Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Yüzüncü Yıl Üniversitesi EAH
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Van
İlçe:Tuşba
Adres:Yüzüncü Yıl Üniversitesi Zeve Yerleşkesi
Telefon:0 (432) 216-4706
38.57547143.297731

Kurum Hakkında

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1992 yılında 3837 Sayılı Kanun ile kurulmuş olup, ilk öğrencilerini 1995 yılında almış, ilk mezunlarını ise 2001 yılında vermiş bulunmaktadır. 32000 metrekare kapalı alana ve 550 yatak kapasitesine sahip, teknolojinin tüm olanaklarıyla donatılmış bir hastanesi ve ayrı temel tıp bilimleri binası olan bir fakülte haline gelmiştir.

1994 yılında faaliyete geçen Yüzüncü Yıl Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi aradan geçen 17 yıllık süre içinde hızlı bir atılım yapmıştır.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi 42 poliklinikten oluşan araştırma hastanesi ile şehrimiz ve bölgemiz insanına hizmet vermektedir. Fakültemiz, Temel Tıp, Dahili Tıp ve Cerrahi Tıp bölümleri adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Van ili Tuşba ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Başkali Mızrak · 5 Mart 2013

Murat Hocam ve arkadaşlarına saygılarımı ve hürmetlerimi sunarım. Saygılarımla.

Mehmet Sayınyiğit · 29 Haziran 2012

Doktor Sayın Mehmet Aslan'a ve ekibine teşekkür ediyorum ayrıca Serap Hanım ve aynı zamanda çocuk doktoru olan eşi Kamuran Karaman'a sonsuz teşekkür ediyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 108 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Van Asker Hastanesi

7.8 km. uzaklıkta

Altıntepe Mahallesi, İskele Caddesi

Van Özel İstanbul Hastanesi

10 km. uzaklıkta

Urartu Sok. No:10

Urartu Göz Merkezi

10.9 km. uzaklıkta

Halilağa Mah. İpekyolu Cad. Stad Karşısı 3. Sk. No:3

Van Özel Diyaliz Merkezi

11.1 km. uzaklıkta

Halilağa Mahallesi İpekyolu Caddesi No:86

Van Akdamar Hastanesi

11.2 km. uzaklıkta

Hatuniye Mah. Asmin Sk No:8

Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

11.6 km. uzaklıkta

Vali Mithat Bey Mah. Hastane Cad. Sağlık Sok.