Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:İnkılap Mah. Yıldırım Cad. No:1
Telefon:0 (216) 634-5812
41.03300229.103682

Kurum Hakkında

Toplumumuzun, daha kaliteli ürün ve hizmet arayışını karşılamak üzere diğer sektörlerde olduğu gibi özel sağlık sektöründe de önemli gelişmeler yaşanmaya başlanmıştır. Merkezimiz bu kriterleri göz önünde bulundurarak hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.

Böbrek hastalarına; tecrübeli ve güleryüzlü bir sağlık ekibi ile ve hastalarımızın daha rahat bir ortamda tedavilerine imkan sağlamak düşüncesiyle yola çıktık. Dializ hizmetinin ciddiyetini kabul etmiş olarak en iyi şartlarda hizmet sunmakta, İki yıldır hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeye çalışmaktayız. Amacımız hemodializ tedavisi gören hastalarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Diyetlerine özen gösteren hastalarımız bizden aldıkları yüksek destek tedavisiyle yaşam standartlarını yükseltebimektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Abidin Esiner · 4 Ağustos 2016

2 . yılımı bu merkezde tamamlamak üzereyim, ilk olarak burada başladım, başladıgımdan beri çok çok memnunum, personeliyle, içerdeki atmosferiyle 4 saatin nasıl geçtigini anlamıyoruz, başta doktorlarımız olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim, saygılarımla.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi

230 metre uzaklıkta

Elmalıkent Mah. Adem Yavuz Cad. No:1

Deva Polikliniği

950 metre uzaklıkta

İstiklal Mahallesi Alemdağ Cad. No:204

Sondurak Ümran Tıp Merkezi

960 metre uzaklıkta

İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:198/C Sondurak Ümraniye

NP İstanbul Beyin Hastanesi

980 metre uzaklıkta

Alemdağ Cad. Site Yolu No:29

Atlas Hastanesi

980 metre uzaklıkta

İstiklal Mh. Tabip Sk. No:5 Ümraniye

Hisar İntercontinental Hospital

1.2 km. uzaklıkta

Saray Mah. Site Yolu Cad. No:7