Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi
Kurum Adı:Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Karanfil (Gonca) Sokak No:5 Levent
Telefon:4448590
41.07701729.015931

Kurum Hakkında

2013 yılında İstanbul Levent'te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi şu anda psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan 75 kişilik uzman kadrosu ile danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezde, psikiyatrik, nörolojik ve psikolojik değerlendirmenin yanı sıra zekâ testleri, klinik değerlendirme ölçekleri, psikiyatrik tanı koydurucu ölçekler, kişilik testleri ve nöro-psikolojik testler gibi psikolojik değerlendirme araçları da kullanılmaktadır. Testler, sertifika sahibi psikologlar tarafından uygulanmakta ve değerlendirilmektedir. Merkezin geniş kadrosu; belirlenen tedavi programının, kişinin ihtiyacına göre, en etkin şekilde uygulanmasını olanaklı kılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Psikiyatri

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi

140 metre uzaklıkta

Büyükdere Cd. No:18 1.Levent

Dentistanbul Levent Polikliniği

160 metre uzaklıkta

Levent Cad. No:17 Levent

NPSUAM Etiler Polikliniği

370 metre uzaklıkta

Levent Mah. Nispetiye Cad. N:19

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği

390 metre uzaklıkta

Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent

Ortospor Sağlık Merkezi

430 metre uzaklıkta

Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47

Natal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

430 metre uzaklıkta

Nispetiye Caddesi Erdölen İş Merkezi 38/13