Özel Sorgun Güven Hastanesi

Özel Sorgun Güven Hastanesi
Kurum Adı:Özel Sorgun Güven Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Yozgat
İlçe:Sorgun
Adres:Çay Mah. Muzaffer Çetin Cad. No:14
Web Sitesi:Kaydedilmemiş
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
39.80891435.186249

Kurum Hakkında

Özel Sorgun Güven Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Hastanemiz 2008 yılında Tıp Merkezi olarak başlamış 2013 yılında hastaneye dönüştürülerek yeniden hizmete girmiştir. Hastanemiz 30 yataklı olup yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım ve 2 ameliyathane ile faaliyet göstermektedir.

Sunduğumuz sağlık hizmetleri ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, bireylerin sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri grubun her noktasından, belli standarlarda sunmayı ilke edindik.

Deneyimli ve güler yüzlü uzman hekim kadrosu ve sağlık ekibi ile; doğru tanı uygun tedavi, yeterli bilgi akışı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirmek ve hizmette yüksek standartlara erişme arzusu ile sağlıklı bir yaşam sunmayı amaçlıyoruz.

Özel Sorgun Güven Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sorgun Güven Hastanesi, Yozgat ili Sorgun ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sorgun Güven Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sorgun Güven Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel Sorgun Güven Hastanesi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sorgun Güven Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sorgun Devlet Hastanesi
3.3 km. uzaklıkta
Ahmet Efendi Mh. Şht. Cemal Şimşek Cd. No:37
Yozgat Şehir Hastanesi
29.1 km. uzaklıkta
Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. No:8
Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
29.4 km. uzaklıkta
Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. Dr. Kazım Arslan Bulvarı No:55
Saraykent Devlet Hastanesi
30.6 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle E-88 Karayolu Bulvarı No:90
Yozgat Gökmedrese Diyaliz Merkezi
30.9 km. uzaklıkta
Erdoğan Akdağ Mah. Bilal Şahin Cad. No:2/2
Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
33.2 km. uzaklıkta
Adnan Menderes Bulvarı No:44