Özel Ömür Tıp Merkezi

Özel Ömür Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ömür Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Uçak Mah. Şakirpaşa Cd. 129/D
Telefon:0 (322) 429-0502
36.98756535.275195

Kurum Hakkında

Merkezimiz Acil, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları ve Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ile hizmet vermektedir.

Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde, S. S. K., Bağ-Kur, Emekli Sandığı çalışanları ve bakmakla yükümlü olduğu eş ve çocukları, tüm emekliler ve 18 yaş altı güvencesi olmayan kişiler merkezimizin sunduğu bütün hizmetlerden yararlanabilir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Ömür Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ömür Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bahadır Deligönül · 26 Aralık 2016

2 gün önce iğne yaptırmak için ömür tip merkezine müracaat ettim. döktürün yönlendirdiği iğne yapma odasına henüz tecrübe edinmemiş. çocuksu yaşlarda bir genç bayan iğneyi kalçama değilde daha üst kısıma yani kemer hizasına batırıp 15 saniye beklettikten sonra çekti. başlayan ağrının normal hallerdeki gibi 10 15 dk sonra geçer sandım. ama 2 gün oldu ağrılar şiddetlendi. bacağımı tamamen hissetmiyorum. oturamıyorum. çalışamıyorum. iğne yaptırdığım yeri arıyorum durumum acil diyorum doktor bana diyorki yarın gel bakalım. ben yarın doktora değil taxiye binip savcılığa oradanda adlı tip kurumuna geçip şikayetçi olacağım. hastanede biçok hemşire ile doktor varken neden beni tecrübesiz ellere emanet ettiler anlamış değilim. piskolojim bozulmuş durumda ne yapacağımı bilemiyorum.

Pala Koca · 2 Haziran 2015

Arkadaşlar ben üç dört yıldır diş hastahanelerine gidip geldim üst sol çenemdeki dişlerimi bir türlü yaptıramadım. her seferinde ayrı bir problem çıkardılar. ödeme güçlügü çıkar diye özele gidemiyordum. hanımın dişi çekilecek yine devlet diş hastahanesine gittik alta ve üste inneyi vurduktan sonra yine vazgeçip çene ve diş cerrahına yönlerdirdiler. kök var kırık diş var diye bizde Ömür Tıp Merkezine gittik diş tabibi Yılmaz bey kendisine burdan sevgilerimi yolluyorum en küçük bir zorluk çıkarmadan cuzi bir fiyata bizi bu dertten kurtardı. şimdiye kadar günlerce diş hastahanelerinde boşu boşuna sıra bekleyip strese girmişiz. şimdi maddi durumum el vermediği halde o çektiğimiz ızdırapları göz önünde bulundurunca ben ve hanımım dişlerimizi diş tabibi Yılmaz beye yaptırıyoruz. Teşekkürler Ömür Tıp Teşekürler diş tabibim Yılmaz bey

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ömür Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ömür Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 57 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ömür Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Adana Hayat Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No.50

Seyhan Tıp Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

Meydan Mah. Bakımyurdu Cad. No:205

Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Meydan Mh. Bakımyurdu Cad. No.231

Güney Adana Hastanesi

3.5 km. uzaklıkta

Dağlıoğlu Mah. 14204 Sk.

Acıbadem Adana Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Cad. No:66

Ortopedıa Hastanesi

3.7 km. uzaklıkta

Döşeme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:64