Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Esentepe Gazeteciler Mah. Haberler Sok. No:19
Telefon:0 (212) 347-4660
41.07000529.009664

Kurum Hakkında

RTS Avrupa Diyaliz Merkezi 2003 yılında Eczacıbaşı-Baxter bünyesindeki ilk diyaliz merkezi olarak hizmete girmiştir. 2004 yılından itibaren sosyal güvenlik kurumları ile de anlaşmalı olarak çalışmaya başlamıştır. 3 adet Hepatit C ve 1 adet Hepatit B makinesi dahil 29+2 makine ile hemodiyaliz hizmeti vermekteyiz. Merkezimiz Nefroloji uzmanı kontrolünde periton diyalizi hizmeti de vermektedir. Mecidiyeköy-Esentepe mevkiinde olan merkezimiz Avrupa yakasında Sarıyer'den Bayrampaşa'ya servis hizmetini 4 minibüs araç ve 5 şoför ile sunmaktadır. 1 Nefroloji uzmanı, 1 diyaliz sertifikalı Dahiliye uzmanı ve 1 sertifikalı diyaliz hekimi ile 8 hemodiyaliz sertifikalı hemşire, 1 tecrübeli teknisyen ve 7 personel eşliğinde diyaliz hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel RTS Avrupa Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği

200 metre uzaklıkta

Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sk. No:25

İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi

280 metre uzaklıkta

Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No:1

Sağlıklı Yaşam Polikliniği

290 metre uzaklıkta

Kore Şehitleri Cad. No:49 Esentepe

Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi

390 metre uzaklıkta

Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:2

Intertıp Üroloji Kliniği

600 metre uzaklıkta

Büyükdere Caddesi Oya Sokak Devran Apt. Kat 4 Daire 8 No:2/1 Gayrettep

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi

610 metre uzaklıkta

Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A