Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi

Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi
Kurum Adı:Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Konya
İlçe:Meram
Adres:Şükran Mah. Taşkapı Medrese Sok. No:15
Telefon:0 (332) 351-4100
37.86672332.499189

Kurum Hakkında

Sizlere kaliteli ve yüksek standartlarda hizmet sunmak hedefi ile 2006 yılı Aralık ayından itibaren Türk Kızılayı Özel Konya Ticaret Borsası Hastanesi, 1500 metrekare alan üzerinde 7 katlı olarak, 7 gün 24 saat, yıllık ortalama 250.000 vatandaşımıza sağlık hizmeti vermektedir.

Hastanemizde Acil Servis, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Kardiyoloji, Nöroloji, Diş, Çocuk Hastalıkları, Cildiye, Göğüs Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz (KKB), Göz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Anestezi ve Reanimasyon bölümleri bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra Kızılay Tüp Bebek Merkezi 2009 yılı Mart ayı itibariyle çocuk özlemi çeken çiftlere hizmet vermektedir. Doktorlarımız yurtdışında aldıkları eğitim ile teknolojik ve tıbbi gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Kızılaycı olmanın verdiği hasletlerle hedefin para kazanmak olmadığı, insan sağlığının gerçek anlamda ciddiye alındığı, yalnızca kendisi ile rekabet eden bir hastanedir. En değerli hizmet insana yapılan hizmet anlayışı ile yola çıkan hastanemiz yurt genelinde önde gelen hastaneleri göz önüne alarak modern görünümün yanı sıra hastalarımızın rahat edebileceği bir ortam hazırlamaya çalışmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Tüp Bebek
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi, Konya ili Meram ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sariye Özer Bayrak · 22 Mart 2021

Hastane fiyatları çok pahalı kadın doğum 180 tl muayene ücreti aldı normalmi

Aysegul Gumus · 10 Haziran 2015

Hayırlı akşamlar ben bugün kızılay hastanesi kadın doğum bölümünde muayene oldum. *** hnm sanki karşısındaki hastanın hiç bir hakkı yokmuş gibi bir tavırla ultrasyon odasına aldılar. bayan geldi ayrıntılı ultrasyon içinmi geldiniz dedi bnde evet ultrasyonda ıstoyorum birde burda doğm yapmak istiyorum hastanenizin duydum diycektimki biz sizi daha doğuma kabul ettiğmzi soylmedim dedi ultrasuonu bıraktı dosarda görüşelim dedi. bakmdni biliyorum ama sordm cinsiyetini gördünüzmü diye göremedim dedi iy dedim çıktım ayrıntılı ulrasyulrasyon istiyorum dedi peki dedim çıktım blki ultrasyondn sonra konuscktir dedim. ultrasyon kağıdını götürdüğümde içeri kağıdı aldılar ve on dakka sonra içeri çağırdılar doltorun elnde kaatlr bebeğin durumnda birşey yok norml görünüyo gidebilirsiniz dedi. bnde zaten bn bnun için gelmedm zaten bir srun olsa aldırmyam diye imzada verdim dedim bn doğum için bilgi almk istiyorum dedim. bn düşünüyorsanız biray sonra aç karnına gel dedi bukadarmı ilç faln yaıyckmısinoz dedim

İlaç yazmıycakmısınız diyorum domp gitti hmsrrye odadan kllndiği ilçlr yazıverin dedi hemşire yazdo sorçm bir kaç soru vardı hemşireye sordum geri gldi siz daha gtmedinizmi diye ukalça konuşunca sorulrimin karşısında sizi buliycnca bayana sordum dedim. bn sorunuz bitmiş zannettm dedi bnde dinedinizki sorum bitsin dedim hanm efendi zor bela cvp verebldi sorulrima. yazık bnların aldığı bu paralra özel dye gecniyorlr ama hiç bir alkası yok eğer vaktim olsaydı bu bayanı başekime kadar çilcktim ama allh kahretsiki uzak bir yerde oturuyorum ve *** hnmn hastayla ilgisindn hiç memn kalmadımı gitck kişilerede duyrurum bayanlr bedava bkmıyor kimse karşılını fazlasyla alıyorlr

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kızılay Konya Ticaret Borsası Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Konya Akademi Hastanesi

710 metre uzaklıkta

Aksinne Mah. Furgan Dede Cad. No:12 (Muhacir Pazarı Yanı)

Konya Anıt Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Pirebi Mah. Kemha Sk. No:1 Meram

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Meram Ek Binası

1.1 km. uzaklıkta

Aksinne Mah. Esmetaş Sokak No:16

Konya Hospital

1.2 km. uzaklıkta

Şemsi Tebrizi Mh. Şerafettin Caddesi No:95

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

İhsaniye Mh. Abdul Ezel Paşa Cd. No:28

Dr. Arazi Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Ferhuniye Mah. Kocatepe Sok. 11/1