Özel Sular Vatan Hastanesi

Özel Sular Vatan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Sular Vatan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Onikişubat
Adres:Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12
Telefon:0 (344) 223-6060
Web Sitesi:www.ozelvatanhastanesi.comHata Bildir
37.57651836.925609

Kurum Hakkında

Özel Sular Vatan Hastanesi, Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 2014 yılında Sular ailesi yönetimine katılan Özel Sular Vatan Hastanesi, modern mimarisi, ileri teknoloji cihazları, konforlu hasta odaları ve poliklinikleri ile hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri anlayışı ile, kişiye huzurlu ve kendini güvende hissettiren tecrübeli hekim kadrosu, güler yüzlü çalışanları, üstün altyapı ve teknik donanımı, profesyonel idari kadrosu ile sağlık sektöründe gösterdiği başarıyı yükselen bir ivme ile sürdürmektedir.

Şehrimizde modern özel hastaneciliğin öncülerinden olan Özel Sular Vatan Hastanesi olarak, sağlık ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Sular Vatan Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Işıl Kızıl
İlk dogumumu sırf kadın doktor tercihim diye burada yapmak zorunda kaldım ve paramla rezil oldum. Normal doğum yaparken çatal bile kırık idi. Doktor oflayarak söylenerek doğum yaptırdı ve aylarca sıra bekledim acil bişey olduğunda ulaşamadım. Asla tercih etmeyin.
Ali Çağrı Güler
Yenidoğan bebeğinizin sağlığı hiç umurunuzda değilse ve paranızla rezil olmak istiyorsanız kesinlikle bu hastaneden şaşmayın.
Elif Özşahan
Cildiye doktoru bu kadar kötü olabilir adamın suratına bakıp ilaç yazıyo bişey soruyorsun cevap vermiyor o kadar tahlil yapıldık bişey söylemeden ilaç yazdı ilaç kullanınca gelcem mi felan diyoruz cevap vermiyor güya özele geldik bir daha asla
Şaziye Vural
Kadın doğum bölümünden hiç memnun kalmadım. *** *** hastasına tlf. unu vermiyor. Acil bir durumun olsa doktora ulaşamıyorsun. Sezaryandan sonra 9 saat boyunca ameliyat bezinin arasında bırakıldım. Omuzlarımdaki tutulma ameliyat ağrılarımı bastırdı.
Hüseyin Tosun
★★★★★
Özel Vatan Hastanesi tüm doktorlar ve personel ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum bilhassa oranın baştabibinden Allah razı olsun. Göstermiş olduğu misafir perverliğini doktorları ve personelleri hepsi de çok iyiydile. Hepinize işinizde başarılar dilerim ben ve eşim size minnettarız
Murat Aydemir
★★★★★
Ortopedi uzmanı Yavuz Üstüner'e bir ay kadar önce menüsküs ameliyatı oldum. Yavuz bey yaptığı işi iyi bilen ve özgüveni yüksek bir insan. Kendisinden çok memnun kaldım hatta tıp fakültesinde doç.dr. olan kaynımı da ona yönlendirdim o da orada fizik tedavi oluyor. Kendisinin iş ve özel hayatında mutluluklar dilerim...
Demirhan Ökkeş
★★
Sabahtan beri hastanenize ulaşmaya çalışıyorum ya meşgul yada sürekli telesekreter konuşuyo...
Ayhan Karsu
★★★★★
Ortopedi doktoru Yavuz Üstüner'e çok teşekkür ediyorum. Günümüz doktorlarına nazaran gerçekten işini çok iyi yapıyor..
Doğa Purtaş
★★★★★
Cildiye doktorunuz Hilal hanım harika gercekten cok iyi bir doktor olduğuna inanıyorum başka doktorların geçmez dediği hastalığımdan onun sayesinde kurtuldum kendisine cok teşekkür ediyorum...

Özel Sular Vatan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Sular Vatan Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 141 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Megapark Hastanesi
Özel Megapark Hastanesi
400 metre uzaklıkta
Megapark hastanesi Kahramanmaraş’ın en fazla yatak kapasiteli özel hastanesi olup gelişmiş tıp teknolojisinin yanında üstün bilgi ve yetenekteki uzman kadrosuyla sağlık hizmetleri alanında hizmet sunmaktadır.
Özel Uğur Göz Hastanesi
Özel Uğur Göz Hastanesi
482 metre uzaklıkta
Uğur Göz Hastanesi 5 katlı, 2 ameliyathanesi, 22 özel odası, son teknolojiye uygun cihazları, otoparkı ve 24 saat göreve hazır ambulans hizmeti ile göz hastalıkları alanında hizmet vermektedir.
Özel FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi
Özel FMC Kahramanmaraş Diyaliz Merkezi, Yenişehir mahallesinde 35 makine kapasitesi ile hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.
Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi
Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi 11 cihaz kapasitesi ile Avrupa Birliği kriterlerinin de üstüne çıkarak ülkemizde örnek gösterilecek bir hizmet vermektedir.
Özel Sular Akademi Hastanesi
Özel Sular Akademi Hastanesi 2021 yılında hizmete açılmıştır. Kahramanmaraş'ın en büyük özel hastanesi olan Akademi Hastanesi Son teknoloji cihazları ve modern mimarisi ile Kahramanmaraş ve tüm bölgeye hizmet vermektedir.
Özel Marash Life Hospital Hastanesi
Özel Marash Life Hospital kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiş yönetim kadrosu ve personeli ile eski Maremar Tıp Merkezi binasında hizmet sunmaktadır.
Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi
Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasitesi ile Mehmet Akif Mahallesinde bulunan binasında hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.
Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bölgenin en modern binası olan Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde toplam 60 poliklinik odası mevcut olup, Kahramanmaraş halkına en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.
Özel Markasi Hospital Hastanesi
Markasi Hospital, 2014 yılında kurulmuş bulunan Marsam Sağlık Hizmetleri bünyesinde 2015 yılında hizmete girmiş ve A Sınıfı Hastane ünvanı alarak çalışmalarına devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sular Vatan Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉