Özel Metropol Tıp Merkezi

Özel Metropol Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Metropol Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Anadolu Cad. No:593/A Şemikler
Telefon:0 (232) 336-6465
Web Sitesi:www.metropoltip.com.trHata Bildir
38.47761727.096837

Kurum Hakkında

Özel Metropol Tıp Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2005 yılından bu yana Karşıyaka İzmir adresinde hizmet veren Özel Metropol Tıp Merkezi, 4 kat ve yaklaşık 3500 m2 kapalı alanda faaliyet göstermekte olup, hasta ve toplum sağlığını esas alan, üstün nitelikli ekibi, modern alt yapısı, yenilikçi, öncü uygulamaları, hasta memnuniyetini artırmadaki kararlılığı ile referans kurumlardan biri olmayı hedeflemektedir. Bu amaçla hareket eden tıp merkezimiz herkes için ulaşılabilir, iyileştirici ve koruyucu sağlık hizmetlerini, bilimsel etik ilkelerden ödün vermeden güleryüzlü ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

Modern teknoloji ve sterilizasyon koşullarına sahip tam donanımlı ameliyathane ve doğumhanemiz mevcuttur. Radyoloji ünitemizde yüksek kalitede görüntüleme hizmeti sunmak, Tıbbi tahlil laboratuarımızda güvenilir sonuçlara ulaşmak temel ilkemizdir.

Acil Servisimizde 24 saat acil muayene ilkyardım hizmeti verilmektedir.

Hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik en iyi kalitede hizmet vermek önceliğimiz, verdiğimiz hizmete sahip çıkmak ve sonrasında da hastalarımızın yanında olmak görevimizdir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Metropol Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • ESWL
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ercan Koldaş
★★★★
Eşim Nurcan Koldaş'ı iyileştiren Ortopedi Dr. Cafer Bey'e çok teşekkürler. Teşhisi ilgisi tedavisi mükemmel.
Canan Yılmaz
★★★★★
Op. Dr. İ.Yücel Tuzcuoğlu. Hocam bu güne kadar tanıdığım en iyi en anlayışlı bir hekimsiniz hastalarınıza karşı güler yüzlü olmanız davranışlarınız ilgilenmeniz tek kelimeyle mükemmel gerçekten. Herşey için çok teşekkür ediyorum iyiki size gelmişim iyiki sizi tanımışım sonsuz saygılarımı sunuyorum hocam.
Deryahan Eldelekli
Bana holter takıldı ve kolumu dirseğimden parmak ucuma kadar morarma ve kızarklık oluştu bunu söylediğimde benim kolumun arızalı olduğu söylendi itiraz edince benim ödediğim parayı iade edip beni hastaneden gönderdiler sadece şunu söylemek istiyorum bu hastanenin başhekimi bütün bunları okuyor mu okuyor ise nasıl rahat edebiliyor insan hayatı bu kadar ucuz mu?
TC Reyhan Gençtürk Vatansever
★★★★★
Metropol hastanesinde nöroloji Dr. Çağla Soysüren Annemi götürdük. Bilinci anlamsız bakışlar ve konuşamıyordu. Sağolsun bütün tetkikleri yaptırdı film mr herşey yapıldı.İlaç yazdı üç çeşit. Sözün kısası maşallah annem eski sağlığına kavuştu çok şükür. Bügünde kontrole gittik çok iyi... Çağla hanım sayesinde iyileşti. Çok iyi bir Dr. Hasta ve hasta yakınıylada çok iyi yaklaşan ve ilgilenen bir Dr. Herşey için çok teşekkürler Dr. Çağla Soysüren.
Seçil Talimci Erdem
Çocuk doktoru *** ***. Randevu alarak gittim fakat randevu saatimi 45 dk geçmesine rağmen kendi çağırdığı hastalarını aradan almaktan bir türlü bizi çağıramadı. Sonunda bize sıra geldi ve muayene için içeriye girdik. Çocuğum iki yaşında ateşi olduğu için gitmiştim sırtını dinlerken çocuk irkildi ve ayakları ile göğsüne vurdu çocuğa söylemediği laf ve hakaret kalmadı. İki yaşındaki bir çocuğun istem dışı yaptığı bir hareket yüzünden koca insan gibi saygısızca muammele gördüğü bu iğrenç hastaneye Allah birdaha düşürmesin.
Emrh Bermal Dündar
İğrenç bir hastane genel cerrahi doktoru çok kötü. Özel hastane olacak sözde ama devlet hastanesi bunlardan 100 kat daha iyi.
Emel Aytaç Altıner
★★★★★
Müge hanımdan çok memnunum. Tecrübeli bir doktor.
Müge Orhonsayın Bilgen
Annemin tahlil sonuçları ve raporunu internetten alabilirsiniz dediler. Alakası yok. 3 kezdir telefon ediyorum. Her aramamda 10 dk bekledim açan yok. Rezalet bir tıp merkezi...
Soner Arapi
★★
İşe girmek için sağlık raporu alıcam 250 tl adalet bunun neresinde.
TC Nevim Tuyner Yılmazkaya
Randevu alıcam defalardır arıyorum maalesef açan yok. Madem açan yoksa neden o cihazın numarasını verdiniz. Bu nasıl bir anlayış yorumları okuyorumda çok şikayet var ilgililere duyurulur.
Turgutnuray Çakar
★★
Benimde gittiğim bir hastane ama nöroloji bölümündeki doktor çok suratsız... ve ilgisiz doğru düzgün birşey anlatmıyor.. boyunda düzleşme ve fıtık başlangıcı var dedi oda emar sonucunda bir kaç göstermelik hareket gösterip gönderdi.. eve gelip netten baktım ne şekilde olucak die çok pişman oldum gittiğim ordaki bayan yüzünden.
Ilkay Dağtaş
★★★★★
Öncelikle iyi günler. Babam Duran Yavuz 23/01/2016 tarihinde rahatsızlık geçirdi. Öncelikle Nörololij uzmanı Çağla Soysüren'in ve fizik tedavi uzmanı Ruveysa Abdulahoğlu'nun çabaları sayesinde babam kısa süre içinde çok iyi durumda. Tüm hastene personeline ve doktorlarına ilgi, alakalarından ötürü sonsuz teşekkürler.
Tülin Karayılanoğlu
★★★★★
Metropol hastanesine ilk kez gittim ortopedi doktoru Cafer Orhan harika bir insan ilgili ve teşhisleri çok iyi. Sağlığıma kavuştum ona çok teşekkür ediyorum ayrıca dahiliye uzmanı Vatan bey ondan da çok memnunuz ailece oraya gidiyoruz teşhisleri çok iyi efendi ve saygılı kişiler teşekkürler.
Muhsincan Şule Demir
★★
Her hastanenin özel yada devlet farkettemeden internetten sonuçlarına bakabiliyoruz ama nedense metropol hastanesinde verdigimiz tahlillerin sonuçlarına internetten bakamıyoruz illa hastaneye getirip para koparmaya çalışıyosunuz başka bi açıklaması olamaz.
Sultan Günaydın
25 ocak 2016 tarihinde hastanenize muayne olmak için geldık nöroloji doktoru *** *** sıra aldık muayneye girdik içeri girdiğimizde şikayetimiz baş dönmesi dedik ve 2010 yılında felç geçirdiğini söyledim bizi umursamadı daha sonra muayneye geçti kollarını kaldırmasını istedi sol tarafı felçli olduğu için kaldıramadı neden kaldıramıyorsun dıye soruyo sonrasında mr ve usg cekımı ıcın kâğıt yazdı sonuçları aldık gittik odaya girdik sonuçlara baktı bize verdiği cevap beyin bitmiş size yapcak bişey yok böyle yaşıcaksınız. bu nassıl bir doktordur nasıl bir davranıştır
Göksel Özçalişkan
*** doktorunuz doktormu soytarımı eşkiyamı anlayamadık eşim muayene için gitti gideceğine bin pişman oldu bir dayak yemediği kaldı.
Elif Erdoğan
Ben böyle rezalet bir hastane görmedim ameliyat oldum 600 tl dediler sonra pazarlikla 350 ye düştüler amaç bir şekilde ameliyata sokmak ne koparirsak kar hesabı ameliyat sonrası kontrole çağırıp tekrar para alıyorlar banko elemanlarının lakayik salaş davranışları bir ameliyat faturasını 45dakikada verebiliyorlar çünkü tıbbi sekreterlik eğitimleri yok kesinlikle tavsiye etmiyorum
Selvi Yılmaz Özer
*** doktoru *** ilk metropola gidişim ve sonuç hüsran. böyle insanlıktan nasip almamış doktorları bünyenize almayın lütfen.
Mehmet Yazgan
★★
19 mart 2015 saat 15.30 da göğüs hastalıkları uzmanına gitmek istedim. Sıra veren müracaattaki 2 bayan yorgun gözlerle, randevum varmı diye sordular ve randevusuz almıyoruz çünkü randevusuz sıramız dolu randevu verelim deyip beni baştan sadılar. Eh ne diyeyim her iş ihtiyaca göre çalışır.
Abidin Alan
★★
Telefonu var ama bakan yok.
TC Erkan Yiğit
★★★★★
Bence güzel hastane çalışan arkadaşlara başarılar dilerim.
Veli Çelik
★★
İnternetten sıra istiyoruz. telefon edilip gelinmez diye düşünüyorlar ama ben de sabahın köründe gidip sıra almak istemiyorum.
Arıç Inanç
★★★★★
Çocuk Dr. Müge hanımdan çok memnunuz saygılar.
TC Çapulcu Ergül Türkan
★★★★★
Hastanenizde dahiliye ve gastro doktoruna çok teşekkür ederim, iyi hoca saygılar.
Ali Uysal
İlk tercihimiz olan metropol tıp merkezi yönetimine sesleniyorum. her gittigimizde dişim agrısa başım agrısa ben ve ailemden muayeneden sonra olmazsa olmaz olan şu idrar tahlilini yaptırıyonuz nedir bu ya sinirlerimi bozuyo. bu yüzden hastanenizi kınıyor ve gelmek istemiyoruz. bırakın şu idrar tahlilini takılmışınız idrar tahliline
Tülay Demirbaş
★★
On kere aradım randevu için kimse açmıyor nasıl bır sağlık merkezi anlayamadım.
Alpaslan Adalar
★★★★★
05.02.2013 günü gastroenteroloji doktoru Önder beye karın ağrısı şikayeti ile gittim. Yoğun olmasına güler yüzle beni muayene etti ultrason istedi ayrıca 12 şubat 2013 mide miyopsi yapılacak. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim. Alpaslan Adalar Karşıyaka
Talha Arslan
★★★★★
Ben Bursadan metropol elektrik talha arslan ali algül hocamıza ve ekip arkadaşlarına ilgisinden dolayı teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim...
Raziye Aktaş
★★★★★
Metropol Tıp Merkezine ilkönce adil bir hizmet anlayışı için daha sonra da işinin ehli dinamik hekimleri için çok teşekkürler. Çok başarılı bir tedaviyle beni 30 yıllık mide rahatsızlığımdan kurtaran Dr Önder Çolakoğlu'na içten teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Taner Tufan
★★★★
Bu hastanede sonuç göstermekten nefret ediyorum 1 sonuç 1 hasta bakılıyor ancak sonuçların hepsini alıyorlar sıraya koymuyorlar karıştırılıyor buna bir çözüm bulunsa çok güzel olacak özellikle çocuk bölümünde sonuç göstermek işkence. Sevdiğimiz bir hastane sevdiğimiz sevdiğimiz bir doktor buna bir çözüm bulunsun.
Cengiz Yılmaz
★★★
Metropol daha öne gittiğimiz ve sevdiğimiz bir hastaneydi ama telefonu açan yok. Hastayı yaşatacak en önemli şey ilk müdahale ulaşımdı ama herhalde son müdahale daha önemli diye düşünüyorlar. Telefonlara bakan yok bu önemli bir sıkıntı.

Özel Metropol Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Metropol Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 129 oy kullanılmış ve kurum hakkında 31 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezibu gün itibariyle, Merkez ve 2 Semt Diş Polikliniği ile 70 Diş Üniti, 225 personel ile Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti vermektedir.
Özel Karşıyaka Göz Hastanesi
Kliniğimiz İzmir Karşıyakada göz hastalıkları alanında yaklaşık 25 yıldır hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir.
Özel Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi
2005 yılından bu yana göz sağlığı, göz hastalıkları tanı ve tedavisi, refraktif cerrahiler, lazer göz ameliyatları alanında İzmir – Karşıyaka’da hizmet vermekte olan Netgöz 2017 yılı Ağustos ayında yeni binasına geçmiştir.
İEÜ Medical Park İzmir Hastanesi
İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi, 10 tanesi engelli yatağı olmak üzere toplam 301 adet hasta yatağına sahip olup 39 adet dahili-cerrahi yoğun bakım yatağı, 7 adet KVC yoğun bakım yatağı, 7 adet koroner yoğun bakım
Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi
Özel Karşıyaka Diyaliz Merkezimizde, hastalarımıza düzenli kontrolleri yapılan, yenilenmiş, yüksek teknolojiye dayalı 40 hemodiyaliz cihazı ve 2 ayrı tedavi salonu ile diyaliz yönetmeliğinde istenen tedavi uygulama ihtiyacına yöne
Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir Karşıyakada diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir merkezdir.
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
Kurulduğumuz 1993 yılından bugüne oluşturduğumuz hastane zincirleri ile yurdumuzun dört bir yanında sağlık hizmeti sunan Başkent üniversitesi olarak Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi poliklinik binası ile artık size daha
Özel Park Tıp Merkezi
Özel Park Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Özel Park Tıp Merkezi olarak; hasta odaklı yaklaşımımız, alanında uzman hekim kadromuz ve ileri tanı-tedavi yöntemlerini dünyayla eşzamanlı kullanmayı hedefleyen anlayışımız ile 25 yılı aşkın süredir hizmet
Özel FMC İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmir Karşıyaka Diyaliz merkezi 35+1 cihaz kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Metropol Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉