Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:Reşadiye Mahallesi, Civan Sokak, Dr. Mehmet Aydın Sağlık Kompleksi
Telefon:0 (362) 440-0037
Web Sitesi:www.samsunfizik.gov.trHata Bildir
41.27913336.316413

Kurum Hakkında

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi 50 kadro yatakla Müstakil bir hastane olarak 1998 yılı ekim ayında hizmete açılmıştır. Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları hastanesi 1987 yılında, Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi bitişiğinde, Samsun Devlet hastanesine olan uzaklığı nedeniyle, hizmet etkinliği ve verimliliğin arttırılması düşünülerek, 1998 yılında ayrı bir hastane konumuna getirilmiştir. Müstakil bir hastane olarak 1999 yılı başından itibaren başlatılan modernizasyon çalışmalarıyla hastanemiz, fiziki, teknik hizmetler, ekipman ve hizmet anlayışı konusunda hızlı bir değişim sürecine girerek röntgen ve laboratuar bölümleri hizmete açılmıştır. Röntgen birimine alınan BMD cihazı ile kemik yoğunluğu çekimleri yapılarak teşhis ve tedavi hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Başlangıçta 50 yataklı olarak hizmet veren Hastanemiz 750 m2 alanda Ocak 2007 yılında başlayan tadilat ve onarımlarla 5 mayıs 2007 tarihinde hizmete giren 40 yataklı Yeşilyurt Demir Çelik Rehabilitasyon servisi ve servislere eklenenen yeni yataklar ile beraber 99 yatak olarak hizmet vermeye başlamıştır. Yeni açılan servislerde yapılan tüm hasta odalarında, televizyon buzdolabı refakatçi koltuğu bulunmaktadır. Hastanemiz bugün de modern, kalitesi yüksek sağlık hizmeti sunabilmek için her türlü modernizasyon çalışmalarını devam ettirmektedir.

Hastanemiz toplam 7 Fizik Tedavi Uzman hekimiyle poliklinik hizmeti vermektedir. Hastalarımız polikliklinik hizmetlerimizden hekim seçme hakkını kullanarak yararlanabilmektedirler.

Poliklinikler
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi
470 metre uzaklıkta
Reşadiye Mah.Osmaniye Cad. Mehmet Aydın Kompleksi
Samsun Gazi Devlet Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Yenidoğan Mah. Aziziye Cad. No:86
Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Unkapanı Cd. Leventler Sk. No:1
Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Adalet Mah. Lise Cad. İlkadım
İlgi Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Kale Mh. İstiklal Cd. No:9
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Barış Bulvarı Kadıköy Mahallesi No:199
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mahallesi Lise Caddesi