Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği
Kurum Adı:Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay
Telefon:0 (312) 425-6860
39.92179132.853715

Kurum Hakkında

Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak sizlere daha iyi ve kolay ulaşılabilir hizmet sunmak için Kızılay Semt Polikliniğimiz Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay adresinde hizmete girmiştir.

Kızılay’da Sağlık Bakanlığına ait bir eğitim ve araştırma hastanesi olan Ulucanlar Göz Hastanesinin kamu hastanesi olarak bir şubesinin olmasının bizlere güven vereceğini, kurumun kendine olan güvenini arttıracağını ve hizmet standartlarını yükselteceğini düşünmekteyiz. Bu polikliniğimizde hastalarımız zaman kaybetmeden muayenelerini olmakta ve gerekli görüldüğü takdirde Ulucanlar ana bina tıbbi birimlerine sevki yapılmaktadır. Kızılay’da açmış olduğumuz semt polikliniğimiz, Hastanemiz vizyonu açısından çok önem verdiğimiz bir uygulamadır.

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres: Ulucanlar Caddesi No:59

Telefon: 0 (312) 312-6261

MHRS - Online Randevu

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği RandevuUlucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gül Çiçek Gelinlik Tasarim
Gül Çiçek Gelinlik Tasarim · 25 Ekim 2016

bugün saat 11 on gece randevum vardı fakat geciktim polikliniğe giderek geç kaldığımı olabilirliği varmı diye sordum sekreter tarafında saygısızca iki dedi anlamadım iki nolu odayı buldum oradaki doktora olabilirliği varmı dedim bana verilen cevap neden geç kaldın çok sinirlendim bana muayene olamazsınız diyebilir ama neden geç kaldığımı soramaz tartışmaya başladık yan odadan oranın uzmanıyım diyen bir doktor çıkmamı söyledi yazıklar olsun güvenlik görevlisi bayan kapıda idi çıkmam söylendi bende beni elimde kimliğim çıkaramazsınız dedim nitekim çıktım yazık diyorum böyle bir üslup böyle bir tavır yorumu size bırakıyorum

ben şikayetimi çağrı merkezine yaptım evet bana hakaret edilmedi ama devlet polikliniğinde kovuldum bence buda bir hakarettir elimde nüfus cüzdanımla

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özkaya Tıp Merkezi
290 metre uzaklıkta
Milli Müdafaa Caddesi No:16 Kızılay - Güvenpark Dolmuş Durakları Karşı
İnkılap Özkaya Tıp Merkezi
330 metre uzaklıkta
İnkılap Sokak No:27 Kızılay
Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
460 metre uzaklıkta
Necatibey Cad. No:62/A Kızılay
Özen Patoloji Laboratuvarı
510 metre uzaklıkta
Meşrutiyet Cd. Hatay Sk. Sabancı İşmerkezi N:4/1
Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
730 metre uzaklıkta
Strazburg Caddesi No. 12/A Sıhhiye
Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi
790 metre uzaklıkta
Meşrutiyet Mah. Kızılırmak Cad. 16/25A