Özel Mimaroba Tıp Merkezi

Özel Mimaroba Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mimaroba Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Büyükçekmece
Adres:Batıköy Mh. E-5 Karayolu Üzeri N:117 Mimaroba
Web Sitesi:www.mimaroba.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.01073828.532244

Kurum Hakkında

Özel Mimaroba Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Mimaroba Tıp Merkezi, 2006 yılında Medicana Hastaneler Grubundan poliklinik olarak Dr. Mehmet Gürhan Bilgiç tarafından devralınarak, 2007 yılında yapılan yatırımlarla birlikte tıp merkezi olarak sağlık alanında kaliteli ve kesintisiz hizmet veren bir kurum haline gelmiştir. 2006 yılından beri her geçen gün hizmet kalitesini artırarak ve koşulsuz hasta memnuniyeti hedef alınarak, 7/24 kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.

2011 yılı itibariyle 9 branşta hizmet vermekte olup ; Lazer Epilasyon uygulamaları ve Ozon Tedavisi ile sağlık alanında yatırımlarına devam etmektedir.

Çocuk Sağlığı ve hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları (dahiliye), Ağız ve Diş Sağlığı, Aile Hekimliği, Radyoloji, Cildiye ve Acil Tıp branşlarıyla Mimaroba, Mimarsinan, Sinanoba, Güzelce, B. Çekmece, Muratçeşme, Tepecik, Kumburgaz, Çatalca, Tepekent bölgelerine 7/24 sağlık hizmeti vermektedir.

Özel Mimaroba Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mimaroba Tıp Merkezi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Memet Yesbek · 9 Aralık 2013

acil kısmında hizmet eksikliği var Özel Mimaroba Tıp Merkezine yakışmıyor

T C Hülya Oruç · 16 Nisan 2013

Sağlık personeli çok yardımsever ve saygılı ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Mimaroba Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Mimaroba Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mimaroba Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi

550 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Cihat Sok. No:218-220

Medicell Tıp Merkezi

710 metre uzaklıkta

Mimaroba Mah. Çarmıklı Cad. No:7/1

Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Mah.

2000 Tıp Merkezi

4.2 km. uzaklıkta

Londra Asfaltı Dizdariye Mah. No:71/A

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

4.4 km. uzaklıkta

Dizdariye Mah. Gölboyu Cd. No:11

Büyükçekmece Kolan Hastanesi

4.7 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Turgut Reis Sk. No:3