Özel Silivri Hayat Hastanesi

Özel Silivri Hayat Hastanesi
Kurum Adı:Özel Silivri Hayat Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Silivri
Adres:Piri Mehmet Paşa Mh. E5 Tem Silivri Girişi No:4
Web Sitesi:www.silivrihayathastanesi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.07795628.241751

Kurum Hakkında

Özel Silivri Hayat Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Silivri Hayat Hastanesi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

1993 yılında M. C. Nazım Yılmaztürk tarafından kurulan Beşyüzevler Hayat Hastanesi ile sağlık hizmetine başlayan Hayat Hastaneler Grubu, 2003 yılında kurulan 79 yatak, 4 Ameliyathane ile Yenidoğan ve Erişkin Yoğun Ünitesine sahip Esenler Hayat Hastanesi, 2006 yılında kurulan 54 yatak, 3 Ameliyathane, Yenidoğan ve Erişkin Yoğun Bakım Ünitesine sahip Niğde Hayat Hastanesi ve Mayıs ayında hizmete giren Silivri Hayat Hastanesi'nin yanı sıra İstanbul'un çeşitli semtlerinde 153 makine kapasitesiyle 650 hastaya hizmet veren Diyaliz Merkezinin de sahibidir.

Mayıs ayında hizmete giren 54 yataklı Silivri Hayat Hastanesi İstanbul'un en büyük sayfiye kentinde kurulmuştur. Kışın 100000 in üzerindeki nüfus, yazın yarım milyonu aştığından kent tabirini kasten kullanmaktayız. Hastanemiz, son 10 yıldır nüfusu hızla artan ve 2010'lu yıllarda kalıcı olarak 300000 nüfusa ev sahipliği yapması planlanan ve artık İstanbul'la birleşen Silivri mevkiinde TEM çıkışına 5 dk. ve Uluslararası Atatürk Havalimanına 40 dk. mesafededir.

Silivri Hayat Hastanesi de 5500 metrekarelik kapalı alanda kurulu bulunan 3 ameliyathanesi 2 doğumhanesi, erişkin, neonatal ve koroner yoğun Bakım üniteleriyle bilhassa acil şartlarda yüzlerce hayat kurtarmayı ve sağlık turizmine katkıda bulunmayı beklemektedir. Hastanede ayrıca 1. 5 TESLA Kapalı MRI, Dual CT, Fluoroscopy, Konvansiyonel Röntgen, Mammografi, Renkli Doppler USG, Klasik USG, Fizik Tedavi ünitelerinin yanında, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji laboratuarları mevcuttur.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Silivri Hayat Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

İsmail TAŞ
Bu hastane geçen yıl kapanmıştır. boşuna aramayın.
Oya Özdemir
★★★★★
Sayın İlgililer, Annem Sevim Erak'ı, Sağ Femur Kırığını başarılı bir operasyonla eski sağlığına kavuşturan Değerli Doktorlarınızdan Sayın Mehmet Özgür Çetkin'e takip eden süreçte yakın ilgilerini esirgemeyerek, anneme psikolojik açıdan da büyük destek olmasından ötürü TEŞEKKÜRLERİMİ, kurumsal kimliği her personelin davranışlarında hissetmekten ötürü siz değerli yetkililere ve tüm personelinize nezdinizde teşekkürlerimi iletir, bu vesileyle bayramınızı da kutlarım.
Oya Özdemir
★★★★★
Sayın İlgililer, Annem Sevim Erak'ın düşerek kalça kemiğinin kırılması vesilesiyle tanıştığımız Sayın Hastanenizin değerli doktorlarından SAYIN DR.MEHMET ÇETKİN'in, aradan iki yıl geçmiş olmasına rağmen, kontrollerde anneme ve biz yakınlarına gösterdiği ilgi ve alakanın yanısıra, beklerken tanık olduğum diğer hastalara olan yaklaşımlarından verdiği güvenden ötürü, kendisine, asistanı Nilay Hanıma, İç Hastalıkları uzmanı SAYIN DR.MURAT BEKSAN ve asistanı Nurhayat Korkmaz hanımlarla birlikte, hastanenize adım attığımız andan itibaren kurumsal yaklaşım ortamı sağlayan siz değerli yetkililerle birlikte tüm personelinize en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Özel Silivri Hayat Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Silivri Hayat Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 36 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel DiyaCenter Silivri Diyaliz Merkezi
DiyaCenter olarak Silivri Merkezimizde Hepatit B-C Salonları ayrı olmak üzere 35 adet diyaliz Makinesi ile hizmet vermekteyiz. İstanbul – Silivri ve Kocaeli’nde bulunan merkezlerimizde, hastalarımızın sağlığını güvence altına alma
Silivri Devlet Hastanesi
Silivri Devlet Hastanesi
686 metre uzaklıkta
1982den beri hizmet veren Silivri Devlet Hastanesi 2009 yılı itibariyle yeni binasından hizmet vermeye başlamıştır. Selimpaşa Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi ek hizmet binası olarak hizmet vermektedir.
Özel Silivri Yaşam Tıp Merkezi
Silivri Yaşam Tıp Merkezi Silivri de bir çok akademik branşıyla teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile İstanbul Silivri bölgemizde 2019dan bu yana hizmet vermekteyiz.
Özel Silivri Anadolu Hastanesi
Özel Silivri Anadolu Hastanesi sağlık sektöründeki profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda kaliteli sağlık hizmeti sunmak için 33 tıbbi bölüm ve 22 poliklinik ile Silivri'de hizmet veriyor.
Özel Silivri Kolan Hastanesi
Silivri Kolan Hospital olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlayan hastanemiz MR, Yoğun Bakım, Kardiyoloji gibi hemen hemen tüm branşlarda Silivri bölgesinde hizmet vermektedir.
Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi
1992 yılından beri Çatalca ve bölgesine hizmet veren Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi halkımızdan aldığını yine hizmet olarak halkımıza sunmaktadır.
Özel Medicell Tıp Merkezi
Özel Medicell Tıp Merkezi
26 km. uzaklıkta
Özel Medicell Tıp Merkezi nitelikli uzman kadrosu ve sağlık ekibi ile en kaliteli sağlık hizmetini uygun koşullarda sunuyor.
Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi
Büyük çekmece Koç Diyaliz Merkezi 1998 yılında kurulmuştur. 2013 yılında Koç Diyaliz Grubuna katılmıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Silivri Hayat Hastanesi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉