Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi

Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beylikdüzü
Adres:Barış Mah. Samsun Cad. REA İş Merkezi No:37/A
Telefon:0 (212) 872-8292
41.00735928.654834

Kurum Hakkında

2008 yılından bu yana faaliyet gösteren Yedikule Psikiyatri Merkezi'nin yan kuruluşu Rubi Sağlık Tıp Merkezi 11 Haziran 2014te hasta kabulüne başlamıştır. Temel olarak Yetişkin Psikiyatrisi - Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi – Yetişkin Psikolojisi ve Çocuk Psikolojisi alanlarında hizmet vermek amacıyla açılmıştır.

Eğitimini aldığımız işin en iyisini yapmaya çalışan bir kuruluşuz. Kurumumuz bünyesindeki tüm hizmet alanlarının oluşumda ve düzenlenmesinde, beraber olmaktan her zaman gurur duyduğumuz tüm personelimizin çalışmalarının izlerini görebilirsiniz. Yıllar önce başlayan çalışmalarımızın sonucunda elde edilen tecrübelerimizi, bu kurumumuzda da sizlerle paylaşmak amacıyla, hala geçerliliğini koruduğunu düşündüğümüz hizmet grafiğine sadık kalarak faydalı olmayı hedeflemekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Genel Cerrahi
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi

450 metre uzaklıkta

Beylikdüzü Barış Mah. Zafer Cad. No:2

Medilife Beylikdüzü Hastanesi

650 metre uzaklıkta

Yakuplu Mahallesi 67 Sokak No:1

Medilife Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

690 metre uzaklıkta

Yakuplu Mahallesi 67 Sokak No:1

Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi

690 metre uzaklıkta

Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. No:9

Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi

860 metre uzaklıkta

Yakuplu Mahallesi 65. Sokak No:10 Büyükçekmece

Medicana International İstanbul Hastanesi

990 metre uzaklıkta

Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. No:3