Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kurum Adı:Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Zonguldak
İlçe:Merkez
Adres:Tepebaşı mah. Değirmenbaşı sk. No:145 Rüzgarlıçeşme
Telefon:0 (372) 268-3222
41.46013731.811526

Kurum Hakkında

Hastanemiz, Zonguldak Merkez 150 Yataklı Devlet Hastanesi adı altında 1991 yapımına başlanmış ve 2006 yılında Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesindeki Kadın Doğum ve Çocuk Kliniklerinin nakli ile sağlık hizmetleri sunumuna başlamıştır.

Hastanemiz 23800 m2 arsa üzerinde 2600 m2 oturma alanıyla toplam 10050 m2 kulanım alanına sahiptir. Hastanemiz ilimiz bünyesinde tek dal hastanesi olup, il merkezi, ilçe ve köyler dahil olmak üzere toplam 619000 kişiye nitelikli sağlık hizmeti vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Zonguldak şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi RandevuZonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Mithat Paşa Mah. Bülent Ecevit Cad. No:64

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Meşrutiyet Mah. Huzur Sk. No:35

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Mithatpaşa Mah. Sağlık Sk. No:35

Zonguldak A Tıp Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Terakki Mahallesi Belediye Bulvarı No:2

Level Hastanesi

2.7 km. uzaklıkta

Terakki Mah. Mimar Yılmaz Yaskan Cad. No:6 Soğuksu

Zonguldak Can Diyaliz Merkezi

3.2 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Işıkyönder Cd. No:17