Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Dilmen Mah. Akşemsettin Cad. No:77
Telefon:0 (264) 291-5105
40.76013730.397276

Kurum Hakkında

1992 yılında Sakarya'da ilk hemodiyaliz merkezi olarak kuruldu. Marmara bölgesinin en büyük diyaliz merkezlerinden biri olmakla beraber 2011 yılı diyaliz merkezleri içerisinde Türkiye'de ki ilk 10 hemodiyaliz merkezlerinden biridir. Ayrıca binası, içi ve dizaynı ile temelden itibaren diyaliz merkezi düşünülerek inşa edilmiştir. Bu kadar büyük olmanın verdiği sorumlulukla beraber hastalarımıza layık oldukları en iyi sağlık hizmetini vermektedir.

Merkezimiz, 3600 m2 alana kurulu ve 49+1 makina kapasiteli. Bunların 4 tanesi Hepatit C, 2 tanesi Hepatit B ve 43 tanesi (-) olarak kullanılmaktadır. Hepatit B ve C hastaları için ayrı salonlarımız mevcuttur.

Hemodiyalizin olmazsa olmazı, kalite göstergesi su sistemimiz 75 makina kapasiteli olup yine Türkiye'de sayılı merkezlerin de olan online su sistemidir. Rutin olarak su kalitesi mikrobiyolojik ve kimyasal olarak İstanbul Hıfzıssıhha Merkezi'nde kontrol edilmektedir. Su kesintilerinde seanslarımızı aksatmamak için 50 ton kapasiteli su deposu ve elektrik kesintilerinde hemen devreye girebilen 132 KWA'lık jeneratörümüz mevcuttur.

Salonlarımız klimalı olup her hasta yatağında LCD TV, kulaklık, wireless hizmeti mevcut olup isteğen hastalar hastanemizin hizmeti olan laptoplarımızla internete bağlanabilir. Yataklarımız elektronik kumandalı olup hastalarımızın seans esnasında rahat bir diyaliz geçirmeleri sağlamaktadır. Hastalarımız için ayrı soyunma odaları, bekleme salonları, ibadethane, abdesthane hasta yakınları için dinlenme odası ve çay servisi mevcuttur.

Hastalarımıza 3 Hemodiyaliz hekimi tarafından hizmet verilmektedir. Uzman hekim olarak ise SEAH Nefroloji bölümünden hizmet alımı yapılmaktadır. Merkezimiz de 3 hekim, 15 hemşire, 7 şöfor, 5 bayan personel, 3 bay yardımcı, 2 muhasebeci ve 2 danışman personelimiz mevcuttur. Klimalı 8 adet servis aracımızla Sakarya' nın tüm ilçe ve köylerine servis hizmeti vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Öz-Sa Diyaliz Merkezi
550 metre uzaklıkta
Adnan Menderes Cad. Tezgel Sk. No:1
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
700 metre uzaklıkta
Adnan Menderes Cd. Sağlık Sok. No:195
Fizyobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Papuççular Mh. Adnan Menderes Cd. N:58
Sakarya Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Yenidoğan Mh. Milli Egemenlik Cd. No:89 (Kentpark Karşısı)
Veni Vidi Göz Sakarya Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Adnan Menderes Cad. No:16
Sakarya Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Adnan Menderes Cad. No:33/A
Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Paputçular Mah. Fabrika Cad. Müftülük Arkası