Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Ahi Evran Mahallesi Ayaş Caddesi No: 47/B
Telefon:0 (312) 275-0707
39.97366332.579738

Kurum Hakkında

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi 2006 yılından beri itibaren Ahi Evren Mah. Ayaş Cad. No:47/b Sincan adresinde faaliyet göstermektedir.

Katarkt(fako+iol) ameliyatı başta olmak üzere şaşılık, pterjium, retinadekolman ameliyatı, vitroretinal cerrahi, kapak ameliyatları, gözyaşı kanal tıkanıklığı ile ilgili olarak uygulanan ameliyatlar ve argon lazer ile yag lazerde merkezimizde haftanın 6 günü saat 08.00 ile 19.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Günlük 400-450 Muayene ve 50 ameliyat kapasitesi bulunmaktadır.

Ayrıca merkezimize başvuran bütün hastalarımıza bilgisayarlı göz ölçümü ve göze dokunulmadan göz tansiyonu ölçümü yapılmaktadır. Muayene sonuçlarına bağlı görme alanı pakimetri ve keratometri ölçümleride hastalarımıza ücretsiz olarak uygulanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Talip Yiğit · 21 Ekim 2020

Odak göz Hastalıkları merkezinde her iki gözümden katarak ameliyatı oldum. Bu nedenle Odak Göz personeline başta ameliyatımı yapan Op.Dr.Özcan Ulaş Açıkgöz beyefendi ve ekibine göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Bakelebak Bakelabak · 22 Temmuz 2020

Sn.Figen hocama, Ankara ya her gittiğimde mutlaka muayene olmak üzere randevu alır ve giderim bu yılda kendisini ziyaret edip muayene olacağım ve Figen hocamdan çok memnun kaldığımı belirtmek ister, gitmek isteyenler içinde tavsiye ederim. H.T.

Poyraz Poyraz · 29 Şubat 2020

Odak Göz Ulaş bey ve asistanı alakalarından dolayı çok teşekkür eder başarılarının devamını diliyoruz

Kayram ÇağanEgem Aykurt Baş · 21 Mayıs 2017

Bir çoğu kez bu hastane ile gerek telefonla gerekse yüz yüze bilgi işlemleri danışma bölümüyle iletişim kurdum fakat karşılama güler yüz sıfır ve bu daha önceki yıllardada aynıydı en son bugün yine bilgi almak için aradığımda telefon bile Aloo diye kaba bir sesle açılıyor hayır yani işinizden memnun değilseniz çalışmayın lütfen ama bugün lazer hakkında bilgi ve fiyat sormak için bir kaç hastaneyi aradım hepsi ses tonuyla bi sıcaklık ve gülen ses tonuyla konuşurken burası kaba bi ses tonuyla Aloooo diye karşılıyor ve inanın bu karşılama bile insana çok itici geliyor çökmü zor daha nazik yumuşak bir ses tonuyla konuşmak gerek telefonda gerek yüz yüze iletişimde. Ve sırf bu yüzden bu hastaneyi sevemiyorum Dünya göz hastanesini tercih ettim sırf bu yüzden girdinmi hastaneye bi güler yüz ve samimiyetle karşılanmak dahi güzel.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi

130 metre uzaklıkta

İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No. 3

Başak Tıp Merkezi

270 metre uzaklıkta

İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:60/ A-B

Sincan Tıp Merkezi

490 metre uzaklıkta

İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:34

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

680 metre uzaklıkta

İstasyon Mh. Ayaş Cd. Derya Sk. No:4

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı

Koru Sincan Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Akşemsettin Mah. Huzur Sk. No:1