Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kategori:Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şehir:Van
İlçe:Tuşba
Adres:Yüzüncü Yıl Üniversitesi Zeve Yerleşkesi
Telefon:0 (432) 216-4706
Web Sitesi:hastane.yyu.edu.trHata Bildir
38.57547143.297731

Kurum Hakkında

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1992 yılında 3837 Sayılı Kanun ile kurulmuş olup, ilk öğrencilerini 1995 yılında almış, ilk mezunlarını ise 2001 yılında vermiş bulunmaktadır. 32000 metrekare kapalı alana ve 550 yatak kapasitesine sahip, teknolojinin tüm olanaklarıyla donatılmış bir hastanesi ve ayrı temel tıp bilimleri binası olan bir fakülte haline gelmiştir.

1994 yılında faaliyete geçen Yüzüncü Yıl Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi aradan geçen 17 yıllık süre içinde hızlı bir atılım yapmıştır.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi 42 poliklinikten oluşan araştırma hastanesi ile şehrimiz ve bölgemiz insanına hizmet vermektedir. Fakültemiz, Temel Tıp, Dahili Tıp ve Cerrahi Tıp bölümleri adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Van ili Tuşba ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Başkali Mızrak
★★★★★
Murat Hocam ve arkadaşlarına saygılarımı ve hürmetlerimi sunarım. Saygılarımla.
Mehmet Sayınyiğit
★★★★★
Doktor Sayın Mehmet Aslan'a ve ekibine teşekkür ediyorum ayrıca Serap Hanım ve aynı zamanda çocuk doktoru olan eşi Kamuran Karaman'a sonsuz teşekkür ediyorum.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 108 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası
7.8 km. uzaklıkta
Altıntepe Mah. İskele Cad. No:10
Urartu Göz Merkezi
10.9 km. uzaklıkta
Halilağa Mah. İpekyolu Cad. Stad Karşısı 3. Sk. No:3
Van Özel Diyaliz Merkezi
11.1 km. uzaklıkta
Halilağa Mahallesi İpekyolu Caddesi No:86
Van Akdamar Hastanesi
11.2 km. uzaklıkta
Hatuniye Mah. Asmin Sk No:8
Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
11.6 km. uzaklıkta
Vali Mithat Bey Mah. Hastane Cad. Sağlık Sok.
Van Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
11.7 km. uzaklıkta
İpekyolu Üzeri 3. Km Van