Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Ahi Evran Mahallesi Ayaş Caddesi No: 47/B
Telefon:0 (312) 275-0707
Web Sitesi:www.odakgoz.com.trHata Bildir
39.97366332.579738

Kurum Hakkında

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi 2006 yılından beri itibaren Ahi Evren Mah. Ayaş Cad. No:47/b Sincan adresinde faaliyet göstermektedir.

Katarkt(fako+iol) ameliyatı başta olmak üzere şaşılık, pterjium, retinadekolman ameliyatı, vitroretinal cerrahi, kapak ameliyatları, gözyaşı kanal tıkanıklığı ile ilgili olarak uygulanan ameliyatlar ve argon lazer ile yag lazerde merkezimizde haftanın 6 günü saat 08.00 ile 19.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Günlük 400-450 Muayene ve 50 ameliyat kapasitesi bulunmaktadır.

Ayrıca merkezimize başvuran bütün hastalarımıza bilgisayarlı göz ölçümü ve göze dokunulmadan göz tansiyonu ölçümü yapılmaktadır. Muayene sonuçlarına bağlı görme alanı pakimetri ve keratometri ölçümleride hastalarımıza ücretsiz olarak uygulanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Talip Yiğit
★★★★★
Odak göz Hastalıkları merkezinde her iki gözümden katarak ameliyatı oldum. Bu nedenle Odak Göz personeline başta ameliyatımı yapan Op.Dr.Özcan Ulaş Açıkgöz beyefendi ve ekibine göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
Bakelebak Bakelabak
★★★★★
Sn.Figen hocama, Ankara ya her gittiğimde mutlaka muayene olmak üzere randevu alır ve giderim bu yılda kendisini ziyaret edip muayene olacağım ve Figen hocamdan çok memnun kaldığımı belirtmek ister, gitmek isteyenler içinde tavsiye ederim. H.T.
Poyraz Poyraz
★★★★★
Odak Göz Ulaş bey ve asistanı alakalarından dolayı çok teşekkür eder başarılarının devamını diliyoruz
Kayram ÇağanEgem Aykurt Baş
Bir çoğu kez bu hastane ile gerek telefonla gerekse yüz yüze bilgi işlemleri danışma bölümüyle iletişim kurdum fakat karşılama güler yüz sıfır ve bu daha önceki yıllardada aynıydı en son bugün yine bilgi almak için aradığımda telefon bile Aloo diye kaba bir sesle açılıyor hayır yani işinizden memnun değilseniz çalışmayın lütfen ama bugün lazer hakkında bilgi ve fiyat sormak için bir kaç hastaneyi aradım hepsi ses tonuyla bi sıcaklık ve gülen ses tonuyla konuşurken burası kaba bi ses tonuyla Aloooo diye karşılıyor ve inanın bu karşılama bile insana çok itici geliyor çökmü zor daha nazik yumuşak bir ses tonuyla konuşmak gerek telefonda gerek yüz yüze iletişimde. Ve sırf bu yüzden bu hastaneyi sevemiyorum Dünya göz hastanesini tercih ettim sırf bu yüzden girdinmi hastaneye bi güler yüz ve samimiyetle karşılanmak dahi güzel.

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi
130 metre uzaklıkta
İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No. 3
Başak Tıp Merkezi
270 metre uzaklıkta
İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:60/ A-B
Sincan Tıp Merkezi
490 metre uzaklıkta
İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:34
Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
680 metre uzaklıkta
İstasyon Mh. Ayaş Cd. Derya Sk. No:4
Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı
Koru Sincan Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Akşemsettin Mah. Huzur Sk. No:1