Antalya Konyaaltı devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Konyaaltı ilçesinde 8 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Antalya İli Konyaaltı İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Kurulduğu günden itibaren çağdaş tıbbın her dalında en kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinen Akdeniz Üniversitesi Hastanesi toplam 134. 500 m2’lik hizmet servis alanına sahip bir sağlık kompleksidir.

Özel Hastane
Özel Olimpos Hastanesi

Antalya’nın en güzide bölgelerinden birinde kurulan Özel Olimpos Hastanesi 68 Yataklı, 5000 m2ye yakın iç kullanım hacmi ve 8 kata sahiptir.

Tıp Merkezi
Özel Uncalı Meydan Hastanesi

Özel Uncalı Meydan Hastanesi, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanında huzur verici iç mekanı, teknolojik cihazları, uzman kadrosu ve eğitimli personeli ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak daha geniş kitlelere ulaşmak hedefinde.

Özel Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi

Özel Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi olarak 25.04.2013 tarihinden itibaren Antalya'nın Konyaaltı bölgesinde hizmet sunmaktayız.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

AGDental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, 2013 yılında Konyaaltı, Antalya’da kurulmuş, Antalya’da ağız ve diş sağlığı konusunda kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Özel Akademik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kliniğimizde cerrahi işlemler, çocuk dişi tedavileri, sabit protez, hareketli protez, kanal tedavisi, diş eti hastalıkları tedavisi, ortodontiktedavi, implant, diş beyazlatma gibi tüm ağız ve diş sağlığı hizmetleri verilmektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Talya Tıp Merkezi

Talya Tıp Merkezi, Antalya'da Konyaltı'nda Talyagöz adı altında göz sağlığı, göz lazeri, göz hastalıkları, tedavileri, cerrahilerinde hizmet vermek üzere 2005 yılında hizmete açılmıştır.

Diyaliz Merkezi
Özel RTS Antalya Diyaliz Merkezi

2004 yılında kurulan RTS Antalya Diyaliz Merkezi toplam 31 çalışanı ile haftada 6 gün Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri 3 seans, Salı, Perşembe, Cumartesi günleri 2 seans ile Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir.

Yeni Antalya Hastaneleri

Özel Diatalya Diyaliz Merkezi 2002 yılında Diaverum tarafından açılmıştır ve 29 HD cihazına sahiptir...

Toplamda 7'si hekim olan 35 kişilik kadroya sahip olan Antalya IVF de temel felsefe hastayı en az yo...

Gelecek Tüp Bebek Merkezi, Antalya. Merkezimiz 1000 kapalı bir alan üzerinde kurulmuştur. Misyonu, h...

Antalya ili kepez İlçesi Mehmet Akif caddesinde yapılan Özel OFM Antalya Hastanesi 56 adet tek kişil...

Yorum ve Şikayetler
Ayşegül Pelin Candangüler · 13 Temmuz 2016

Özel Olimpos Hastanesi
40 derece ateşle götürdüğüm çocuğa şurupları vermişsiniz yapacak birşey yok diyen bir acil servise sahip.. gece bomboş a...

Muge Duman · 7 Haziran 2016

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Prof Dr Ramazan Eryılmaz'a ve ekibine çok teşekkür ederiz. Rektum kanseri babama Allahın da izniyle çok başarılı bir ame...

Mehmet Ali Savaş · 5 Aralık 2015

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
ortopediden randevu aldım 3 ay sonrasına verdler. 3 ay sonra muayene oldum mr istediler 5 ay sonraya mr günü verdiler. b...

Asiye Selin Ipek Cıra · 17 Ekim 2015

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Noroloji uzmanı Ferah Hocaya sonsuz teşekkür ederim sayesinde bebegime kavuştum....