Özel Nizip Diyaliz Merkezi

Özel Nizip Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Nizip Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Nizip
Adres:İstasyon Mah. İstasyon Cad. No:3
Telefon:0 (342) 517-4477
Web Sitesi:www.guneydogudiyaliz.comHata Bildir
37.00575637.789417

Kurum Hakkında

Özel Nizip Diyaliz Merkezi, Gaziantep ili Nizip ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Hastalarımıza güvenli, konforlu ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Özel Nizip Diyaliz Merkezinde kronik böbrek yetmezliği olan hastalara bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.

Gaziantep ili içerisinde 4 farklı hemodiyaliz merkezini bünyesinde toplayan grubumuz, bu merkezlerdeki toplam 130 adet yatak kapasitesini, tecrübesiyle birleştirerek tedavi gerçekleştirmektedir. Bu sayede hastaların bulundukları bölgeye en yakın, en iyi hizmet alabilecekleri merkezde tedavi görmeleri sağlanmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Nizip Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Nizip Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Nizip Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Nizip Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nizip Devlet Hastanesi
Nizip Devlet Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Nizip Devlet Hastanesi olarak amacımız hastanemize başvuran gerek Nizipli, gerekse çevre ilçe ve köylerden gelen hastalarımıza modern bir hastanede, kaliteli, hızlı ve memnuniyet verici hizmet sunmaktır. Şu an hastanemizde 40 uzma
Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi
Gaziantep’in en büyük kuruluşlarından Adnan Şirketler Group bünyesinde faaliyet gösteren hastanemiz 2018 yılı mayıs ayından itibaren Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 10.000 m2 in
Birecik Devlet Hastanesi
Birecik Devlet Hastanesi
18 km. uzaklıkta
Birecik Devlet Hastanesi 1952 yılında Sağlık Merkezi 1965 yılında ise 50 yataklı Devlet Hastanesi ve son olarak 2018 yılında 150 yataklı devlet hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Oğuzeli Devlet Hastanesi
Oğuzeli Devlet Hastanesi
25 km. uzaklıkta
Oğuzeli Devlet Hastanesi 2007 yılından itibaren ilçemize entegre ilçe hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bütün odalarının özellikli oda olarak düzenlenmesiyle 20 yataklı olarak ilçe halkına hizmet vermektedir.
Halfeti Devlet Hastanesi
Halfeti Devlet Hastanesi
29 km. uzaklıkta
Halfeti Merkez ve Köylerimizde yaşamakta olan 42 bini aşkın bir nüfusa hizmet edecek olan Halfeti Devlet Hastanesi 30 yatak kapasitesi ile faaliyet göstermektedir.
Özel Kalyon FTR Tıp Merkezi
Alanında uzman kadrosuyla Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında hizmet sunan Kalyon FTR Tıp Merkezi, bölgesinde ilk ve tek kapsamlı hizmetleri bulunan bir merkezdir.
Özel Bossan Hastanesi
Özel Bossan Hastanesi
33 km. uzaklıkta
Bossan Hospital, Gaziantep’de Gazikent bölgesinde 62000 m2 kapalı alana sahip ve toplam 500 yatak kapasiteli olarak planlanmış bir özel hastanedir.
Özel Liv Hospital Gaziantep Hastanesi
Liv Hospital Gaziantep deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet anlayışı, kişiye özel tanı ve tedavi programları ile değer katılmış sağlık hizmetlerini Gün
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Nizip Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉