Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası
Kurum Adı:Tepecik EAH Bornova Ek Binası
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazım Dirik mah. Sanayi cad. no:7
Telefon:0 (232) 374-3856
38.45452627.204913

Kurum Hakkında

İzmir'de kapanan Şifa Hastanesi binaları kamuya ve halka kazandırılırken Bornova'da bulunan İzmir Şifa Üniversitesi Hastanesi binası, İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne devredilerek Tepecik EAH Bornova Ek Hizmet Merkezi adını aldı.

Verilen sağlık hizmetinin özel hastane değil de kamu hastanesi hizmetine dönüştüğünü, MHRS ile kolayca randevu alınarak bu hastanelerde özel hastane konforunda kamu sağlık hizmeti verilmektedir.

SBÜ Tepecik EAH Bornova Ek Hizmet Merkezinde Cerrahi, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Fizik Tedavi, Jinekoloji- Onkoloji ve genel kliniklere ait 6 adet servis bulunmaktadır. Aynı zamanda Erişkin, Çocuk, Yenidoğan Yoğun bakım servisleri, Koroner Anjiyo, Endoskopi-ERCP, Tıbbi Onkoloji, Genetik Laboratuvarı, Kronik Diyaliz Ünitesi, son teknoloji cihazlarla donatılmış Görüntüleme, Nükleer Tıp ve Laboratuvar birimleri hizmet vermektedir.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası, İzmir ili Bornova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres: Gaziler Caddesi No:468 Yenişehir

Telefon: 0 (232) 469-6969

MHRS - Online Randevu

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası RandevuTepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Leman Tuğrul · 19 Ocak 2020

Merhaba.. Perşembe günü annemi Tepecik ek hizmet binasında genel cerrahi bölümüne randevu aldım. Doktor tercihi olmadığından şansımız Tayfun Kaya Beye çıktı. Allahım ne güzel insan ile beni karşılaştırıyorsun. Odaya yanlışlıkla hışımla gelen hastaya bile beyefendiliğini yitirmeyip sakin bir sesle dize getirmesini mi anlatsam anneme tane tane güzel sesinle anlatmasını mı yazsam.. Böyle güzel yetişmiş insanlar gördükçe ülkemden umudumu yitirmiyorum.. Bu yazımı okuyorsa yolun açık olsun güzel insan.. Saygılarımla.

Ömer Elmasgün · 3 Eylül 2018

Ben tepecik hastaneinde 3 ay önce açık kalp amaliyatı oldum harika hizmet ve bakımlarından dolayı tüm personele teşekkürlerimi sunuyorum doktorum ve ekibine değrli doktorum yaprak hanım efendiye saygılarımı sunuyorum selamlar sunuyor tüm güzelliklerin sizlerin olmasını temenni ediyorum

Gözde Gülden · 27 Eylül 2017

Doktor *** *** çok kaba muayene sırasında azarlar gibi konuştu hiç ilgilenmedi içeri girdiğimizde buyrun oturun bile demedi sanki hasta değilde suçlumuşuz gibi davrandı yüzümüze bakmadı bu şekilde muamele yapan biri yaşlı sesini çıkarmayan yardıma muhtaç hastalara kimbilir nasıl davranıyordur özel sağlık sigortam da olmasına rağmen bu hastaneyi tercih ettim ve çok pişmanım gittğim hiçbir hastanede yada hiçbir doktordan böyle bir davranış ve konuşma şekli görmemiştim eşim ve ben çok utandık bizlerde sürekli insanlarla iletişimde olduğumuz bir mesleği yapıyoruz müşteri haklı yada haksız böyle bir tavır sergilememiz mümkün değil ayıp eğitim almış bir doktor bunu yapıyorsa ve bu hastane buna izin veriyorsa ben ve benim dışımdaki bir sürü insana haksızlık ediliyor demektir.

Nihal Aygün · 8 Eylül 2017

Hastahanenizde muayene oldum. Çok memnun kaldım. Birgün önce Tepecik kadın doğum acile gitmiştim. Doktor çok kötü davranmıştı. Bu hastaneye gelirken tedirginim ama çok memnun kaldım.

Nihal Murat Altay · 14 Mart 2017

Ya bırakın çok iyiymiş benim kızım başına gelmeyen kalmadı orda 2 yaşında sondayla idrar verdik çok zor bi şekilde. 3 gün sonra sonuç almaya gittim sonuç çıkmamış bırakın çıkmasını idrarlar kaybolmuş ya kamera kayıtlarına baktık baş hekim ilgilendi ama rezil edicem dedikten sonra ilgilendi herkes. bida idrar verdik hemde aynı şekilde yine lanet olsun onların verdiği hipotrak yeminine be onlarında başına gelsin beter olsunlar kızımın piskolojisi bozuldu be

Deniz Mengi Üstündağ · 10 Mart 2017

1 martta hastanenide MR bel ve diz emarım çekildi, 9 martta MR ınızın sonucu çıktı, sıra numarası alarak gösterebilirsiniz diye bir mesaj geldi. Bugün 10 mart 2017 de saat 15.00 gibi hastanenize gittim sıramı aldım fakat randevu alınmadan sonuca bakılamacağı söylendi. Madem randevu alınmadsn bakılamayacak neden sıra numarası ile sonucu gösterebilirsiniz diye mesaj gönderiliyor.. Karşıyakadan 2 araç değiştirerek zorla yürüdüm ve belimin ağrısınıda hesaba katarsanız, çok zor şartlarda ulaştım.Lütfen mesajı doğru atın, herkesin sağlığını ve vaktini bosa harcamayın..

Hüseyin Eftal Çeken · 4 Mart 2017

3 gündür bilgisayar ulaşımı yok hastalar bakılmıyor

Dilek Hatipoglu · 3 Mart 2017

Merhaba Ben Dilek, Ben de dahiliye Dr. Murat Medeni beye muayene oldum çok teşekkür ederim çokilgili dr güler yüzüne teşekkür ederim.

Adnan Demirışık · 20 Ekim 2013

Hastahanenizde muayene oldum ilginiz çok güzel teşekkürler

Mehmet Aslan · 25 Şubat 2012

Harikalar diyarı burası özel kurum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 100 oy kullanılmış ve kurum hakkında 10 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

700 metre uzaklıkta

Bornova İzmir

Bornova Sağlık Tıp Merkezi

790 metre uzaklıkta

Mustafa Kemal Caddesi No:122/C Özkanlar

Yedigün Tıp Merkezi

800 metre uzaklıkta

Mustafa Kemal Cad. No:130/A-B-C-D

Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi

850 metre uzaklıkta

Kazım Dirik Mahallesi 364/1. Sk No:36

Yaman Göz Merkezi

900 metre uzaklıkta

Mustafa Kemal cad. No: 149 D:1

Bornova Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

980 metre uzaklıkta

Manavkuyu Cad. 236 Sk. No:1/B Bayraklı