Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi
Kurum Adı:Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Yenidoğan Sokak No:7
Telefon:4447686
Web Sitesi:www.romatem.comHata Bildir
41.05196029.007970

Kurum Hakkında

Dr. Köksal Holoğlu başkanlığında Türkiye’nin dört büyük şehrindeki hastane ve merkezleriyle zincir haline gelen Romatem, Türkiye genelinde 480 ‘ i aşkın çalışanı ile geçen yıl 32.000 hastaya hizmet verdi. Romatem Fizik tedavi ve Rehabilitasyon alanında tek ve zincir marka olma yolunda büyüyerek devam ediyor. 3000 metrekareden oluşan, günlük 250 hasta hizmet kapasiteli asya ve avrupanın ortak gözde lokasyonu Beşiktaş Merkezi, yurtdışı ve yurtiçinden gelen bir çok hastaya uzman kadrosu ile hizmet vermeye başladı.

2005 yılından itibaren bir çok hastanın umut kaynağı olmakla birlikte onların hayatlarını kolaylaştırma adına bir çok teknolojiyi bir araya getiren Romatem bu bağlamda da fark yaratıyor. Hastaları yormadan tüm hizmetleri son teknoloji ile aynı lokasyonda sunuyor. Hem uzman kadrosu, hem de en yeni teknoloji ile iddiasını sürdüren Romatem, yurtdışında da oldukça tercih ediliyor.

Uzman kadrosu ile; El rehabilitasyonu, Manuel terapi, nörolojik rehabilitasyon, lenf ödem tedavisi, ortopedik rehabilitasyon, schroth Skolyoz ve Pediatrik rehabilitasyon hizmetleri hastalara Fizyoterapistler tarafından birebir çalışma ile uygulanıyor.

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zaza Aslan
Yaklaşık 6. sene önce Dr *** ***'a burun estetiği yaptım adamlar burnumun içimdeki kıkırdak ve en kötüsü tüm etleri almışlar nefesim nerdeyese yok denilecek şekilde hayatım mahf oldu. Hayatım tam bi kabusa döndü bu ameliyatı olmadan önce hayatımda hastaneye giden adam değildim ama şimdi ise hastane hastane kapı kapı dolaşıyorum.
Uğur Aygün
27.06.2015 tarihinde merkezinizde saç ekimi yaptırdım. Doktor olmayan sağlıkçılar tarafından ekim yapıldı. İsimleri ***, ***, ***, *** ekimi yaptı. Lakayıt ve hijyenden çok uzak bir ortamdı. Sonuç elbette berbattı. En kötüsü de muhatap bulamamaktı. Param haram olsun. uaygun45@hotmail.com
TC Ayseguel Topuz Atmaca
Burun estetiği olmak isteyenlere Opr.Dr. İsmail Bayram tavsiye ediyorum
Mert Polat
Ben Çiğdem Yüceal, bir hafta önce burun estetiği oldum kısa zaman olmasına rağmen burnum mükemmel gözüküyor. Doktor Nejdet Bey'e ve tüm personele çok teşekkür ederim. Düşünen varsa tavsiye ederim.
Boğaziçi Saç Ekimi
Facebook sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 37 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi
40 metre uzaklıkta
Dikilitaş Mah. Barbaros Bulvarı No:109 Yıldız
Dentistanbul Diş Hastanesi
90 metre uzaklıkta
Yıldız Posta Cad. No:71
Ota & Jinemed Hastanesi
720 metre uzaklıkta
Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1
Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
830 metre uzaklıkta
Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat:3 Terrace Fulya
Acıbadem Fulya Hastanesi
840 metre uzaklıkta
Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23 Fulya
Cankat Kadın Sağlığı Merkezi
850 metre uzaklıkta
Hakkı Yeten Cad. 12/4 Doğu İş Merkezi Fulya