Özel Silivri Hayat Hastanesi

Özel Silivri Hayat Hastanesi
Kurum Adı:Özel Silivri Hayat Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Silivri
Adres:Piri Mehmet Paşa Mh. E5 Tem Silivri Girişi No:4
Web Sitesi:www.silivrihayathastanesi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.07795628.241751

Kurum Hakkında

Özel Silivri Hayat Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

1993 yılında M. C. Nazım Yılmaztürk tarafından kurulan Beşyüzevler Hayat Hastanesi ile sağlık hizmetine başlayan Hayat Hastaneler Grubu, 2003 yılında kurulan 79 yatak, 4 Ameliyathane ile Yenidoğan ve Erişkin Yoğun Ünitesine sahip Esenler Hayat Hastanesi, 2006 yılında kurulan 54 yatak, 3 Ameliyathane, Yenidoğan ve Erişkin Yoğun Bakım Ünitesine sahip Niğde Hayat Hastanesi ve Mayıs ayında hizmete giren Silivri Hayat Hastanesi'nin yanı sıra İstanbul'un çeşitli semtlerinde 153 makine kapasitesiyle 650 hastaya hizmet veren Diyaliz Merkezinin de sahibidir.

Mayıs ayında hizmete giren 54 yataklı Silivri Hayat Hastanesi İstanbul'un en büyük sayfiye kentinde kurulmuştur. Kışın 100000 in üzerindeki nüfus, yazın yarım milyonu aştığından kent tabirini kasten kullanmaktayız. Hastanemiz, son 10 yıldır nüfusu hızla artan ve 2010'lu yıllarda kalıcı olarak 300000 nüfusa ev sahipliği yapması planlanan ve artık İstanbul'la birleşen Silivri mevkiinde TEM çıkışına 5 dk. ve Uluslararası Atatürk Havalimanına 40 dk. mesafededir.

Silivri Hayat Hastanesi de 5500 metrekarelik kapalı alanda kurulu bulunan 3 ameliyathanesi 2 doğumhanesi, erişkin, neonatal ve koroner yoğun Bakım üniteleriyle bilhassa acil şartlarda yüzlerce hayat kurtarmayı ve sağlık turizmine katkıda bulunmayı beklemektedir. Hastanede ayrıca 1. 5 TESLA Kapalı MRI, Dual CT, Fluoroscopy, Konvansiyonel Röntgen, Mammografi, Renkli Doppler USG, Klasik USG, Fizik Tedavi ünitelerinin yanında, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji laboratuarları mevcuttur.

Özel Silivri Hayat Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Silivri Hayat Hastanesi, İstanbul ili Silivri ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İsmail TAŞ · 17 Haziran 2015

bu hastane geçen yıl kapanmıştır. boşuna aramayın.

Oya Özdemir · 16 Ağustos 2012

Sayın İlgililer,
Annem Sevim Erak'ı, Sağ Femur Kırığını başarılı bir operasyonla eski sağlığına kavuşturan Değerli Doktorlarınızdan Sayın Mehmet Özgür Çetkin'e takip eden süreçte yakın ilgilerini esirgemeyerek, anneme psikolojik açıdan da büyük destek olmasından ötürü TEŞEKKÜRLERİMİ, kurumsal kimliği her personelin davranışlarında hissetmekten ötürü SİZ DEĞERLİ YETKİLİLERE VE TÜM PERSONELİNİZE NEZDİNİZDE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİR, BU VESİLEYLE BAYRAMINIZI DA KUTLARIM.

Oya Özdemir · 27 Mart 2012

Sayın İlgililer, Annem Sevim Erak'ın düşerek kalça kemiğinin kırılması vesilesiyle tanıştığımız Sayın Hastanenizin değerli doktorlarından SAYIN DR.MEHMET ÇETKİN'in, aradan iki yıl geçmiş olmasına rağmen, kontrollerde anneme ve biz yakınlarına gösterdiği ilgi ve alakanın yanısıra, beklerken tanık olduğum diğer hastalara olan yaklaşımlarından verdiği güvenden ötürü, kendisine, asistanı Nilay Hanıma, İç Hastalıkları uzmanı SAYIN DR.MURAT BEKSAN ve asistanı Nurhayat Korkmaz hanımlarla birlikte, hastanenize adım attığımız andan itibaren kurumsal yaklaşım ortamı sağlayan siz değerli yetkililerle birlikte tüm personelinize en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Silivri Hayat Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Silivri Hayat Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 36 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Silivri Hayat Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Serene Tıp Merkezi

640 metre uzaklıkta

Piri Mehmet Paşa Mh. Şerif Sk. No:11

Silivri Devlet Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Yeni Mah. Efrahim Öztürk Sok. No:1

Medical Park Silivri Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Mh. Sanayi 55. Sk. No:1

Silivri Kolan Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Alibey Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:21

Silivri Hayat Diyaliz Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Feyyaz Altınorak Cad. No:110

Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi

19.9 km. uzaklıkta

Ferhatpaşa Mah. İstanbul Cd. No:143

Medicell Tıp Merkezi

25.8 km. uzaklıkta

Mimaroba Mah. Çarmıklı Cad. No:7/1