Havza Devlet Hastanesi

Havza Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Havza Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Samsun
İlçe:Havza
Adres:Yeni Mah. Şehit Jandarma Onbaşı Besim Kazar Sk. No:11
Telefon:0 (362) 714-1600
40.97344635.665006

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1970 yılında Mustafa Kemal Paşa Devlet Hastanesi adı ile 30 yatak kapasitesi tek bir bina halinde faaliyete geçmiştir. Daha sonra mevcut binanın yetersiz kalması nedeni ile 1994 yılında ek bina yapılarak bina sayısı 2 ye çıkartılmıştır. Önceleri hastane içerisinde hizmet veren diyaliz ünitemiz hastaların daha kaliteli hizmet alması açısından ve ayrı bir birim olmasından dolayı ilçemiz iş adamlarından Mehmet ÖNGEL tarafından hastanemiz bahçesine 8+2 yatak ve 50 hasta kapasiteli yeni diyaliz binası inşa edilmiş olup hastanemiz gelirleri kullanılarak hastaların diyaliz cihazları ve su istemi yeni teknolojiyle dizayn edilmiş 1997 yılında hizmete açılmıştır. Ayrıca hastanemiz bahçesinde kafeterya ve döner sermaye saymanlığı olmak üzere 2 adet ek bina daha bulunmaktadır.

Hastanemiz 2007 yılına geldiğinde 101 kadro yataklı olup, coğrafi konumu gereği merkezde olması sebebiyle çevre ilçelerden gelecek olan hastaların ulaşım sorunu olmaması ve Samsun-Ankara karayolu üzerinde olması sebebiyle gerek kendi hastalarımıza gerek çevre ilçelerden gelen hastalara modern ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunma gayretini göstermektedir.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Havza Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Havza Devlet Hastanesi, Samsun ili Havza ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Havza Devlet Hastanesi RandevuHavza Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Havza Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Havza Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Havza Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Havza Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Suluova Devlet Hastanesi

16.2 km. uzaklıkta

Hürriyet Mah. Hastane Cad. No:16

Merzifon Asker Hastanesi

19.9 km. uzaklıkta

Hüseyin Rıfat Bey Cd.

Ladik Devlet Hastanesi

20.4 km. uzaklıkta

Akpınar Mah. Samsun Cd.

Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi

22.4 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. İbni sina Cad. No:2

Vezirköprü Devlet Hastanesi

24.7 km. uzaklıkta

Taşkale Mahallesi Köprülüler Caddesi No:210

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

25.5 km. uzaklıkta

Fazıl Ahmet Paşa Mah. 121 Sok. No:7