İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 136 adet Tıp Merkezi listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 632 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Tıp Merkezleri Listesi

Ataşehir
Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi

Hem sağlık sorunlarının giderilebildiği, hem de koruyucu sağlık hizmetlerinin verildiği Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi 2008 yılından bu yana yedi gün ve 24 saat boyunca hizmet sunuyor.

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi

Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi, yetkin sağlık kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla, 7 gün 24 saat Ataşehirlilerin sağlık ihtiyaçlarını karşılıyor.

İBB Darülaceze Tıp Merkezi

Darülaceze Tıp Merkezi 2008 yılından itibaren uzman tabip kadrosuyla hizmet vermektedir.

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi

Mart 2007'de beş uzman doktor tarafından kurulan İstanbul Gelişim Özel Sağlık tarafından, Haziran 2007 tarihinde hizmete açılmış olan Meditime Cerrahi Tıp Merkezi, 10 yatak kapasitesi, modern ameliyathane ve doğumhanesi ile 7 gün, 24 saat hizmet vermek üzere planlanmıştır.

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi

Estethica Cerrahi Tıp Merkezi öncelikle üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına büyük bir özveri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Özel Doruk Tıp Merkezi

Ataşehir Doruk Tıp Merkezi, uzman kadrosu ve geniş bölümleri ile sizlerin hizmetindedir.

MÜTFV Özel Academic Ataşehir Tıp Merkezi

2002 yılında da Çiftehavuzlar’da kurulan Marmara Üniversitesi Vakfı Özel Tıp Merkezi hastalara daha iyi şartlarda hizmet vermek amacıyla 2012 yılında Ataşehir'deki yeni binasına taşınmıştır.

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi bugün itibariyle toplamda 24 doktor ve 46 çalışanıyla, 70 kişilik güçlü bir ekip, 14 branşta çalışmalarına devam etmektedir.

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi

Ataşehir Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Tıp Merkezi; halkımıza güvenilir, kaliteli ve kolay ulaşılır sağlık hizmeti sunmak amacıyla faaliyet göstermektedir.

Avcılar
Özel Tosunoğlu Tıp Merkezi

Avcılar ilçesi Yeşilkent Mah. Birlik Cad. G556 Sok. No:2 adresinde hizmet sunmaktadır.

Özel Avcılar Vera Tıp Merkezi

Özel Avcılar Vera Tıp Merkezi Avcılar mekezde 800m2 kapalı alan içinde iç hastalıkları, genel cerrahi, çocuk, kadın doğum, radyoloji, KBB, cildiye, üroloji, nöroloji, ortopedi branşlarında hizmet vermektedir.

Bağcılar
Özel Aksa Tıp Merkezi

Eylül 2004 tarihinden itibaren Tıp Merkezi statüsünde faaliyet gösteren Özel Aksa Tıp Merkezi; 24 saat açık acil ünitesi, modern doğumhane, ameliyathane ve hasta odaları ile hizmet vermektedir.

Özel Bağcılar Dünya Tıp Merkezi

Bağcılar ilçesi Demirkapı Mah. Bağcılar Asfaltı No:119 adresinde hizmet sunmaktadır.

Özel Öz İstanbul Tıp Merkezi

Bağcılar ilçesi Yüzyıl Mah. Barboros Cad. 43.Sok. No:1 adresinde hizmet sunmaktadır.

Özel Işık Tıp Merkezi

Bağcılar ilçesi Yüzyıl Mah. Barbaros Cad. 47. Sokak No:1 adresinde hizmet sunmaktadır.

Özel Kaş Tıp Merkezi

Özel Kaş Tıp Merkezi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Merkezimizin SSK-Bağkur-Emekli Sandığı anlaşması mevcuttur.

Özel Bağcılar Median Tıp Merkezi

2004 yılında kurulan Özel Maymed Tıp Merkezi hizmete şuan Median Sağlık Gubunun bünyesinde Bağcılar Median olarak yoluna devam etmektedir.

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi

Özel Göztepe Sena Tıp Merkezi; Sena Sağlık Grup bünyesinde Bağcılar'da tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Güneşli Avrupa Tıp Merkezi

2007 yılında açılan Özel Avrupa Cerrahi Tıp Merkezinde 7 gün 24 saat Acil muayene ve müdahale yapılmaktadır.

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi

Tıbbın bir çok ana branşında hizmet veren Yunus Emre Tıp Merkezi; 10 toplam yatağı ile sadece bölgesindeki insanların değil, tüm İstanbul'luların ve Türkiyenin hizmetindedir.

Özel Meditan Tıp Merkezi

Özel Meditan Tıp Merkezi iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, diş sağlığı ve hastalıkları, acil muayene ve müdahale branşlarında hizmet vermektedir.

Toplam 7 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa 2 3 4 5  Sonraki Sayfa >

Popüler İstanbul Hastaneleri

Tıp Merkezimiz, 1995 Yılında Ümran Polikliniği adı altında, Ümraniye Belediyesi Hizmet binası girişinde, bölgenin yoğun sağlık hizmeti ihtiy...

16 branşta poliklinik hizmeti ve 6 dalda laboratuvar hizmeti veren hastanede 40'a yakın hekim görev yapmaktadır....

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, ülkemizin en köklü tıp fakültesinin hastanesi olarak önemli bir misyon üstlenmektedir....

Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbulun Zeytinburnu ilçesinde Rum cemaat tarafından kurulmuş özel hastanedir. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı tar...