Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kurum Adı:Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Zonguldak
İlçe:Merkez
Adres:Tepebaşı mah. Değirmenbaşı sk. No:145 Rüzgarlıçeşme
Telefon:0 (372) 268-3222
Web Sitesi:zonguldakkdch.saglik.gov.trHata Bildir
41.46013731.811526

Kurum Hakkında

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Zonguldak şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz, Zonguldak Merkez 150 Yataklı Devlet Hastanesi adı altında 1991 yapımına başlanmış ve 2006 yılında Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesindeki Kadın Doğum ve Çocuk Kliniklerinin nakli ile sağlık hizmetleri sunumuna başlamıştır.

Hastanemiz 23800 m2 arsa üzerinde 2600 m2 oturma alanıyla toplam 10050 m2 kulanım alanına sahiptir. Hastanemiz ilimiz bünyesinde tek dal hastanesi olup, il merkezi, ilçe ve köyler dahil olmak üzere toplam 619000 kişiye nitelikli sağlık hizmeti vermektedir.

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Zonguldak Ağız Diş Sağlığı Merkezi 23.09.2013 tarihinde 69 Ambarları mevkiindeki yeni binasında hizmete girmiştir.
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi çatısı altında toplanan, Zonguldak Devlet Hastanesi, Kozlu Semt Polikliniği ve Kilimli Semt Polikliniği binalarıda hastanemiz bünyesinde hizmet vermektedir.
Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi
Daha önceki ismi Zonguldak Göğüs ve Meslek Hastalıkları olan kurum özellikle göğüs hastalıkları konusunda uzmanlaşmıştır.
Özel Level Hastanesi
Özel Level Hastanesi
3 km. uzaklıkta
75 hasta yatak kapasiteli Özel Level Hastanesi 4 adet modern teknoloji ile donatılmış ameliyathane, radyoloji ve tıbbi tahlil laboratuvarı, tanı üniteleri ve fizik tedavi bölümü, 24 saat acil servis ve ambulans hizmetiyle Zongulda
Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi
Zonguldak Özel Can Diyaliz Merkezinde hastalarımız lüks, klimalı servis araçlarımızla, özel eğitimli şoförlerimiz ve deneyimli acil tıbbi teknisyenlerimiz ile birlikte evlerinden alınıp diyaliz hizmeti verildikten sonra evlerine b
Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde tüm branşlarda deneyimli ve güçlü kadrosuyla teşhis, tetkik, her türlü cerrahi girişim, yoğun bakım ve yataklı tedavi hizmetleri, üst düzey kalitede sunulmaktadı
Çaycuma Devlet Hastanesi
Çaycuma Devlet Hastanesi
22 km. uzaklıkta
Kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen Çaycuma Devlet Hastanesinin 92 yataklı olan yeni hastanede 16 yataklı da yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi
1999 yılında kurduğumuz Özel Sevgi Polikliniği 2008 yılından beri Tıp Merkezi statüsünde Çaycuma ve Zonguldak halkına hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉