Özel Şafak Diyaliz Merkezi

Özel Şafak Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Şafak Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Eskiedirne Asfaltı Hürriyet Mh. 255. Sk. No:16
Telefon:0 (212) 614-5656
Web Sitesi:www.istanbulsafak.comHata Bildir
41.06567628.899964

Kurum Hakkında

Merkezimiz 20 makine + 2 yedek makine ile 02/05/2005 tarihinde hizmete açılmıştır. Şu anda toplam 25 makine ile hizmet vermekteyiz. Hemodiyaliz ünitemiz konusunda uzman hekimleri, sertifikalı deneyimli hemşireleri ve psikoloğu ile özenle hizmet vermektedirler. Hemodiyaliz cihazlarımız, güvenilirliği kanıtlanmış, hasta ile uyumlu 12 adet BAXTER-TINA ve 15 adet FRESENİUS marka cihazlardır.

Yatakbaşı kulaklı televizyon sistemimiz ve elektronik yataklarımızla konforlu bir hemodiyaliz hizmeti vermekteyiz.Merkezimizde SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur hastaları tedavi görebilmektedirler.

Yeterli sayıda servis ulaşım aracımız mevcut olup, ilkyardım eğitimi almış deneyimli şoförlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ulaşım masrafları merkezimiz tarafından karşılanmaktadır. Hastanemiz siz hastalarımızın ve yakınlarının tüm sağlık ve sosyal problemlerinde yanınızdadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Şafak Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Şafak Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Şafak Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Şafak Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Şafak Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Şafak Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Şafak Hastanesi
10 metre uzaklıkta
Eskiedirne Asfaltı Hürriyet Mh. 124/B
Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
560 metre uzaklıkta
Yıldırım mahallesi Eski Edirne asfaltı No:95
Duygu Hastanesi
650 metre uzaklıkta
Yeni Mahalle Cengiz Topel Cd. No:167 Küçükköy
Bilge Hastanesi
750 metre uzaklıkta
Şemsipaşa Mahallesi 56. Sokak Küçükköy
Bayrampaşa Baypark Hastanesi
800 metre uzaklıkta
Yıldırım Mah. Ali Fuat Başgil Caddesi No:112
Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
880 metre uzaklıkta
Merkez Mahallesi Çukur Çeşme Cad. No:63