Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:İnkılap Mah. Yıldırım Cad. No:1
Telefon:0 (216) 634-5812
Web Sitesi:www.umraniyediyaliz.comHata Bildir
41.03300229.103682

Kurum Hakkında

Toplumumuzun, daha kaliteli ürün ve hizmet arayışını karşılamak üzere diğer sektörlerde olduğu gibi özel sağlık sektöründe de önemli gelişmeler yaşanmaya başlanmıştır. Merkezimiz bu kriterleri göz önünde bulundurarak hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.

Böbrek hastalarına; tecrübeli ve güleryüzlü bir sağlık ekibi ile ve hastalarımızın daha rahat bir ortamda tedavilerine imkan sağlamak düşüncesiyle yola çıktık. Dializ hizmetinin ciddiyetini kabul etmiş olarak en iyi şartlarda hizmet sunmakta, İki yıldır hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeye çalışmaktayız. Amacımız hemodializ tedavisi gören hastalarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Diyetlerine özen gösteren hastalarımız bizden aldıkları yüksek destek tedavisiyle yaşam standartlarını yükseltebimektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Abidin Esiner
★★★★★
2. yılımı bu merkezde tamamlamak üzereyim, ilk olarak burada başladım, başladıgımdan beri çok çok memnunum, personeliyle, içerdeki atmosferiyle 4 saatin nasıl geçtigini anlamıyoruz, başta doktorlarımız olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim, saygılarımla.

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi
210 metre uzaklıkta
Elmalıkent Mah. Adem Yavuz Cad. No:1
Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
220 metre uzaklıkta
Elmalıkent Mah. Adem Yavuz Cad. No:1
Ümraniye Deva Polikliniği
950 metre uzaklıkta
İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:204
Sondurak Ümran Tıp Merkezi
960 metre uzaklıkta
İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:198/C Sondurak Ümraniye
Atlas Hastanesi
980 metre uzaklıkta
İstiklal Mh. Tabip Sk. No:5 Ümraniye
NP İstanbul Beyin Hastanesi
990 metre uzaklıkta
Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No:18