Etimesgut Asker Hastanesi

Etimesgut Asker Hastanesi
Kurum Adı:Etimesgut Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Türkkızılayı Caddesi (Doğu Cd.)
Telefon:0 (312) 244-4978
39.94289032.682457

Kurum Hakkında

Etimesgut Asker Hastanesi, 1946 yılında kurulmuş, 1964 yılına kadar çeşitli askeri birlikler bünyesinde hizmet vermiştir. 1964 yılında kullanılan mevcut binasına taşınmıştır. 1978'de Hv.K.K. lığına devredilmiş ve 400 yataklı Hava Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

TSK Sağlık Komutanlığının yeniden yapılandırılması kapsamında; 01 Ağustos 2005 tarihinde Etimesgut Asker Hastanesi olarak ismi değiştirilmiştir. 01 Eylül 2005 tarihinde Hv.K.K.lığı bünyesinden TSK Sağ.Hiz.K.lığının teşkilat ve kuruluş yapısına girilmiştir. 08 Eylül 2008 tarihinden itibaren ise Ankara Sağ. Hiz. Blg. K.lığına bağlanmıştır.

Etimesgut Asker Hastanesi, Ankara ili Etimesgut İlçesinde bulunmakta olup, Kızılay, Sıhhiye ve Ulus’dan EGO ve Sivil taşımacılık ile ulaşım sağlanmaktadır.

Etimesgut Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Etimesgut Asker Hastanesi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Etimesgut Asker Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Etimesgut Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Etimesgut Asker Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Etimesgut Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Prof. Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

İstasyon Mh. Leylak Cd. Ulubatlı Hasan Sk. No:5

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

30 Ağustos Mah. Şehit Hasan Öztürk Cad. No:5 Etimesgut

Etimesgut Ümit Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

İstasyon Caddesi No:49 Etimesgut

Uygar Diş Polikliniği

2.3 km. uzaklıkta

30 Ağustos Mah. Öğretmenler Sok. No:3

Bilgi Hastanesi

3 km. uzaklıkta

İnönü Mah. 1. Cad. No:87 Batıkent

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi

3.3 km. uzaklıkta

Yeni Batı Mah. 2026.Cad. Batıkent