Özel Viva Polikliniği

Özel Viva Polikliniği
Kurum Adı:Özel Viva Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Beylikdüzü
Adres:Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Concepta Plaza B Blok Kat 4
Telefon:0 (212) 863-3090
41.01674628.646636

Kurum Hakkında

Müşterilerine aile sıcaklığı sunmayı ilke edinmiş kliniğimiz, 2004 yılında Viva Güzellik Merkezi adıyla Mimaroba / Büyükçekmece'de kuruldu. Sektörde suistimallerin artması sonucu, TC Sağlık Bakanlığı’nın yönetmelik değişikliğine gitmesi nedeniyle, merkezimiz 'Poliklinik' unvanı almaya hak kazandı.

Mevcut müşteri portföyümüzün büyük kısmının İstanbul'un muhtelif semtlerinden gelmesi, sizlere daha yakın ve daha modern bir binaya taşınma zorunluluğu doğurdu ve Aralık 2011 itibariyle yeni adresimize taşındık.

Vizyonumuzda en temel prensibimiz; estetik ve güzellikle konusunda dünyadaki gelişmeleri takip edip, bu gelişmelerden ilk önce kendi hastalarımızın en uygun fiyata ulaşmalarını sağlamaktır.

Özel Viva Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Viva Polikliniği, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayşegül Türkan · 5 Şubat 2012

Pazar akşamı aradım hastanenizi ama telefonunuz açılmadı.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Viva Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Viva Polikliniği 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Viva Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mediplus Tıp Merkezi

130 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No:85 Narçiçeği Sitesi A Blok

Medicana International İstanbul Hastanesi

460 metre uzaklıkta

Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. No:3

Birinci Göz Hastanesi

700 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5 Beylikdüzü

Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi

930 metre uzaklıkta

Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. No:9

Rubi Sağlık Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Barış Mah. Samsun Cad. REA İş Merkezi No:37/A

İstanbul Reyap Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Yeşilkent Mah. 2011. Sok. No:25