Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Üniversite Bulvarı Konak Mah. No:131
Telefon:0 (342) 336-4636
37.05616437.341893

Kurum Hakkında

RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi 2000 yılında kurulmuştur. 2003 yılında RTS bünyesine katılmıştır. Halen 30 makine ile haftanın 6 günü 07:00 - 16:00 saatleri arasında hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkez binası şehir merkezinde olup hastalara servis hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziantep Akademi Hastanesi

660 metre uzaklıkta

Binevler Mah. Üniversite Bulvarı No:160

Kemal Bayındır Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

23 Nisan Mah. 34 Nolu Sok. No:35

Derma Dermatoloji Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Gazi Mahallesi Milli Egemenlik Bulvarı No:63/A

Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.4 km. uzaklıkta

Milli Egemenlik Bulvarı Anıl Apt. No:59

Gaziantep Diyaliz Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Emek Mahallesi 19008 nolu Sokak No:5