Özel Ömür Tıp Merkezi

Özel Ömür Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ömür Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Uçak Mah. Şakirpaşa Cd. 129/D
Telefon:0 (322) 429-0502
Web Sitesi:www.omurtipmerkezi.comHata Bildir
36.98756535.275195

Kurum Hakkında

Özel Ömür Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz Acil, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları ve Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ile hizmet vermektedir.

Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde, S. S. K., Bağ-Kur, Emekli Sandığı çalışanları ve bakmakla yükümlü olduğu eş ve çocukları, tüm emekliler ve 18 yaş altı güvencesi olmayan kişiler merkezimizin sunduğu bütün hizmetlerden yararlanabilir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ömür Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Cemil Utlu
Ömür Tıp Merkezi sahibi veya yetkililer öncelikle kapı girişindekilerin ilgi ve alakaları 0 puan. Sanki hastanenin sahipleri sahipleri belkide böyle muamele yapmıyor. Ben iki sefer oraya ağır ve tehlikeli işler raporu almaya gittim kapıdakiler sadece insanları oyalamak ve insanları başından savmaklı işler yapıyor. Sabah bütün işleri hallettim öglen saat 1 veya 2 gibi herşey biter engeç buda 4de gel dediler. Saatinde gittim hatta birazda geç kaldım sizin bir kaç imzanız kaldı deyip yine beklettiler. Takip ettim kalkıp çok önceden bitmiş işlemler orda yatıyor ve geç geldim halde bekletiliyorum. İmzalanacak olan kağıtlar doktor sırtına almış çantasını kapıdan çıkmadan doktoru yoldan çevirip gider ayak imzalattı. Ayak üstü yani çok erkenden bitecek işleri yapmayıp uzatıp bekletiliyoruz zamanımızı çalıyorlar. Tepkimi gösterdim ama doktor yerindeyken neden götürüp imzalatmıyorsunuz dedim giderken imzalatıyorsunuz dedim gevelemeye başladılar ayıp dedim. Daha da buraya gelmem tavsiyede bulunmam Ömür Tıp Merkezi özel bir hastanede değil eskinin Meydan Çocuk Hastanesinden daha kötü bir hastane berbat bir hastane. Devletin hastanesi bunlardan kat kat düzenli dürüst içindeler kimseye tavsiye etmiyorum.
Bahadır Deligönül
2 gün önce iğne yaptırmak için ömür tip merkezine müracaat ettim. Doktorun yönlendirdiği iğne yapma odasına henüz tecrübe edinmemiş. çocuksu yaşlarda bir genç bayan iğneyi kalçama değilde daha üst kısıma yani kemer hizasına batırıp 15 saniye beklettikten sonra çekti. başlayan ağrının normal hallerdeki gibi 10 15 dk sonra geçer sandım. ama 2 gün oldu ağrılar şiddetlendi. bacağımı tamamen hissetmiyorum. oturamıyorum. çalışamıyorum. iğne yaptırdığım yeri arıyorum durumum acil diyorum doktor bana diyorki yarın gel bakalım. ben yarın doktora değil taxiye binip savcılığa oradanda adlı tip kurumuna geçip şikayetçi olacağım. hastanede biçok hemşire ile doktor varken neden beni tecrübesiz ellere emanet ettiler anlamış değilim. piskolojim bozulmuş durumda ne yapacağımı bilemiyorum.
Pala Koca
★★★★★
Arkadaşlar ben üç dört yıldır diş hastahanelerine gidip geldim üst sol çenemdeki dişlerimi bir türlü yaptıramadım. her seferinde ayrı bir problem çıkardılar. ödeme güçlügü çıkar diye özele gidemiyordum. hanımın dişi çekilecek yine devlet diş hastahanesine gittik alta ve üste inneyi vurduktan sonra yine vazgeçip çene ve diş cerrahına yönlerdirdiler. kök var kırık diş var diye bizde Ömür Tıp Merkezine gittik diş tabibi Yılmaz bey kendisine burdan sevgilerimi yolluyorum en küçük bir zorluk çıkarmadan cuzi bir fiyata bizi bu dertten kurtardı. şimdiye kadar günlerce diş hastahanelerinde boşu boşuna sıra bekleyip strese girmişiz. şimdi maddi durumum el vermediği halde o çektiğimiz ızdırapları göz önünde bulundurunca ben ve hanımım dişlerimizi diş tabibi Yılmaz beye yaptırıyoruz. Teşekkürler Ömür Tıp Teşekürler diş tabibim Yılmaz bey

Özel Ömür Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Ömür Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 57 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Seyhan Tıp Merkezi
Özel Seyhan Tıp Merkezi
3 km. uzaklıkta
Özel Seyhan Tıp Merkezi, Adana Seyhan ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Adana Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi
2003 yılından beri Özel Adana Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Adana'nın güneyinde, Meydan Mahallesi Bakımyurdu Caddesi'nde (Emniyet Mürlüğü Yanı) 4 katlı modern binamızda hizmet vermektedir.
Marsa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Çukurova Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile birleştirilerek 400 yataklı bir hastane konumuna gelmiştir.
Özel Güney Adana Hastanesi
Hastanemiz 6400 m2 kapalı alanı 40 poliklinik, muayene odası, uzman hekimlerin desteğinde acil polikliniğimiz Güney Adana ve bölgemize hizmet vermektedir.
Özel Acıbadem Adana Hastanesi
Çukurova gibi yoğun bir yerleşim bölgesinin merkezinde bulunan Acıbadem Adana Hastanesi, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli ve ileri teknolojisi ile 7 gün 24 saat Çukurova Bölgesi'ne güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Ortopedıa Hastanesi
Ortopedinin üst branşlarının her birinde akademik unvanlı hekimleriyle ve ortopediye yakın, beyin-omurilik-sinir cerrahisi, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, enfeksiyon hastalıkları, dahiliye ve genel cerrahi branşlarında hizmet ver
Özel Adana Şifa Tıp Merkezi
Özel Adana Şifa Tıp Merkezinde 25 yıllık tecrübe ile 7 gün 24 saat sağlık hizmeti verilmektedir.
Özel İstiklal Tıp Merkezi
Konumu itibariyle Adana'nın kalbine açılan, ulaşım kolaylığına sahip Özel İstiklal Tıp Merkezi’nde, 12 Poliklinik ve Acil Gözlem Odası ile hizmet vermektedir.
Özel Adana Metro Hastanesi
Özel Metro Hastanesi modern, güvenilir, ilgili, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanımlara sahip imkanlar çerçevesinde sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ömür Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉