Özel Şafak Diyaliz Merkezi

Özel Şafak Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Şafak Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Eskiedirne Asfaltı Hürriyet Mh. 255. Sk. No:16
Telefon:0 (212) 614-5656
41.06567628.899964

Kurum Hakkında

Merkezimiz 20 makine + 2 yedek makine ile 02/05/2005 tarihinde hizmete açılmıştır. Şu anda toplam 25 makine ile hizmet vermekteyiz. Hemodiyaliz ünitemiz konusunda uzman hekimleri, sertifikalı deneyimli hemşireleri ve psikoloğu ile özenle hizmet vermektedirler. Hemodiyaliz cihazlarımız, güvenilirliği kanıtlanmış, hasta ile uyumlu 12 adet BAXTER-TINA ve 15 adet FRESENİUS marka cihazlardır.

Yatakbaşı kulaklı televizyon sistemimiz ve elektronik yataklarımızla konforlu bir hemodiyaliz hizmeti vermekteyiz.Merkezimizde SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur hastaları tedavi görebilmektedirler.

Yeterli sayıda servis ulaşım aracımız mevcut olup, ilkyardım eğitimi almış deneyimli şoförlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ulaşım masrafları merkezimiz tarafından karşılanmaktadır. Hastanemiz siz hastalarımızın ve yakınlarının tüm sağlık ve sosyal problemlerinde yanınızdadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Şafak Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Şafak Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Şafak Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Şafak Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Şafak Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Şafak Hastanesi

10 metre uzaklıkta

Eskiedirne Asfaltı Hürriyet Mh. 124/B

500 Evler Avrupa Polikliniği

140 metre uzaklıkta

Eski Edirne Asfaltı Hürriyet Mh. 258 Sk. No:18/2

Avrupagöz Beşyüzevler Göz Merkezi

170 metre uzaklıkta

Yıldırım Mah. Eski Edirne Asfaltı No:183

Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

560 metre uzaklıkta

Yıldırım mahallesi Eski Edirne asfaltı No:95

Duygu Hastanesi

650 metre uzaklıkta

Yeni Mahalle Cengiz Topel Cd. No:167 Küçükköy

Bilge Hastanesi

750 metre uzaklıkta

Şemsipaşa Mahallesi 56. Sokak Küçükköy