Banaz Devlet Hastanesi

Banaz Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Banaz Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Uşak
İlçe:Banaz
Adres:Şehitler Mah. Bahar Cad. No:51
Telefon:0 (276) 315-1348
38.73498329.763372

Kurum Hakkında

Hastanemiz ilçemiz Şehitler Mahallesinde bulunup 30 Yatak Kapasitesi ile 1991 yılında hizmete açılmıştır. 1996 yılında hizmete geçirilen ek bina ile 50 yatak Kapasitesine, 2005 yılında ise 60 Standart Yatak kapasitesine çıkarılmıştır. 2007 yılında yapılan düzenleme ile 3 yataklı odalar 2 yataklı odalara dönüştürülmüş olup halen 54 hasta yatağı 2 Küvöz 8 Acil Servis Gözlem Yatağı olmak üzere 64 fiili yatak ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz bodrum üzerine 3 kat olmak üzere toplam 4 kat olup sağlık müdürlüğüne ait lojman binası idare binası olarak kullanılmaktadır. Acil servis hizmetleri hastane yanına yapılan ek binada, poliklinik hizmetleri Sağlık Grup Başkanlığı bodrum katında verilmektedir.

2006 yılı kasım ayında diyaliz ünitesi inşaatına başlanmış diyaliz ünitesi 2008 ocak ayı itibariyle tamamlanmış ve hizmet vermeye başlamıştır.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Banaz Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Banaz Devlet Hastanesi, Uşak ili Banaz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Banaz Devlet Hastanesi RandevuBanaz Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Banaz Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Banaz Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Banaz Devlet Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Banaz Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sivaslı Devlet Hastanesi

26.7 km. uzaklıkta

Akıncılar Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi

Uşak Devlet Hastanesi

27.9 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mah. Denizli Cad. No:4

Uşakcan Diyaliz Merkezi

29.4 km. uzaklıkta

Sarayaltı Mahallesi Gazi Bulvarı No:147/A

A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği

31.6 km. uzaklıkta

İslice Mahallesi Gümüş Sk. No:19

Öztan Hastanesi

32.7 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Uğur Mumcu Cad. No:24

Uşak Göz Tıp Merkezi

32.8 km. uzaklıkta

Ünalan Mahallesi 3.Yeşil Sk. No:22