile hizmete açılmıştır. Şu an Tıbbi Laboratuar ve Radyoloji bölümleri ile toplam 16 branşta 24 saat hizmet vermekte olan İstanbul Tıp Merkezi 1 Ocak 2021 tarihinde Özel İstanbul Tıp Birleşik Muayeneler olarak hizmete devam etme kararı almıştır.

Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan İstanbul Tıp Merkezi, çalışmalarını; konusunda uzman kadrolarla, dürüst, güvenilir ve bilimsel ilkelere bağlı olarak, "En üstün hizmet insana hizmettir" inancıyla sürdürmektedir.

Hayatın en önemli ve kutsal emanetidir sağlığımız. Bu emanetin ağır sorumluluğu ile hekimlik mesleği icra edilir. Kaliteli sağlık hizmeti almak insanın en doğal hakkıdır. İstanbul Tıp Merkezi olarak bu temel anlayışla, halkımıza bilimsel yaklaşımlar ışığında, en uygun koşullarda sağlık hizmetlerini sunmak azmindeyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İstanbul Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
 • Tıbbi Laboratuvar
 • Check Up
 • Panoramik Röntgen
 • Cildiye
 • Kadın Hastalıkları Ve Doğum
 • Üroloji
 • Ağız Ve Diş Sağlığı Hastalıkları
 • Evde Sağlık Hizmeti
 • Lazer Epilasyon
 • Geleneksel Tamamlayıcı Tıp
 • Beslenme Ve Diyetetik
 • Akupunktur

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Nesrin Doğan
En son 05.03.2018 tarihinde fizik tedavi gördüğüm sözde tıp merkeziniz tamamen gençlerin orta yaşlı ve yaşlı insanlar ile tedavi ediyorum diye dalga geçip alay konusu ettiği ellerinden telefonların düşmediği sürekli fotograf ve video çektikleri makara yaptıkları hasta ile ilgilenmedikleri tamamen çocuk parkı gibi biryer. geçen yıl çok memnundum ancak yeni teknikerler berbat. kendimi hiç rahat hissetmedim üstelik f... isimli kadın sözde tekniker ama daha makineyi bağlamayı bile beceremiyor kaba davranışlarıda ileri derecede rahatsız etti ya en kısa zamanda fizik tedavi kadrosunu değiştirin yada birdaha önünden geçmem geçen arkadaşlarımı da uyarmak zorunda kalırım....

Özel İstanbul Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel İstanbul Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi tüm anabilim dallarında hizmet sunmaktadır. Mecidiyeköy Diş Hastanemiz ise 2.500 metrekarelik kapalı alana kurulmuş ve 31 diş ünitesine sahiptir.
Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi
Çevre Hastanesi, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan referans bir kuruluş olma yolunda ilerliyor.
Özel Hospitadent Mecidiyeköy Diş Hastanesi
2012 yılında hizmet hayatına başlayan Mecidiyeköy Hospitadent 21 üniti ve 1 ameliyathanesi ile toplam 3000m2'lik bir alanda kurulmuştur.
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi
İstanbul Aesthetic Center gelişmiş teknolojik cihazları ve her biri kendi branşında tecrübeli doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi Hastanesidir.
Özel Humanite Psikiyatri Tıp Merkezi
Humanite Psikiyatri Merkezi depresyondan şizofreniye, panik ataktan takıntılara kadar her türlü psikiyatrik ve psikolojik soruna hastaya özel tedavi çözümler sunmaktadır.
Özel Anatomica Tıp Merkezi
Özel Anatomica Tıp Merkezi
804 metre uzaklıkta
2005'ten bu yana Altunizade'de hizmette olan Bosphorus Anatomica KBB & Plastik Cerrahi, yeni şubesi Gayrettepe Anatomica'yı, Şişli'de hizmete sundu.
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi
Özel Avicenna Gültepe Hastanesi ameliyathanesi, doğumhanesi, poliklinikleri ve yatan hasta servisleri, teşhis ve tanı bölümleriyle de 24 saat sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Levent Bayındır Tıp Merkezi
Bayındır Levent Tıp Merkezi, 1250 m2 kapalı alanı, konforlu hasta odaları, 2 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi
Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi, Türk Kardiyoloji Vakfı'nın sahibi olduğu hastaneler zincirinin 3. halkası olarak 1997 yılında faaliyete başlayan, sağlık ekibi ve teknolojik imkanlarıyla ülkemizin adını kısa zamanda
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İstanbul Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉