Palandöken Devlet Hastanesi

Palandöken Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Palandöken Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Erzurum
İlçe:Yakutiye
Adres:Aşağı Köşk Mahallesi Yenişehir Caddesi No:35
Telefon:0 (442) 235-5080
Web Sitesi:palandokendh.gov.trHata Bildir
39.90075541.267029

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığı Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi 1959 yılında 35 yataklı olarak kiralık bir binada o zaman ki adıyla "Erzurum SSK Hastanesi" olarak hizmete açılmış; 1969 yılında da halihazırda kullanılmakta olan şimdiki binaya taşınmıştır. Uzun yıllar tamir ve tadilat görmeyen bu binada yıpranma ve eskimeler olduğundan 1999 yılı Aralık ayında genel onarıma başlanılmış, 2005 yılı Haziran ayında da onarım tamamlanmıştır.

Hastanemiz 2005 yılı Şubat ayına kadar SSK Erzurum Bölge Hastanesi olarak hizmet sunmuş; 19/01/2005 tarih, 25705 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 06/01/2005 tarih ve 5283 sayılı" Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ait Sağlık Birimlerinin Sağlık Bakanlığı'na devredilmesine dair kanunun gereği olarak 20/02/2005 tarihi itibariyle Sağlık Bakanlığı'na devredilmiş ve Bakanlığımızda hastanenin adını "T. C. Sağlık Bakanlığı Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi" olarak belirlemiştir.

Hastanemizde 2005 yılında alımı yapılan tıbbi cihaz, araç ve gereçlerle, modern tıbbın gerektirdiği en son yeniliklerle yöre halkına en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Palandöken Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Palandöken Devlet Hastanesi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Palandöken Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ismail Kaya
Atilla Ertaş orta kulak zarı ameliyatlarında iyi mi acaba???
Şiir Dünyam
04.2012 tarihinde 3.kat K.B.B. servisine, Dr.Atilla ERTAŞ Bey'in hastası olarak yattım. Süper bir insan herkesin kesinlikle tanışmasını istediğim harika ötesi bir doktor çok ilgili ve bilgili kendisine teşekkürler. İyi ki onu tanımışız, iyi ki varsınız. Her sabah gülümseyen yüzüyle yaptığı vizitler ve üstün sabrı, ve de başarısıyla zengini fakiri yaşlıyı çocugu bir tutan hizmetini Allah rızası için yüreğiyle sunan. Bu mükemmel hocamın zatialine ve emegi geçen servis hemşirelerine, tüm çalışanlarına, bilhassa hastanenizin temizlik işlerini yürüten tüm personeline memnuniyetlerimi ve teşekkürlerimi bildiririm. Kısacası biz bu sıcacık ortamda bunları yaşarken yanımızda olan tüm çalışanlarınıza teşekkürler! Ülkenin sizin gibi yüreklere ihtiyacı var her iki cihanda aziz olun saygılar... Osman Nuri Aydemir..

Palandöken Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Palandöken Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Palandöken Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nenehatun Kadın Doğum Hastanesi
430 metre uzaklıkta
Doktor Refik Saydam Cad. Yukarı Köşk Mh. Çat Yolu Üzeri
Buhara Hastanesi
670 metre uzaklıkta
Yenişehir Girişi No:3 Yenişehir Kavşağı
Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
960 metre uzaklıkta
Lalapaşa Mh. Çaykara Cd. Kara Veli Sk. No:1
Ataturk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Ataturk Üniversitesi Kampüsü Yakutiye
Eruzurum Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Atatürk Blv. No:97
Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Atatürk Mahallesi Çat Yolu Caddesi