İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 8 adet Oksijen Tedavi Merkezi listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 633 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Oksijen Tedavi Merkezleri Listesi

Avcılar
Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Trakya bölgesinde hizmet veren Oksimer Avcılarda, konusunda uzman hekimlerimiz ve personelimiz ile özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.

Bahçelievler
Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Hipermer Bahçelievler'de özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.

Fatih
Med-Ok Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

2003 yılında kurulan Med-Ok Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, hiperbarik oksijen tedavisi alanında ilke edindiği kaliteli hizmet anlayışı ile hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Oksimer 1998 yılında özel hiperbarik oksijen tedavi merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Kadıköy
Özel Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2005 yılından itibaren sektöründe hizmet vermekte olup bu güne kadar 1000 in üzerinde hastayı başarıyla tedavi etmiştir.

Kağıthane
Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi

Özel İstanbul Hiperbarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi kronik yara bakımı konusunda her türlü tanı ve tedavi hizmetini sunmaktadır.

Maltepe
Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar, kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları, soba-tüpgaz zehirlenmesi gibi olan hastalar tedaviye alınmaktadır.

Şişli
Hipermer Şişli Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Hipermer Şişlide, özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler İstanbul Hastaneleri

Tıp Merkezimiz, 1995 Yılında Ümran Polikliniği adı altında, Ümraniye Belediyesi Hizmet binası girişinde, bölgenin yoğun sağlık hizmeti ihtiy...

16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40'a yakın hekim görev yapmaktadır....

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, ülkemizin en köklü tıp fakültesinin hastanesi olarak önemli bir misyon üstlenmektedir....

Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbulun Zeytinburnu ilçesinde Rum cemaat tarafından kurulmuş özel hastanedir. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı tar...