Özel Seyhan Diyaliz Merkezi

Özel Seyhan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Seyhan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Huzurevleri Mh. 77214 Sk. No: 10/A Çukurova
Telefon:0 (322) 248-4939
Web Sitesi:seyhandiyaliz.comHata Bildir
37.04587635.276982

Kurum Hakkında

Seyhan Diyaliz kalite politikası şirket olarak, hasta ve yakınları, çalışanlar için sürdürülebilir bir çevre güvenliği ve çalışma koşulları sağlamayı amaçlıyoruz. Hemodiyaliz hastalarına güvenilir kalite, üstün performans ve güvenliğinden ödün vermeyen sağlık hizmetlerinin sunulmasını sağlayarak hastaların yaşam kalitesini iyileştirmek amacımızdır.

43 Makine kişiye özel TV 1 Uzman Doktor 2 Pratisyen Doktor 12 Hemşire 8 Yardımcı Personel 6 Şöfor 1 Teknisyen 1 Sekreterle birlikte Adana/Çukurova nın en fazla yatak kapisetesine sahip diyaliz merkezimizde BRAUN DIALOG ve NİKKOSU makinaları ile HD diyalizi bicarbonat ile steril bir ortamda uygulanmaktadır. Her türden filtre ve malzeme tek kullanımlıktır. Hepatit B ve C makinaları ayrı odalarda bulunur. Reverse Osmose ile çalışan Su sistemimiz UV, Endotoksin filtrelidir. 164 KW’lık acil durum jeneratörümüz mevcuttur.

Merkezimiz haftanın 6 günü açık olup, sabah öğlen ve akşam seansları ile hizmet vermektedir. 5 Hasta nakil araçlarımız sizleri adresinizden alır, diyalize getirir ve diyaliz sonrasında en kısa zamanda tekrar istediğiniz adrese bırakır. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği (Hasta yakınları dahil) ikramımız mevcuttur (diyetisyen kontrollü).

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Seyhan Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Seyhan Diyaliz Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Seyhan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Seyhan Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Seyhan Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Seyhan Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akdeniz Üroloji Merkezi
600 metre uzaklıkta
Yurt Mah. Kurttepe Cad. No:20/A
Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
940 metre uzaklıkta
Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Blv. 84282 Sok. No:11
Dermancan Tıp Merkezi
940 metre uzaklıkta
Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dosteller Apt.
Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Toros Mah. Turgut Özal Bul. No:189 Tayyibe Hanım Apt. A Blok
Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No:230
Çukurova Diyaliz Merkezi
2 km. uzaklıkta
Huzurevleri Mh. Türkmenbaşı Bulvarı Ali Çevik Sitesi Zemin Kat No:4/A
Türkmenbaşı Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
2000 Evler Mh. Türkmenbaşı Blv. Botanik Evler N:3/B