Özel Seyhan Diyaliz Merkezi

Özel Seyhan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Seyhan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Huzurevleri Mh. 77214 Sk. No: 10/A Çukurova
Telefon:0 (322) 248-4939
Web Sitesi:seyhandiyaliz.comHata Bildir
37.04587635.276982

Kurum Hakkında

Özel Seyhan Diyaliz Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Seyhan Diyaliz kalite politikası şirket olarak, hasta ve yakınları, çalışanlar için sürdürülebilir bir çevre güvenliği ve çalışma koşulları sağlamayı amaçlıyoruz. Hemodiyaliz hastalarına güvenilir kalite, üstün performans ve güvenliğinden ödün vermeyen sağlık hizmetlerinin sunulmasını sağlayarak hastaların yaşam kalitesini iyileştirmek amacımızdır.

43 Makine kişiye özel TV 1 Uzman Doktor 2 Pratisyen Doktor 12 Hemşire 8 Yardımcı Personel 6 Şöfor 1 Teknisyen 1 Sekreterle birlikte Adana/Çukurova nın en fazla yatak kapisetesine sahip diyaliz merkezimizde BRAUN DIALOG ve NİKKOSU makinaları ile HD diyalizi bicarbonat ile steril bir ortamda uygulanmaktadır. Her türden filtre ve malzeme tek kullanımlıktır. Hepatit B ve C makinaları ayrı odalarda bulunur. Reverse Osmose ile çalışan Su sistemimiz UV, Endotoksin filtrelidir. 164 KW’lık acil durum jeneratörümüz mevcuttur.

Merkezimiz haftanın 6 günü açık olup, sabah öğlen ve akşam seansları ile hizmet vermektedir. 5 Hasta nakil araçlarımız sizleri adresinizden alır, diyalize getirir ve diyaliz sonrasında en kısa zamanda tekrar istediğiniz adrese bırakır. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği (Hasta yakınları dahil) ikramımız mevcuttur (diyetisyen kontrollü).

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Seyhan Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Seyhan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Seyhan Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Seyhan Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi
598 metre uzaklıkta
Özel Akdeniz Üroloji Merkezinde ESWL, böbrek taş analizi, TRUS eşliğinde prostat iğne biyopsisi, ürolojik açık ve endoskopik cerrahiler, radyolojik ve nükleer görüntülemeler, biyokimyasal, mikrobiyolojik, parazitolojik, patolojik,
Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi ve Yara Bakım Merkezi olarak bölgemizdeki eğitim hastaneleri, üniversite hastaneleri ile kamu ve özel hastanelerdeki hastaların hiperbarik oksijen tedavisi gereksinimini karşılamayı amaçlamakta
Özel Dermancan Tıp Merkezi
Özel Dermancan Tıp Merkezi
942 metre uzaklıkta
Dermancan Tıp Merkezi, 2005 yılında Adana'da bölge insanının sağlık ihtiyaçlarını karşılamak ve yaşam kalitesini geliştirmek için kuruldu.
Özel Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
2004 yılı Temmuz ayından bu yana hizmet veren Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi ekip ruhu ile kesintisiz sağlık hizmeti sunan bir kurumdur.
Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
1984 yılından bu yana Adana ve çevresindeki 15 vilayete sağlık hizmeti sunan Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi bir bölge hastanesidir.
Özel Çukurova Diyaliz Merkezi
Özel Çukurova Diyaliz Merkezi 1000 m2 lik binasında 50 hemodiyaliz makinesi kapasitesi ile 300 hastaya hizmet edebilecek kapasiteye sahiptir.
Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezi
Adana'nın yeni yerleşim bölgelerinden Türkmenbaşı Bulvarı'nda ilk tıp merkezi olarak 9 poliklinik ve 15 yataklı 24 saat açık acil servis ile hizmet veriyor.
Özel Sezar Hospital Hastanesi
Sezar Hospital, uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı merkezleri ve multidisipliner hasta bakımı yaklaşımını benimseyerek Çukurova Bölgesi’ne yeni bir hizmetle tanıştırmayı hedeflemektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Seyhan Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉